Şimdi Ara

GTA V - Mülk Edinme Rehberi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
29
Favori
50.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Borsada kazanabileceğiniz parayı bu mülklerden kazanamazsınız. Sadece iş gücü gerektiren yerleri satın alıp çalışırsanız fazladan kar etmiş olursunuz. Diğer sorunuza gelirsek bahsettiğiniz andan oyunun sonuna kadar 1.5 yıl çok çok uzun bir süre :) oynama sürenizi bilmiyorum ama o kadar süreceğini de sanmam.
  • arkadaşlar ben oyunu pc de bitirdim.her karakter için garaj aldım ama bu garajlara sadece 4 araç koyabiliyorum.ama nette bazı videolarda adam aynı garaja 21 araç koymuş.bu nasıl oluyor.oyunum orjinal değil.
  • kan_mevsimi06 kullanıcısına yanıt
    GTA Online'dır o izlediğin videolardaki garajlar ve 20 araba alır.
  • kolay gelsin arkadaşlar bu golf klübünü satın almak için 150.000.000 $ ı nasıl biriktireceğiz. hile harince bunun yolları nelerdir acaba bilen varmı?
  • Jason_Statham kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.

http://forum.donanimhaber.com/m_81761677/tm.htm Ben buradaki yöntemle 350 milyon yapabildim.Sizde yaparsanız en aşşağı 250 300 milyon kazanabilirsiniz ama malesef oyunda heryeri satın almaya yetmiyor.

Ayrıca bu videodaki yöntemlede istediğin kadar para yapabilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=eJDGD6O8akM
  • Usta gta 5 te taxi dukkani aldim geri satip başka dukkan almak istiyorum mumkunmudur acrba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.serdar6868

Usta gta 5 te taxi dukkani aldim geri satip başka dukkan almak istiyorum mumkunmudur acrba

Mümkün değil.

• Abi ben oyunu yükledim daha başlarsayım heaabımda 500.000 var crackli yüklediğim için. Ben ne yaparsam bunları alabilirim çünkü "not unlocked yet" diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vuducuk

Abi ben oyunu yükledim daha başlarsayım heaabımda 500.000 var crackli yüklediğim için. Ben ne yaparsam bunları alabilirim çünkü "not unlocked yet" diyor.

Oyun başladığında bu mülkleri alamazsın. Görevleri yaptıkça, oyun ilerledikçe zamanla kilitleri açılıyor.
  • Rehber iyi olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.