Şimdi Ara

GTA V'in PS3 ve PS4'teki Grafikleri Karşılaştırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 45
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mactavish- (12 mesaj) BSC Misafiri (11 mesaj) CPTLeBron (10 mesaj) halflıfe (7 mesaj) Wayward Son (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (27 mesaj) Mobil (13 mesaj) (36 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> GTA V'in PS3 ve PS4'teki Grafikleri Karşılaştırıldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    168204 Mesaj
    Şu oyunu neden PC'ye çıkatırlar anlamam. Züğürt tesellisi olsun diye herhalde
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Aradaki fark gece ve gündüz gibi.Modlarla pc de ne hale gelecek merak ediyom falla billa.
  • Misafir Üyelik
    168204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angelz

WATCH_DOGS akar gta denen overrated çöp bakar....

yav he he kafan güzelmiş ubi trolü hayırlı olsun.
    |
    |
  • Yarbay
    2072 Mesaj
    Bazı PC oyuncuları hasta, gerçekten sorunlular.

Şimdi PS4'de PC'de daha iyi grafikler olunca, eski nesildeki versiyonundan kat kat fazla eğlence alacaklarını düşünüyorsunuz? Soruyorum Assasin's Creed 1'i en gerçekçi grafiklerle, gerçekle birebir şekilde yeniden çıkarsalar sıkılmadan, keyifle oynayacak mıyız? Hayır. Peki neden GTA'da keyfin artacağı düşünülüyor? Tabi ki daha iyi grafikli versiyonu olduğunda o tercih edilir ama ortada bir duyuru yokken grafik diye inat edip, PC diye inat edip 1 yıl beklemek daha mı iyi oldu yani? 1 yıl ya 1 yıl. Kim bilir kaç kişi istemeden spoilerlar yedi. Oyun aynı, dinamikleri aynı, hikayesi aynı, karakterleri aynı kı.ı kırık grafik için bu kadar beklemenin anlamı ne? Tabi eğer GTA 4'deki fizikler GTA 5'e gelirse o zaman başka, üzülürüm bende PS3'de oynadığıma.

PC'ye duyruldu, millet "Hangi ekrankartı?" diye düşünmeye, konuşmaya başladılar. Haberlerin altında hangi PC daha iyi çalıştırır diye sayfalarca "Hangi PC iyi çalıştırır" diye yazılar yazıldı. Oyundan bahseden 3-5 kişi var diğer herkes grafiklerden, FPS'lerden, donanımlardan bahsediyor. Harikasınız(!)

1 yıl bekle, sonra üstüne hangi donanım olsun diye kafa yor, zamanını harca. Sebep: oyun oynanacak. Birde "Siz düşük grafiklerde oynadınız" diye oynayanlarla uğraş. Gerçekten çok mantıklı.
    En sevdiğim tarafıda bu grafik merakının ömrünün 1 olması.1 yıl sonra bu grafiklere burun kıvrılacak. Sonuç olarak 1 yıllık ömrü olan grafik için 1 yıl bekleyenler oldu :D

Birde pusuda yatanlar varmış :D PC videosu çıktığı anda, hemen konsollara/konsolculara laf göndermeye başladılar. Ya arkadaşlar egonunda bir sınırı var :D

(Lütfen her PC oyuncusu kızmasın, herkes aynı değil, PC'de güzelce oyun oynayanların başımın üzerinde yeri var :) )

• Yüzbaşı
    446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Bazı PC oyuncuları hasta, gerçekten sorunlular.<br><br> Şimdi PS4'de PC'de daha iyi grafikler olunca, eski nesildeki versiyonundan kat kat fazla eğlence alacaklarını düşünüyorsunuz? Soruyorum Assasin's Creed 1'i en gerçekçi grafiklerle, gerçekle birebir şekilde yeniden çıkarsalar sıkılmadan, keyifle oynayacak mıyız? Hayır. Peki neden GTA'da keyfin artacağı düşünülüyor? Tabi ki daha iyi grafikli versiyonu olduğunda o tercih edilir ama ortada bir duyuru yokken grafik diye inat edip, PC diye inat edip 1 yıl beklemek daha mı iyi oldu yani? 1 yıl ya 1 yıl. Kim bilir kaç kişi istemeden spoilerlar yedi. Oyun aynı, dinamikleri aynı, hikayesi aynı, karakterleri aynı kı.ı kırık grafik için bu kadar beklemenin anlamı ne? Tabi eğer GTA 4'deki fizikler GTA 5'e gelirse o zaman başka, üzülürüm bende PS3'de oynadığıma.<br><br> PC'ye duyruldu, millet "Hangi ekrankartı?" diye düşünmeye, konuşmaya başladılar. Haberlerin altında hangi PC daha iyi çalıştırır diye sayfalarca "Hangi PC iyi çalıştırır" diye yazılar yazıldı. Oyundan bahseden 3-5 kişi var diğer herkes grafiklerden, FPS'lerden, donanımlardan bahsediyor. Harikasınız(!)<br><br> 1 yıl bekle, sonra üstüne hangi donanım olsun diye kafa yor, zamanını harca. Sebep: oyun oynanacak. Birde "Siz düşük grafiklerde oynadınız" diye oynayanlarla uğraş. Gerçekten çok mantıklı.<br> En sevdiğim tarafıda bu grafik merakının ömrünün 1 olması.1 yıl sonra bu grafiklere burun kıvrılacak. Sonuç olarak 1 yıllık ömrü olan grafik için 1 yıl bekleyenler oldu :D<br><br> Birde pusuda yatanlar varmış :D PC videosu çıktığı anda, hemen konsollara/konsolculara laf göndermeye başladılar. Ya arkadaşlar egonunda bir sınırı var :D<br><br>(Lütfen her PC oyuncusu kızmasın, herkes aynı değil, PC'de güzelce oyun oynayanların başımın üzerinde yeri var :) )

sen merak etme pc si olan herkes senin konsolda oynadığın gibi 20 fps de oynamayı kabul ettikten sonra hemde o görüntüde her pc açar oynar bide insanların daha iyi görüntüde oynama arzusunu ne diye kıskanıyorsunuz anlamyorum bide senin gibi konsolcular sırf kendilerine çıkan oyunları ön plana çıkarıyor sizde diablo 3 kaç yıl sonra oynadınız konsolun var adı üstünde oyun konsolu ama wow gibi bir oyun oynayamıyorsunuz ondan hiç bahsetmiyosun ama yarın adı sanı duyulmamış bir oyun konsola duyulsa ortalığı yakarsınız pc ye çıkmadı diye

• Yarbay
    2847 Mesaj
    Vov... Current gen ile Next gen arasındaki farklara bakın! Gördüklerimi yazayım ben size. Işıklandırmalar kendini belli ediyor hemen. Üstelik ışıklandırmalar da hayli bir dikkat çekici. Ha, az daha unutuyordum. Işıklandırmaları da söylemesek olmaz.

• Yüzbaşı
    646 Mesaj
    Bence 7.nesil konsollar için bile fazla iyi grafikleri
    |
    |
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj
    quote:

Bazı PC oyuncuları hasta, gerçekten sorunlular.<br><br> Şimdi PS4'de PC'de daha iyi grafikler olunca, eski nesildeki versiyonundan kat kat fazla eğlence alacaklarını düşünüyorsunuz? Soruyorum Assasin's Creed 1'i en gerçekçi grafiklerle, gerçekle birebir şekilde yeniden çıkarsalar sıkılmadan, keyifle oynayacak mıyız? Hayır. Peki neden GTA'da keyfin artacağı düşünülüyor? Tabi ki daha iyi grafikli versiyonu olduğunda o tercih edilir ama ortada bir duyuru yokken grafik diye inat edip, PC diye inat edip 1 yıl beklemek daha mı iyi oldu yani? 1 yıl ya 1 yıl. Kim bilir kaç kişi istemeden spoilerlar yedi. Oyun aynı, dinamikleri aynı, hikayesi aynı, karakterleri aynı kı.ı kırık grafik için bu kadar beklemenin anlamı ne? Tabi eğer GTA 4'deki fizikler GTA 5'e gelirse o zaman başka, üzülürüm bende PS3'de oynadığıma.<br><br> PC'ye duyruldu, millet "Hangi ekrankartı?" diye düşünmeye, konuşmaya başladılar. Haberlerin altında hangi PC daha iyi çalıştırır diye sayfalarca "Hangi PC iyi çalıştırır" diye yazılar yazıldı. Oyundan bahseden 3-5 kişi var diğer herkes grafiklerden, FPS'lerden, donanımlardan bahsediyor. Harikasınız(!)<br><br> 1 yıl bekle, sonra üstüne hangi donanım olsun diye kafa yor, zamanını harca. Sebep: oyun oynanacak. Birde "Siz düşük grafiklerde oynadınız" diye oynayanlarla uğraş. Gerçekten çok mantıklı.<br> En sevdiğim tarafıda bu grafik merakının ömrünün 1 olması.1 yıl sonra bu grafiklere burun kıvrılacak. Sonuç olarak 1 yıllık ömrü olan grafik için 1 yıl bekleyenler oldu :D<br><br> Birde pusuda yatanlar varmış :D PC videosu çıktığı anda, hemen konsollara/konsolculara laf göndermeye başladılar. Ya arkadaşlar egonunda bir sınırı var :D<br><br>(Lütfen her PC oyuncusu kızmasın, herkes aynı değil, PC'de güzelce oyun oynayanların başımın üzerinde yeri var :) )

Ay kıyamam. :D E tabi çamur grafikli bir açık betaya 200 lira versem benim de içim acır, savunmaya çalışırdım.
    |
    |

• Misafir Üyelik
    168204 Mesaj
    quote:

arkadaşım senin bahsettiğin olay teknolojinin doğasında olan bir şey tabiki 1 sene sonra o grafiklere burun kıvıracaksın ki daha iyisi çıksın iyiki senin gibi insanlar teknolojiye yön veren insanlar olmuyor yoksa 10 senede 1 yenilik görürdük heralde bu olay sırf oyun içinmi var kullandığın cep telefonu 6 ayda bir yenisi çıkıyor onu ne yapacağız bu teknolojinin dediğim gibi doğasında olan bir şey buna sen burda ne kadar sızlansanda yapacak bir şey yok sonra gta 1 sene sonra geliyor falan diyorsunda pc yede çıkıp 1 sene sonra gelen veya hiç gelmeyen oyunlar oluyor kusura bakma ama bence artı almasına rağmen teknoloji açısında içi boş bir yorum tabiki insanlar oyunda grafiğe bakacak tabiki oyunun verdiği zevk doğrudan grafikle alakalı olmaya bilir fakat grafiğinde bu konuda yüzdesi çok büyüktür.
    |
    |

• Binbaşı
    1670 Mesaj

Şuana kadar GTA V'in gösterilen bütün yeni nesil videoları PS4'ten alınma, adamlar hala PC PS3'ten iyi olacak diye seviniyorlar. Yeni nesil versiyonu oyunun sadece PC'ye gelmiyor, konsol oyuncuları da alıp oyunun PS4 versiyonunu disklerini takıp konsola çatır çatır oynamaya devam edecekler daha iyi grafiklerle. Üstelik old gende oynayanlar GTA ONLINE karakterlerini yeni nesle aktarabilecekler. Yani bu durumda old gende oyunu deneyim edenler daha avantajlı oluyor. Üstelik birde oyunun eski nesil versiyonuna sahip olanlar için küçük bir fiyata yükseltme seçeneği sunarlarsa tadından yenmez.

İlla olay grafikse old gende oyunu oynayıp suyunu çıkaranlar, yeni nesilde PS4 ile gelişmiş grafiklerle oynayabilecekler zaten. Neyin PC'sidir bu almış başını gidiyor her GTA haberinin altında?

@RAIZEN

"Ay kıyamam. :D E tabi çamur grafikli bir açık betaya 200 lira versem benim de içim acır, savunmaya çalışırdım."

GTA'yı bir senedir bekleyen ve hala bekleyecek olan PC fanboyunun yakarışını okudunuz. Nasıl içerlemişse oyunun PS3'te ki grafiklerine bile laf edebiliyor.

200 lira mı? O da ne? Oyunu kutulu olarak 130 TL'ye aldım sıfır. Siz kendinizi kandırmaya devam edin "Konsol oyunları 200 TL" diye. Ayrıca Mactavish- ile birlikte PS4'te oyunlarımızı kardeşlikle alacağız ve her oyuna çıktığı ilk günden 60 liraya sahip olabileceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CPTLeBron -- 18 Haziran 2014; 19:09:35 >

• Yarbay
    10168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: halflıfe

quote:

sen merak etme pc si olan herkes senin konsolda oynadığın gibi 20 fps de oynamayı kabul ettikten sonra hemde o görüntüde her pc açar oynar bide insanların daha iyi görüntüde oynama arzusunu ne diye kıskanıyorsunuz anlamyorum bide senin gibi konsolcular sırf kendilerine çıkan oyunları ön plana çıkarıyor sizde diablo 3 kaç yıl sonra oynadınız konsolun var adı üstünde oyun konsolu ama wow gibi bir oyun oynayamıyorsunuz ondan hiç bahsetmiyosun ama yarın adı sanı duyulmamış bir oyun konsola duyulsa ortalığı yakarsınız pc ye çıkmadı diye

Wow u onboard ekran karti ile 1080p oynuyordum eskiden su wow u exc diye sunmayin herkesde pc var bu kadar aciz olmayin. Su nickinide değiştirir efsane serinin adini kirletme !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    10168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

Şuana kadar GTA V'in gösterilen bütün yeni nesil videoları PS4'ten alınma, adamlar hala PC PS3'ten iyi olacak diye seviniyorlar. Yeni nesil versiyonu oyunun sadece PC'ye gelmiyor, konsol oyuncuları da alıp oyunun PS4 versiyonunu disklerini takıp konsola çatır çatır oynamaya devam edecekler daha iyi grafiklerle. Üstelik old gende oynayanlar GTA ONLINE karakterlerini yeni nesle aktarabilecekler. Yani bu durumda old gende oyunu deneyim edenler daha avantajlı oluyor. Üstelik birde oyunun eski nesil versiyonuna sahip olanlar için küçük bir fiyata yükseltme seçeneği sunarlarsa tadından yenmez.

İlla olay grafikse old gende oyunu oynayıp suyunu çıkaranlar, yeni nesilde PS4 ile gelişmiş grafiklerle oynayabilecekler zaten. Neyin PC'sidir bu almış başını gidiyor her GTA haberinin altında?

@RAIZEN

"Ay kıyamam. :D E tabi çamur grafikli bir açık betaya 200 lira versem benim de içim acır, savunmaya çalışırdım."

GTA'yı bir senedir bekleyen ve hala bekleyecek olan PC fanboyunun yakarışını okudunuz. Nasıl içerlemişse oyunun PS3'te ki grafiklerine bile laf edebiliyor.

200 lira mı? O da ne? Oyunu kutulu olarak 130 TL'ye aldım sıfır. Siz kendinizi kandırmaya devam edin "Konsol oyunları 200 TL" diye. Ayrıca Mactavish- ile birlikte PS4'te oyunlarımızı kardeşlikle alacağız ve her oyuna çıktığı ilk günden 60 liraya sahip olabileceğiz.

Ustlerine gitme bence Wow var exc konsol sahibi olunca otomatikmen pc de oynama hakkin elinden gidiyor.

Bende suan biliyorsun dostum pc var bu aglayanlarla aynı durumdayim, oyunu 1 sene beklemek zorunda kaldim hatta biliyorsun dusunmuyormuyum bu oyunu acaba benim pc sıkıntısiz oynatir diye ?

Kotu kartta degil gecen senin f/p karti suan 350-400 arasi satılıyor gtx580 den 5 6 fps altında kaliyor. Ben bunu gecen sene aldim sonuçta ogrenciyiz 1 sene sonra 350 vermisim 700 mu vericem ? Iki uc kaplama ot icin 1 sene beklemenin nesii savunuyorlar anlamıyorum Gta San andreas dan beri o tat da Gta bekleyip ustune oyun konsollara ciksin 1 sene herkes somursun videolar ceksin oyunun muhabbetini yapsın sonra "Zaaa siz beta oynadiniz biz super piksellerle oynucaz" bu savunmayi yapan insan acizdir baska aciklamasi yok.

Oyun oynucam diyen adam gider konsol alir birsuru yapimdan marum kalmaz multi platform oyunlarin gec çıkışını beklemez driver optimizasyon patchlerini beklemeden oyununa dalar.

• Misafir Üyelik
    168204 Mesaj
    Gölge eklemişler ve kaplamaları kaliteli hale getirmişler ancak objelerde hiç gelişme yok gibi duruyor. Bu kadarcık şeye rağmen oyunun çıkışı niye bu kadar uzun sürdü acaba?
    |
    |
  • Binbaşı
    1670 Mesaj

@Mactavish-

Aynen öyle, ikimizinde hatrı sayılır bir PC oyunculuğu dönemi oldu ve hala da devam ediyor BF3 oynuyoruz beraber. Hatta ben PS1'den beri ilk konsolumu geçen sene aldım. Ondan önce hep PC'de oynadım oyunlarımı. Neyin ne olduğunu PC platformunda kendimiz deneyim ederek görüyoruz zaten. Kimse kusura bakmasın da gelip PC fanboyunun biri dostumuz pastadanadam'ın yazdığı yoruma cevap olarak WoW yazıyorsa, ellerinde savunacak, kanıt gösterecek hiçbir şeyleri kalmamış demektir. Attıkları yorumlarla aslında kendi platformlarını küçük düşürüyorlar. Sanırım bunun farkında değiller.
    |
    |
    Mactavish- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10168 Mesaj
    quote:

@Mactavish-

Aynen öyle, ikimizinde hatrı sayılır bir PC oyunculuğu dönemi oldu ve hala da devam ediyor BF3 oynuyoruz beraber. Hatta ben PS1'den beri ilk konsolumu geçen sene aldım. Ondan önce hep PC'de oynadım oyunlarımı. Neyin ne olduğunu PC platformunda kendimiz deneyim ederek görüyoruz zaten. Kimse kusura bakmasın da gelip PC fanboyunun biri dostumuz pastadanadam'ın yazdığı yoruma cevap olarak WoW yazıyorsa, ellerinde savunacak, kanıt gösterecek hiçbir şeyleri kalmamış demektir. Attıkları yorumlarla aslında kendi platformlarını küçük düşürüyorlar. Sanırım bunun farkında değiller.

Forumda sadece PC ye sahip kisilerden boyle gereksiz yorumlar görüyorum. Cogunun da iyi pc si yok ama ha git bakpc bolumume aglama fuvduvarı gibi.

Forumda hem pc hem konsola sahip kisiler ise mesela sen bende ps4 aldigimda öyle olacak herseyi oldugu gibi anlatiyoruz, gereksiz tartisma cikartacak yorumlar atmiyoruz konsolun ve pc nin avatantajlarinin farkindayiz. Bunlara ne oluyorsa anlamiyorum git ilk önce oyunculuk vasiflari tasi her platformda tecruben olsun oyle gel. Bazi kisiler var onlarda her iki plaforma sahip adamlar temiz temiz bana gore diyor pcc de su sebeplerden su oyunlari pc de oynuyorum ona gore tercih ediyorum yeri geldiginde konsolda oynuyorum diyor.

Konsola fps oyunu cikiyor. Yazilan yorum su: "Razir set olan birine sor konsolda fepese oynamaz, gamepad ile fepese mi oynanir mouse varken ve en komedisi hartkor gamirlar mousetercih eder fepese mnin hakkini pisiler veriyor" gibi sacma seyler yaziyorlar.

Kendi adina gore konus beceriksizsen ben ne yapiyim mouse u ver 7 yasindaki kardesimde açıyorum cs cod falan oynuyor. Ben BF de sevsemde mouse u Cod da oynamaktan nefret ediyorum sp oyunlari gamepad le oynuyorum pc de. Mesela haftasonu ghost beles oldugunda gamepad ile oynadim. 1. hiçte ezilmedim mouse la oynayanlara karsi. Imkan olsa mw2 ye beklerim gamepad vs mouse yapardik.

|
    |

• Yüzbaşı
    446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: halflıfe<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: pastadanadam<br><br>Bazı PC oyuncuları hasta, gerçekten sorunlular.<br><br> Şimdi PS4'de PC'de daha iyi grafikler olunca, eski nesildeki versiyonundan kat kat fazla eğlence alacaklarını düşünüyorsunuz? Soruyorum Assasin's Creed 1'i en gerçekçi grafiklerle, gerçekle birebir şekilde yeniden çıkarsalar sıkılmadan, keyifle oynayacak mıyız? Hayır. Peki neden GTA'da keyfin artacağı düşünülüyor? Tabi ki daha iyi grafikli versiyonu olduğunda o tercih edilir ama ortada bir duyuru yokken grafik diye inat edip, PC diye inat edip 1 yıl beklemek daha mı iyi oldu yani? 1 yıl ya 1 yıl. Kim bilir kaç kişi istemeden spoilerlar yedi. Oyun aynı, dinamikleri aynı, hikayesi aynı, karakterleri aynı kı.ı kırık grafik için bu kadar beklemenin anlamı ne? Tabi eğer GTA 4'deki fizikler GTA 5'e gelirse o zaman başka, üzülürüm bende PS3'de oynadığıma.<br><br> PC'ye duyruldu, millet "Hangi ekrankartı?" diye düşünmeye, konuşmaya başladılar. Haberlerin altında hangi PC daha iyi çalıştırır diye sayfalarca "Hangi PC iyi çalıştırır" diye yazılar yazıldı. Oyundan bahseden 3-5 kişi var diğer herkes grafiklerden, FPS'lerden, donanımlardan bahsediyor. Harikasınız(!)<br><br> 1 yıl bekle, sonra üstüne hangi donanım olsun diye kafa yor, zamanını harca. Sebep: oyun oynanacak. Birde "Siz düşük grafiklerde oynadınız" diye oynayanlarla uğraş. Gerçekten çok mantıklı.<br> En sevdiğim tarafıda bu grafik merakının ömrünün 1 olması.1 yıl sonra bu grafiklere burun kıvrılacak. Sonuç olarak 1 yıllık ömrü olan grafik için 1 yıl bekleyenler oldu :D<br><br> Birde pusuda yatanlar varmış :D PC videosu çıktığı anda, hemen konsollara/konsolculara laf göndermeye başladılar. Ya arkadaşlar egonunda bir sınırı var :D<br><br>(Lütfen her PC oyuncusu kızmasın, herkes aynı değil, PC'de güzelce oyun oynayanların başımın üzerinde yeri var :) )</blockquote><br><br>sen merak etme pc si olan herkes senin konsolda oynadığın gibi 20 fps de oynamayı kabul ettikten sonra hemde o görüntüde her pc açar oynar bide insanların daha iyi görüntüde oynama arzusunu ne diye kıskanıyorsunuz anlamyorum bide senin gibi konsolcular sırf kendilerine çıkan oyunları ön plana çıkarıyor sizde diablo 3 kaç yıl sonra oynadınız konsolun var adı üstünde oyun konsolu ama wow gibi bir oyun oynayamıyorsunuz ondan hiç bahsetmiyosun ama yarın adı sanı duyulmamış bir oyun konsola duyulsa ortalığı yakarsınız pc ye çıkmadı diye<br></blockquote><br> Wow u onboard ekran karti ile 1080p oynuyordum eskiden su wow u exc diye sunmayin herkesde pc var bu kadar aciz olmayin. Su nickinide değiştirir efsane serinin adini kirletme !

sen bence kendini değiştir insanlığı kirletme yine ben terbiyeli konuşmaya çalışıyım ben orda platformlara özel çıkan oyunlardan bahsediyorum yoksa çıkan oyunun gücünden bahsetmiyorum sen oyun konsolunda wow oynayabiliyormusun bana onu söyle ben oyunun gücünden bahsetmiyorum bu bir nickimi ne yapıp yapmayacağımı sana soracak değilim bu iki üçüncüde o nickimde yazan oyunuda konsollarınızda oynayabildinizmi acaba ne diycen şimdide halflfe da mı onboardda oynanıyor diyeceksin

• Yüzbaşı
    364 Mesaj

quote:

@RAIZEN

@CPTLeBron

130 lira mı?!?!?! OMG SUCH CHEAP MUCH TURKİSH PAZARLIK 420 GET NOSCOPED

Yine de o pahalı ve tahta oyununuza mod yükleyemiyorsunuz ya hala bik bik konuşun siz. PC oyunculuğu ile konsol oyunculuğunu karşılaştıracak kadar hayatında ne yaşadın merak konusu.

Hatta şöyle bir video atayım, canım istedi.

http://www.youtube.com/watch?v=OBw0R1AUU64

Dur dur heyecan yapma, PC GTA IV'ü bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAIZEN -- 18 Haziran 2014; 20:22:04 >

• Yarbay
    10168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: halflıfe

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: halflıfe<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: pastadanadam<br><br>Bazı PC oyuncuları hasta, gerçekten sorunlular.<br><br> Şimdi PS4'de PC'de daha iyi grafikler olunca, eski nesildeki versiyonundan kat kat fazla eğlence alacaklarını düşünüyorsunuz? Soruyorum Assasin's Creed 1'i en gerçekçi grafiklerle, gerçekle birebir şekilde yeniden çıkarsalar sıkılmadan, keyifle oynayacak mıyız? Hayır. Peki neden GTA'da keyfin artacağı düşünülüyor? Tabi ki daha iyi grafikli versiyonu olduğunda o tercih edilir ama ortada bir duyuru yokken grafik diye inat edip, PC diye inat edip 1 yıl beklemek daha mı iyi oldu yani? 1 yıl ya 1 yıl. Kim bilir kaç kişi istemeden spoilerlar yedi. Oyun aynı, dinamikleri aynı, hikayesi aynı, karakterleri aynı kı.ı kırık grafik için bu kadar beklemenin anlamı ne? Tabi eğer GTA 4'deki fizikler GTA 5'e gelirse o zaman başka, üzülürüm bende PS3'de oynadığıma.<br><br> PC'ye duyruldu, millet "Hangi ekrankartı?" diye düşünmeye, konuşmaya başladılar. Haberlerin altında hangi PC daha iyi çalıştırır diye sayfalarca "Hangi PC iyi çalıştırır" diye yazılar yazıldı. Oyundan bahseden 3-5 kişi var diğer herkes grafiklerden, FPS'lerden, donanımlardan bahsediyor. Harikasınız(!)<br><br> 1 yıl bekle, sonra üstüne hangi donanım olsun diye kafa yor, zamanını harca. Sebep: oyun oynanacak. Birde "Siz düşük grafiklerde oynadınız" diye oynayanlarla uğraş. Gerçekten çok mantıklı.<br> En sevdiğim tarafıda bu grafik merakının ömrünün 1 olması.1 yıl sonra bu grafiklere burun kıvrılacak. Sonuç olarak 1 yıllık ömrü olan grafik için 1 yıl bekleyenler oldu :D<br><br> Birde pusuda yatanlar varmış :D PC videosu çıktığı anda, hemen konsollara/konsolculara laf göndermeye başladılar. Ya arkadaşlar egonunda bir sınırı var :D<br><br>(Lütfen her PC oyuncusu kızmasın, herkes aynı değil, PC'de güzelce oyun oynayanların başımın üzerinde yeri var :) )</blockquote><br><br>sen merak etme pc si olan herkes senin konsolda oynadığın gibi 20 fps de oynamayı kabul ettikten sonra hemde o görüntüde her pc açar oynar bide insanların daha iyi görüntüde oynama arzusunu ne diye kıskanıyorsunuz anlamyorum bide senin gibi konsolcular sırf kendilerine çıkan oyunları ön plana çıkarıyor sizde diablo 3 kaç yıl sonra oynadınız konsolun var adı üstünde oyun konsolu ama wow gibi bir oyun oynayamıyorsunuz ondan hiç bahsetmiyosun ama yarın adı sanı duyulmamış bir oyun konsola duyulsa ortalığı yakarsınız pc ye çıkmadı diye<br></blockquote><br> Wow u onboard ekran karti ile 1080p oynuyordum eskiden su wow u exc diye sunmayin herkesde pc var bu kadar aciz olmayin. Su nickinide değiştirir efsane serinin adini kirletme !

sen bence kendini değiştir insanlığı kirletme yine ben terbiyeli konuşmaya çalışıyım ben orda platformlara özel çıkan oyunlardan bahsediyorum yoksa çıkan oyunun gücünden bahsetmiyorum sen oyun konsolunda wow oynayabiliyormusun bana onu söyle ben oyunun gücünden bahsetmiyorum bu bir nickimi ne yapıp yapmayacağımı sana soracak değilim bu iki üçüncüde o nickimde yazan oyunuda konsollarınızda oynayabildinizmi acaba ne diycen şimdide halflfe da mı onboardda oynanıyor diyeceksin

Cümlen okunabilir degil.
    Wow u herkes rahat oynayabilir pc sinde ama uncharted icin ekstra masraf yapman gerekiyor.
    Biri sanada Half life 1 in ps2 de oldugunu orange box in da ps3 ve xbox360 da oldugunu soyler umarim.
    Gerci Half life serisini oynatmayan pc de yok piyasada.

• Yarbay
    10168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RAIZEN

@CPTLeBron

Yine de o pahalı ve tahta oyununuza mod yükleyemiyorsunuz ya hala bik bik konuşun siz. PC oyunculuğu ile konsol oyunculuğunu karşılaştıracak kadar hayatında ne yaşadın merak konusu.

Gta 4 un normal surumunu oynarken pc bolumunde aglayan kitlenin erisemeyecegi modlarri burada paylasmasi ne kadar komik. Gorende sanacak her pc böyle oynatiyor bu oyunu.

Bu modlar kadar sacma birseyde gormesim ayrıca içine ediyor oyunun. Gta Sa Gta IV de denedim hep bosa avuntu.

|
    |

• Binbaşı
    1670 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RAIZEN

@CPTLeBron

"130 lira mı?!?!?! OMG SUCH CHEAP MUCH TURKİSH PAZARLIK 420 GET NOSCOPED"

Yazdığı yorum çürütülünce konuyu laçkalığa vuran bir PC fancanı daha. Verecek cevabın olsa böyle komik yorumlar yazmazsın.

GTA IV'e gelince, PS1'den sonra hep PC'de oyun oynadım mod yüklediğimi hatırlamam. Türkçe yamalar dahil. Modlar ilgimi çekmiyor, oyunları orjinal haliyle oynamayı seviyorum.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Sohbet
Bebek Oyunları
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.