DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
GTA V Fiyatı Sizce Ne Olur?
53
Cevap
0
Favori
3.219
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Grand Theft Auto >> GTA V Fiyatı Sizce Ne Olur?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      502 Mesaj
      24 Nisan 2012 20:07:29 Konu Sahibi
      Evet arkadaşlar Rockstar Games'in Ekim ayında çıkarması beklenen GTA V sizce ne kadar olur? Orjinalini almayı düşünenler kimler?

|
      |

İkinci el satışlarım bulunmaktadır.
    • Yüzbaşı
      762 Mesaj
      25 Nisan 2012 01:01:34
      Almayı düşünüyorum. 200 liraya kadar yolu var. 100 lirayı geçmezse çok iyi olur.
      |
      |

The Rock says; know your role and play Smackdown
    • Yarbay
      3622 Mesaj
      25 Nisan 2012 21:43:09
      Bence çıktığında xbox 360 ve ps3 için 179 tl pc için de 149 tlye satılacak benim tahminim bu

PSN ID = kdrcnrbyrm
    • Yüzbaşı
      603 Mesaj
      25 Nisan 2012 22:00:53
      Arkadaşlar bende korsan var bitirince stunts jump veriyomuş 2.5 mi ne ben son görevdeyim korsandada veriyo mu ben izliyorum youtubeden adamlar stunts jump yapıyo bu konuda bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim
      |
      |

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      29 Nisan 2012 14:46:58 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Bence çıktığında xbox 360 ve ps3 için 179 tl pc için de 149 tlye satılacak benim tahminim bu

Öncelikle konuyu açıp tekrar yazmadığım için özür dilerim. Derslerden dolayı bakamadım. Bende sana katılıyorum. Dediğin fiyattan +- 10 oynar gibi geliyor. Fakat 150-160 tl de az para değil. Birşey sormak istiyorum. Bu GTA V de sizce pc sınırlaması olur mu? Yani bir dvd den bir pc ye yükleyebilme gibi. GTA IV de vardı diye hatırlıyorum ama tam emin değilim. Sınırlama olmazsa arkadaşlarla ortaklaşa almayı düşünüyoruz. Biran önce çıksa da oynasak artık ya.

• Binbaşı
      1088 Mesaj
      29 Nisan 2012 14:55:56
      Umarım çok olmaz. PS3 için orjinal alacağım

Batuhan Kilinc kişisel blog
      - Beni tanımak ya da yazılarımı incelemek isteyenler için kişisel blogum
    • Yüzbaşı
      502 Mesaj
      29 Nisan 2012 14:58:32 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Umarım çok olmaz. PS3 için orjinal alacağım

Evet inşallah abartmazlar. Öyle 200 falan olursa alan pek olmaz diye düşünüyorum. Yukarıdaki sorum hakkında bir bilgin var mı?
      |
      |

• Binbaşı
      1088 Mesaj
      29 Nisan 2012 15:00:35
      Yok malesef hocam GTA IV'da sınır olduğunuda burda duydum ilk defa bilgim yok. Zaten PC için almamıştım. Birde GTA 4 PS3 için ne kadara çıkmıştı büyük ihtimal GTA 5'te o civarlarda olacaktır.

Batuhan Kilinc kişisel blog
      - Beni tanımak ya da yazılarımı incelemek isteyenler için kişisel blogum
    • Yüzbaşı
      502 Mesaj
      29 Nisan 2012 15:13:19 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Yok malesef hocam GTA IV'da sınır olduğunuda burda duydum ilk defa bilgim yok. Zaten PC için almamıştım. Birde GTA 4 PS3 için ne kadara çıkmıştı büyük ihtimal GTA 5'te o civarlarda olacaktır.

Bende emin değilim bana da bir arkadaş dedi sınır olduğunu. Belki de yoktur ki inşallah olmaz. Dediğim gibi ortaklaşa almayı düşünüyoruz sınır olmazsa. Fiyat büyük ihtimal dediğin gibi olur.
      |
      |

• Yarbay
      3622 Mesaj
      29 Nisan 2012 16:07:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Alıntıları Göster

Öncelikle konuyu açıp tekrar yazmadığım için özür dilerim. Derslerden dolayı bakamadım. Bende sana katılıyorum. Dediğin fiyattan +- 10 oynar gibi geliyor. Fakat 150-160 tl de az para değil. Birşey sormak istiyorum. Bu GTA V de sizce pc sınırlaması olur mu? Yani bir dvd den bir pc ye yükleyebilme gibi. GTA IV de vardı diye hatırlıyorum ama tam emin değilim. Sınırlama olmazsa arkadaşlarla ortaklaşa almayı düşünüyoruz. Biran önce çıksa da oynasak artık ya.

sınır dedikleri belki şöyle olabilir. PC için kutudan kod çıkar bu kod sana özeldir. Onunla multiplayer oynarsın ( games for windows live ) ben gta 4ü xbox 360ta oynadım gayet iyiydi ama gta eflc'yi PCde oynadım xbox'taki zevki vermedi. İnşallah GTA 5 pc için xbox 360 portu olmaz.

PSN ID = kdrcnrbyrm
    • Yüzbaşı
      502 Mesaj
      29 Nisan 2012 16:12:29 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

sınır dedikleri belki şöyle olabilir. PC için kutudan kod çıkar bu kod sana özeldir. Onunla multiplayer oynarsın ( games for windows live ) ben gta 4ü xbox 360ta oynadım gayet iyiydi ama gta eflc'yi PCde oynadım xbox'taki zevki vermedi. İnşallah GTA 5 pc için xbox 360 portu olmaz.

Dediğin gibi de olabilir. Yani bende bilmiyordum öyle bir arkadaş dedi ondan sordum. Olmaz inşallah sınır falan.
      |
      |

• Yarbay
      2715 Mesaj
      29 Nisan 2012 20:47:06
      O değilde Max Payne 36 Gb Gta açık dünya kaç olcak.Korsancılar ne yapıcak(benim gibi).Ama fiyata gelicek olursak 150TL

Intel Core i7-6700 @3.40GHz | Zotac AMP! Edition Nvidia GeForce GTX 1070 |ASRock H170 Pro4/Hyper| 16GB-DDR4-2133MHz | 1TB 7200RPM WD Blue+1TB Hitachi 7200RPM HDD+2 TB Western Digital Harici | Windows 10 Pro | 8MBps Smile ADSL 50GB AKK
    • DH Yönetici
      12223 Mesaj

Android Beta Tester
      29 Nisan 2012 22:15:08
      Konsollar için 180 TL olur bence.
      |
      |

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      30 Nisan 2012 14:38:29 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

O değilde Max Payne 36 Gb Gta açık dünya kaç olcak.Korsancılar ne yapıcak(benim gibi).Ama fiyata gelicek olursak 150TL

Evet boyutu çok fazla ama 35 gb oyunun açılmış hali değil mi? Yani setup dosyası mı 35 gb yoksa oyunun yüklenmiş hali mi?

• Yarbay
      2715 Mesaj
      30 Nisan 2012 23:48:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Alıntıları Göster

Evet boyutu çok fazla ama 35 gb oyunun açılmış hali değil mi? Yani setup dosyası mı 35 gb yoksa oyunun yüklenmiş hali mi?

Yüklenmiş.Oyun 2 diskete çıkçakmış gta 3 olur.

Intel Core i7-6700 @3.40GHz | Zotac AMP! Edition Nvidia GeForce GTX 1070 |ASRock H170 Pro4/Hyper| 16GB-DDR4-2133MHz | 1TB 7200RPM WD Blue+1TB Hitachi 7200RPM HDD+2 TB Western Digital Harici | Windows 10 Pro | 8MBps Smile ADSL 50GB AKK
    • Binbaşı
      1650 Mesaj
      30 Nisan 2012 23:57:24
      150 TL'nin üzerinde olacağına kesin gözüyle bakıyorum. Tahminimse, 170 TL...
      |
      |

• Yarbay
      9585 Mesaj
      01 Mayıs 2012 08:16:09
      186
      |
      |

• Yarbay
      2042 Mesaj
      01 Mayıs 2012 09:11:12
      150-200 tl arası olur
      |
      |

• Yarbay
      3622 Mesaj
      01 Mayıs 2012 11:11:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

Alıntıları Göster

Yüklenmiş.Oyun 2 diskete çıkçakmış gta 3 olur.

Belki 3 DVD olabilir max payne 3. Çünkü ben xbox 360 için 2 DVD diye duydum. PC için 3 DVD olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN ID = kdrcnrbyrm
    • Yüzbaşı
      502 Mesaj
      01 Mayıs 2012 14:12:43 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

Belki 3 DVD olabilir max payne 3. Çünkü ben xbox 360 için 2 DVD diye duydum. PC için 3 DVD olabilir.

Hakkaten ya artık oyunlar aldı başını gidiyor. MAX PAYNE 35 GB - GTA V 50 GB ( TAHMİNİ ). İndirmesi bir dert yüklemesi bir dert olur bu oyunları artık. En mantıklısı orjinal almak ama onlarında çok fazla abartmaması gerekiyor. İnşallah fiyatı uygun olurda orjinal alırız. Siz en fazla ne kadar verebilirsiniz?

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
modasor
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,586
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.