Şimdi Ara

GTA V EKRAN KARELENME/PİKSELLENME SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar GTA V'de resimdeki gibi bir hatayla karşılaşıyorum tüm gölge ayarlarını denedim sharp,soft vs. tüm directx versiyonlarınıda denedim 10, 10.1 ,11 ancak herhangi bir çözüme ulaşamadım ekran kartını güncelledim daha doğrusu çalıştım güncellemeyi internet yardımıyla yapmaya çalıştım çeşitli videolar izleyerek Aygıt Yöneticisi>Görüntü Bağdaştırıcıları>Ekran Kartı(AMD Radeon R5 200Series)>Sağ Tık>Sürücüyü Güncelleştir evet yol bu arkadaşlar BU ARADA RESİM BANA AİT DEĞİLDİR BAŞKA BİR FORUMDAN ALDIM AMA HATA AYNI YANİ HERŞEY AYNI !!!! İlk olarak orjinal oyunu indirdim büyük bir mutlulukla 104 gb bekledim:) oyunu açtım sorunsuzca girdim evden dışarı çıktım ve küfrederek bu ne dedim sonra kapatıp tekrar açtım baktım ve tekrar dünya dışı varlıklar kullanarak küfrettim sonra internette araştırdım 3 farklı çözüm yolu buldum sürücü güncelleştirin,gölge ayarlarını değiştirin ve son olarak directx versiyonunu değiştirin hepsini en ince ayrıntısına kadar yaptım ama olmadı sonra korsan indirdim yine aynı hata ile karşılaştım aynılarını bundada denedim yardımlarınızı sonuna kadar bekliyorum teşekkürler

TEKRAR NOT OLARAK DÜŞÜYORUM: BU ARADA RESİM BANA AİT DEĞİLDİR BAŞKA BİR FORUMDAN ALDIM AMA HATA AYNI YANİ HERŞEY AYNI !!!!

Öncelikle oyunu 800x600 neredeyse en düşük değil ama düşük ayarlarda oynuyorum gördüğünüz gibi kötü bir ekran kartı

Sistemim:

İnternetten Aldığım Foto Aynı Hata:

• Ekran kartın grafikleri yüklerken gecikiyor.

Bu sorun düşük ekran kartlarında oluyor, hatta arabayla hızlı şekilde gidersen piksellenme ve kaplamaların yüklenmemesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

VSYNC ayarını half yapmayı deneyebilirsin.

Onun dışında herhangi yapacağın birşey yok, ekran kartın bu kadarını sunabiliyor.

• Teşekkürler Ama Vsync zaten halftaydı en azından düşündünüz saolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.