Şimdi Ara

GTA V Code 1 Hatası Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün çıkan patchi rockstar social dan yüklerken "The Rockstar update service is unavailable – code 1" hatası alıyorum. Yanılmıyorsam yama 350 GB yüklüyo yüklüyo tam sonunda bu hatayı veriyor. Kullanıcı adı değiştirme yeni hesap açma gibi yöntemleri denedim sorun çözülmedi.

• bendede aynı sorun var çözümünü bulamadım
  • VPN ile yükleme yaparak ben sorunu aşmıştım hocam denemekten zarar gelmez.(Tunnelbear kullandım beki farkı olabilir.)
  • Support forumunda birkaç çözüm önerisi getirmişler hepsini denedim ben de çözemedim henüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MayDn

VPN ile yükleme yaparak ben sorunu aşmıştım hocam denemekten zarar gelmez.(Tunnelbear kullandım beki farkı olabilir.)

vpn dns değiştim dün oynuyodm online update geldikten sonra giremiyorm code1 hatası yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrPinkFloyd

quote:

Orijinalden alıntı: MayDn

VPN ile yükleme yaparak ben sorunu aşmıştım hocam denemekten zarar gelmez.(Tunnelbear kullandım beki farkı olabilir.)

vpn dns değiştim dün oynuyodm online update geldikten sonra giremiyorm code1 hatası yüzünden

Ben dün sorunu aldığımda VPN ile çözmüştüm tekrar dns ye geçince sorun geri geliyordu bugun de dns sorun olmadan oyuna giriyorum düzeldi diyebilirim umarım sizinki de biran once düzelir

• Aynı sorun bende de var kaç kere denedim bir iki gb gitti nerdeyse şu 353mb bi türlü kurmuyor

• Hatayı çözdüm !!!

dns değiştim olmadı vpn olmadı defalarca indirdim olmadı

sorun vpndeymiş crome eklentisi zenmate indirdim isveç üzerinden girdim

whatismyip.com dan ipnizi kontrol edin bazı vpnler işe yaramıyo sıkıntıda ordan zaten

tekrar dl yaptı yükledi şuan oyundayım bütün günümü yedi siz uğraşmayın
  • Hocam ben isviçre üzerinden indirmiştim olmamıştı tekrar deneyeyim

• Olmadı arkadaş ayıp ya deli etti beni

• Aynı dertten muzdaribim, takip..
    Ne sorun oldu be arkadaş, birinden diğerine.. Resmen paramızla rezil olduk. Oyunu D: ye indirdim günlük 100 mbit sınırsız alıp, gece bağlantı kopmuş, sabah devam ettim, işten gelince bitmişti, oynarken "Amanda's car" görevinde bozuk dosya hatası aldım, tek tek kontrol edip yeniledim (torrent)
    Sonra hadi dedim SSD ye yükleyeyim, hatta format attım, ssdye taşıma aşamasında ayrıca zorlandım. Şu an social club dan değil, oyun exe si ile açabiliyorum, onda da her açışımda 53+300 küsur MB indirip code 1 hatası veriyor, sadece offline oynatıyor, cinnetlik bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35bucuk -- 17 Nisan 2015; 22:43:23 >
  • Same here.

• aynı sorun bendede var herkesde olması lazım guncelleme tam bitiyor code1 hatası cıkıyor.
  • 15 kere denedım olmuyor ? guncel giremedim daha
  • arkadaşlar acıklama bekliyorum bu nedir?

GTA V Code 1 Hatası Yardım
  • hala giremiyorum
  • sorun devam ediyor
  • Çözebilen varmı?
  • Bende de oluyordu arkadaşlar ipyi otomatik yapın indirmeye başlamadan önce sonra tekrar google ip yapın 8888 8844 yönetici olarak çalıştırın olur bende oldu :)
  • Birşey soracam dun guncelleme geldi aynı hatayı alıyorum ancak dediğiniz tam olarak anlamadım biraz açarmısınız bende aynı ip adresi var lakin yönetici olarak çalıştır diyorum olmuyor kafayı yicem offf nasıl çözecem ben bunu o kadar para verdim online oyanayamıyom

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.