Şimdi Ara

GTA V BAZI ŞEYLER GÖZÜKMÜYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi oyuna giriyorum aşağıda haritada konumumu göstermiyor nokta ile ama harita var sonra altında canım felan gözükmüyor silah sekmesinde silahlar gözükmüyor gps de işaretlediğimde sarı ile göstermiyor dediğim gibi bazı şeyler gözükmüyor nedeni ne olabilir ve çözümü nedir?
     GTA V BAZI ŞEYLER GÖZÜKMÜYOR GTA V BAZI ŞEYLER GÖZÜKMÜYOR GTA V BAZI ŞEYLER GÖZÜKMÜYOR GTA V BAZI ŞEYLER GÖZÜKMÜYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byghost878 -- 19 Mayıs 2015; 17:54:38 >

• ayarlarda HUD kısmı kapalı olabilir
  • hud kısmı açık sabahdan beri uğraşıyorum kimsede olmamış sanırım kimse yardımcı olmuyor
  • Oyunu 3dm olupta bu sorunu yasayan yokmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crackli olduğundandır ve bu forumda crack gibi şeyler konuşulmaz :)
  • Öylemi özür dilerim o zaman kusura bakmayın bilmiyordum
  • Önemli değil Günaydın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • byghost878 B kullanıcısına yanıt
    3dm mi :) Dostum farklı krak denemeyi düşündünmü ?

Arkadaşında dediği gibi forum genelde bu tarz kullanıcılara pek destek vermez.

İmkanın varsa herzaman orjinal oyuna destek ver derim.
  • Soyle dostum ps4 alacagim oyunu denemek istedim karar vermeden once yoksa korsana karsiyim insanlar emek vermis 286 milyon dolar di sanirim harcamasi saygim var elbette ama oyunu sorunsuz denemek icin bu konuyu actim tesekkur ederim saolun.

• Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyorum oyunum kesinlikle orjinaldir hem online hem singlede aynı sorun oluyor harita,telefon,can, zırh gözükmüyor nasıl düzeltebilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.