Şimdi Ara

GTA V 1080p Ultra +55 Fps oynatırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İşlemci: Mevcut : Q6600 Yeni Aldığım: x5460 (775p modlu)
    İşlemci Soğutucu : Bu Mevcut HP 775
    Ram: Kingstone 800 Mhz CL9 2x2 4Gb + 2 Kinstone Gb 667 Mhz
    HDD: 1 TB bundan
    SSD: Samsung Evo 850 250 Gb ( yolda )
    Kasa ve psu olarak: Bunları almayı düşünüyorm almadım henüz

Ekran Kartı: Mevcut: Fx 9500 GT tam bir muamma tavsiyenizi bekliyorum Bu nasıl ? yoksa gtx 960 ?

arkadaşlar 1080p ultra oyun sistemi yapmak istiyorum.. tercihlerim doğru mu ? ne yapılabilir? ne kadar eder? cevap vericek arkadaşlar arıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratos49 -- 8 Kasım 2015; 19:03:09 >

• Gtx 960 ultra 60 fps veremez ne yazıkki. O kadar gücü yok. Belki overclock yapıp 30 ile 40 fps verdirebilirsiniz ama çok zor.

2. O işlemci xeon olsada belki 775 pin 'de darboğaz yapabilir. Yani her kağıt üzerindekine aldanmamak lazım. Hiç o işlemciyi test etmedim ama neyse.

3. Ekran kartı pci 3.0 anakart 2.0 söyleyeyim.

4. İşlemci mhz açısından sorun çıkarabilirde. Belki çıkarmayabilir. Arkadaşım 1333 mhz ddr2 ramlerde bf4 ultra oynuyor.

5. Anakart sata 2 destekli. Ssd sata 3. Ssd'nin tam performansını alamazsın. Ama yinede harddiskten daha iyi olur.

6. Dark tercih eden görmedim. Çoğu elektronikte ürünü var ama en son anten alayım dedim 10 bilmemnelikti. 5 liklerden daha az sinyal veriyordu.

Sen karar ver gerisine. Aslında güzel kaliteli bilgisayar toplamak daha iyi olurdu ilk baştan yapılan. Kaç tl tutarsa tutsun. Söylermisiniz hocam toplam size kaç tl 'ye gelecek. Belki aynı fiyata sistem toplayabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• orta ayarda sorunsuz oynayabilirsen şükret derim.
  • Aşağıdaki youtube kanalında 775p sistemle 4k oyun oynuyor ordan heveslendim. bildiğim kadarıyla ddr2 1333 mhz ram yok 1066 mhz bulabildim ama almıyacam
    Kasa için henüz kararımı vermedim bütçemin el verdiği ölçüde dark denk geldi ayrıca sistem alt yapısı 2-3 yıl idare etsin nihayetinde fantazi sistem sonrasında parça değişikliği gerekdiğinde sadece işlemci + anakart ile başlayabileyim

yorumlarınız için çok teşekkür ederim geliştirmek adına bakıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=XyeMOrb3rVE

• Anakartın kendi sitesinde sata 3 gördüm tam performans alamıyacakmıyım ?

Evo 850 SSD ile tam hız alamıyacakmıyım? aydınlatırsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kratos49

Anakartın kendi sitesinde sata 3 gördüm tam performans alamıyacakmıyım ?

Evo 850 SSD ile tam hız alamıyacakmıyım? aydınlatırsanız sevinirim

onlar sata kablosu girişleri 6 girişin olduğunu söylüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: INCOMING

Gtx 960 ultra 60 fps veremez ne yazıkki. O kadar gücü yok. Belki overclock yapıp 30 ile 40 fps verdirebilirsiniz ama çok zor.

2. O işlemci xeon olsada belki 775 pin 'de darboğaz yapabilir. Yani her kağıt üzerindekine aldanmamak lazım. Hiç o işlemciyi test etmedim ama neyse.

4. İşlemci mhz açısından sorun çıkarabilirde. Belki çıkarmayabilir. Arkadaşım 1333 mhz ddr2 ramlerde bf4 ultra oynuyor.

5. Anakart sata 2 destekli. Ssd sata 3. Ssd'nin tam performansını alamazsın. Ama yinede harddiskten daha iyi olur.

6. Dark tercih eden görmedim. Çoğu elektronikte ürünü var ama en son anten alayım dedim 10 bilmemnelikti. 5 liklerden daha az sinyal veriyordu.

Sen karar ver gerisine. Aslında güzel kaliteli bilgisayar toplamak daha iyi olurdu ilk baştan yapılan. Kaç tl tutarsa tutsun. Söylermisiniz hocam toplam size kaç tl 'ye gelecek. Belki aynı fiyata sistem toplayabiliriz.

yanlışınız var. Gtx 960 güçlü bir karttır. İnternette gta 5 videolarını izlerseniz fps değerlerini görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentHunterHD

quote:

Orijinalden alıntı: INCOMING

Gtx 960 ultra 60 fps veremez ne yazıkki. O kadar gücü yok. Belki overclock yapıp 30 ile 40 fps verdirebilirsiniz ama çok zor.

yanlışınız var. Gtx 960 güçlü bir karttır. İnternette gta 5 videolarını izlerseniz fps değerlerini görürsünüz.

Ultra = Tüm ayarları sonuna kadar fullemek. Population vs. Hepsini. Gta 5 'de ne yazıkki zor bu 960 için.

http://m.youtube.com/watch?v=HWPQwmU_Rvs

Bakarsanız tüm ayarları full 'de açmadığını msaa fxaa vb. açık olmadığını görürsünüz. Zaten adamın çektiği video yanlış max yazmış herşey açık değil. Yükseltebilinen ayarları tamamen kapatmış.

Arkadaşımda 960 4gb olduğu için biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INCOMING -- 8 Kasım 2015; 20:26:34 >

• Ep45T Extreme ana kart buldum DDR3 anakart bide x5492 veya qx9770 bulsam bu iş tamamdır olmadı gtx 970 alıcam ama uzun vade de alabilirim :p x5460 işlemciyi bugün teslim aldım taktım cs go da q6600 varken 70 fps alıyordum bugün 90 oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.