Şimdi Ara

GTA V - 100 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar, bu oyunu satmamın sebebi özel versiyonu aldığım için satıyorum.Sağ olsun Aral bizi baya bekletmişti.Bende dayanamayıp spotçulardan almıştım.

Ürünün zeplin kodu kullanılmıştır.Kutusu temizdir.Ödemeyi İstanbul avrupa içinden elden yapabiliriz.Ya da banka hesabıma parayı yatırıp, kargoyla gönderebilirim.
     GTA V - 100 TL GTA V - 100 TL GTA V - 100 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaerk -- 9 Ekim 2013; 19:18:29 >

• Zeplin kod nedir?
  • @buraq13 Hocam zepline binebilmek için onun kodu gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OHA Zepline mi binebiliyorsun..
  • Çok da önemli birşey değil bence zeplin.Fiyat iyi bence kaçırılmaması lazım.İyi satışlar.
  • 100 TL+AC:Revelations+AC1 vereyim; GTA V+Red Dead Redemption ver?

Not: AC: Revelations kutusunda bir çatlak vardır, ve standart edition değildir. Yani birkaç multiplayer karekteri falan da var. AC1'de AC:revelations ile birlikte geldi aynı kutunun içinde.

AC:Rev kutu içeriğe de şöyle; Oyunun Soundtrack CD'si, AC:Rev, AC1, Multiplayer kodu, Kitapçık, ve iki AC serisi oyununa %30 indirim veren kodlar. Oyunu iki kere makineye taktım o kadar kitapçığa da bir kere baktım, bakarsan çok rahat anlaşılır zaten.

Ekleme: İstanbul içi elden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfa Lima Whiskey -- 29 Eylül 2013; 17:47:35 >
  • Zeplin kodu neysede online kod kullanıldımı...

• pm
  • @ryder arkadaşımıza satılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.