Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GTA SERİSİ HEPSİ HAKKINDA OKUYUN

33
Cevap
0
Favori
7.400
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> GTA SERİSİ HEPSİ HAKKINDA OKUYUN
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      12 Ağustos 2005 15:26:55 Konu Sahibi
      GTA vceyi bitirmiştim şimdi sanandreasta ortalardayım gta3'ü yarım bırakmıştım ama bu oyunların ortak özelliği görevlerin aşırı boktan olması bukadar saçma ve zor görevler görmedim ben gta 3 'ü bu yüzden yarım bıraktı viceyi bi kaçkez oynamamaya yemin ettikten sonra dayanamadım bıraktım sonra oyunu bitirdim. insanı tam bir sinir küpü yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cck_ylmzzz -- 12 Ağustos 2005, 15:27:49 >

|
      |
    • Yüzbaşı
      548 Mesaj
      12 Ağustos 2005 15:36:59
      yoq bee sadece SAnın son görevi biraz zor digerlerinde bi eksiklikler bulup yapıyosun görevleri.
      |
      |
      12 Ağustos 2005 15:37:05
      evet öyle çok zor oluyor en kolay diye nitelendirilen bir görev bile yani başlangıçtaki görevler bile aşırı zor
      |
      |
      12 Ağustos 2005 16:04:56
      EVET AFERİM GÜZEL BİR ÇALIŞMA
      |
      |

SAFAOGUZ@HOTMAİL.COM
    • Er
      13 Mesaj
      13 Ağustos 2005 13:20:25
      evet görevler bir kolay bir de zor oluyor hep aynı görevleri yapmak da insanı sıkıyor görevler hep birbirini kovalıyor...
      |
      |
      13 Ağustos 2005 13:33:21
      gTA OYUNLARINI sorunu zor olmaları değil.sadece bazılarının biraz uzun olması.Çünkü handi gta olursa olsun hepsinde de görevleri başarıyla bitirmek için ufak 1 püf noktası var.Bu da oyunun aptallığından kaynaklı 1 şey.
      |
      |
      13 Ağustos 2005 14:05:17
      Gta'nın görevleri zormu. Muhahahhahaahhaaa. Daha nekadar kolay olabilirki. Bunların hepsini hem ps2'de hemde pc'de bitirdim. Hiç biriside gerçektende zor değil.
      |
      |
      13 Ağustos 2005 19:38:10
      yapamıyosan oynama. görevlere zor diyosan bence sen yeteneksizsin.

bi defasında denedim ve gta3'ü 8 saatte bitirdim.

gta vice city yi ise 3 günde ara vererek bitirdim.

oyunlara b*k atmadan önce kendini gözden geçir
      |
      |
      14 Ağustos 2005 22:57:20
      quote:

Orijinalinden alıntı: EL Di@BLO

yapamıyosan oynama. görevlere zor diyosan bence sen yeteneksizsin.

bi defasında denedim ve gta3'ü 8 saatte bitirdim.

gta vice city yi ise 3 günde ara vererek bitirdim.

oyunlara b*k atmadan önce kendini gözden geçir

tamamen katılıyorum
      |
      |
      14 Ağustos 2005 23:22:45
      san andreasın son görevi gerçekten zordu beni deli etti en sonunda şu ana kadar yapmadığım hileyi yaptım ölümsüzlük şifresiyle geçtm...naapayım deli etti beni....Orayı geçmek gerçekten zordu...Uğraşsam belki geçerdim ama uğraşmak istemedim....
      |
      |
      14 Ağustos 2005 23:51:17
      ne çalışması
      quote:

Orijinalinden alıntı: kazancıoğuz

|
      |
      14 Ağustos 2005 23:59:55
      Bence çok basit bir oyun...
      |
      |
      15 Ağustos 2005 02:51:40
      quote:

Orijinalinden alıntı: kazancıoğuz

evet gerçekten güzel
      |
      |
      15 Ağustos 2005 06:54:30
      gta ya zor diyorsanız siz hiç metal gear solid oynamamışsınız ?? yada mafıa ? ben gta 2 den bu yana tüm seriyi oynadım.. serinin tamamı muhteşem.. hele gta3 ilk çıktığında çok muhteşem bi oyundu.. o dönemde grafikleri, hikayesi, oyunun işleyişi falan devrim niteliğinde muhteşem bişeydi.. ama san andreas gibi bi oyunun o dönemden kalma grafik motoruyla yapılması üzücü bişey tabi.. bana göre gta3, vicecity, sanandreas üçlüsünde en zor daha doğrusu en gıcık görevler uzaktan kumandalı araçlarla yaptığımız gıcık görevler bide teknelerle zamana karşı kırmızı noktaların içinden geçmeye çalıştığımız anlamsız yarışlarıda unutmamak gerek ??! yoksa genel olarak görevlerin gelişimi işleyişi falan muhteşem.. bu arada gta serisinden hoşlananlar hala oynamadıysa mafıa yı bi denesinler.. kurtlar vadisi eklentisi gerçekten kaliteli olmuş; oyundaki havayı baya bi değiştirmiş.. ayrıca şuan boiling point oynuyorum.. gta nın tropikal orman ve küçük kasabalarda geçtiği daha gerçekçi bi hikayeye sahip versiyonu ? bence güzel, tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face01tr -- 15 Ağustos 2005, 6:55:39 >
      |
      |

• Yarbay
      3976 Mesaj
      15 Ağustos 2005 07:02:16
      O oyun zorluguyla deil eglencesiyle analtılmalı Adamlar zor olmasını istese zor yaparlardı İşte eglencelik bişeler yapmışlar ben GTA yı ilk oyunundan beri oynarım ilk oyununda çeteler vardı beraber yururlerdi hepsini ezerdin 10000 puan alırdın kuş bakısı oldugu için kolayda kullanırdın arabayı baya guzeldi eyy gidi tanker gorevini hiç unutmam oyunun başındaki ne zorlamıştı beni be heyy gidi heyy sene 2002

ama beyler şunu söliyeyim GTA Vice city de o helikopterden ufak bombalar koydugun yerde 3 gun harcadım yalan yok diğerlerini kolay kolay geçtim di ama orda baya zorladı ne bileyim numlock un ordaki tuşlarla kullancakmısız meger bende 1 e bas 3 e bas bişeler yapıyodum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rush85 -- 15 Ağustos 2005, 7:05:49 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      509 Mesaj
      15 Ağustos 2005 08:13:42
      görevler dengesiz bi kolay bi zor başlarda kolaysa niye ortalardada kolay oluyo görevler
      |
      |
      15 Ağustos 2005 09:16:38
      quote:

Orijinalinden alıntı: cck_ylmzzz

GTA vceyi bitirmiştim şimdi sanandreasta ortalardayım gta3'ü yarım bırakmıştım ama bu oyunların ortak özelliği görevlerin aşırı boktan olması bukadar saçma ve zor görevler görmedim ben gta 3 'ü bu yüzden yarım bıraktı viceyi bi kaçkez oynamamaya yemin ettikten sonra dayanamadım bıraktım sonra oyunu bitirdim. insanı tam bir sinir küpü yapıyorlar.

senbi homeworld oynada göreyim benseni..
      |
      |

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
    • Yarbay
      4833 Mesaj
      15 Ağustos 2005 09:55:17
      GTA nın görevlerinin konusu fln saçma mafia la kıyasladığımız zaman herşey ortaya çıkıyo
      |
      |
      15 Ağustos 2005 10:59:04
      pek alakası yok ama,ben Vice City^de ilk bölümde helikopter kısmını geçerken zorlanmıştım,ama bu arada,bir sonraki aşamayı çok merak ediyorum,yollar kapalı ya geçilmiyor diğer tarafalara,o arada ilk bölümde kanalların üzerindeki köprülerden birine çıktım aşağıdan geçen teknelerden birine atladım yukardan,sonra tekneyle gittim little haiti ortamına
      |
      |
      AMD - Athlon II X2 250 AM3 3.0GHz 2MB Cache 45nm İşlemci-MSI AMD 870a-g54b]-2 x 1 TB Seagate-2GB DDR3 1333 Mhz Ram-ATI HD 5750-M-Audio 2496 Delta ses kartı-Belinea 22" LCD-Philips DVD-RWAOPEN - NAGAS G3 400W Micro ATX CUBE Case
    • Yüzbaşı
      592 Mesaj
      15 Ağustos 2005 12:42:31
      quote:

Orijinalinden alıntı: obi_van

yoq bee sadece SAnın son görevi biraz zor digerlerinde bi eksiklikler bulup yapıyosun görevleri.

Son bolumumu zor. 3.oynasımda gectim...walla bi mteal gear solid filan oyna..BU oyuna artık ne dersin bilmiorum..
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Blogio
Satılık Köpek
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,273
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.