Şimdi Ara

GTA: San Andreas şimdi iOS platformunda, yakında Android ve Windows Phone'da (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
5.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DewMac

Hilesiz bir şekilde oynamak ayrı bir zevk veriyor. Uçak kontrolleri çok basit yapılmış...
    Oyun içerisinden bir kaç tane görüntü çektim. Havalimanından uçak kaçırıp Chiliad dağına gitmek... fakat polis helikopterleri sayesinde macera pek uzun sürmedi
    GTA: San Andreas şimdi iOS platformunda, yakında Android ve Windows Phone'da GTA: San Andreas şimdi iOS platformunda, yakında Android ve Windows Phone'da GTA: San Andreas şimdi iOS platformunda, yakında Android ve Windows Phone'da

Of ne zevklidir şimdi onu oynaması Ayrıca bir sorum olucak GMD kullananlara kasıyor mu

Bu gün arkadaşım oynuyordu orta ayarlarda gayet akıcı

High denedi mi

Yok denemedi ama normal'de gayet akıcıydı high'dede kasma yapmaz kanımca

Benim anlamadığım oyun çıkmadı sen nasıl soruyorsun

Kafam dalgındı unutmuşum Android e daha çıkmadığını herkes ss atınca bir an sorasım geldi

Olur öyle yaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Harita ve oyun diğer platformlarındaki ile birebir yapılmış. Kapılardan girerken yüklüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DewMac -- 15 Aralık 2013; 19:56:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Harita ve oyun diğer platformlarındaki ile birebir yapılmış. Kapılardan girerken yüklüyor.

Pc versıyonuna ek olan seyler var mı sizin fark ettiginiz , oyun net görüntü olarak başka bir şey var mı ?

• quote:

Hocam Grove Street ten ss isteriz Ve oyun içinde herhangi bir değişiklik var mı pc sürümünden farklı olarak ?
  • En kısa sürede almayı düşünüyorum.
  • Oyundan birkaç SS:
    GTA: San Andreas şimdi iOS platformunda, yakında Android ve Windows Phone'daGTA: San Andreas şimdi iOS platformunda, yakında Android ve Windows Phone'daGTA: San Andreas şimdi iOS platformunda, yakında Android ve Windows Phone'da
    Grove street:
    GTA: San Andreas şimdi iOS platformunda, yakında Android ve Windows Phone'da
    Minigun stayla :
    GTA: San Andreas şimdi iOS platformunda, yakında Android ve Windows Phone'daGTA: San Andreas şimdi iOS platformunda, yakında Android ve Windows Phone'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cefakar. -- 15 Aralık 2013; 23:35:11 >

• arkadaşlar oyun açıldıgı gibi kapanıyor ilk 2 gün oynadım bugün girmeye kalktıgımda direk atıyor. sildim tekrar kurdum düzelme cihaz jbli restore yapamam ilk defa başıma böle bişi gelıyo

edit: bu arada para hilesi nasıl yapıcaz şifre nasıl yazacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3DMystic -- 15 Aralık 2013; 21:38:58 >
  • beyler oyunu yüklüyor gözüküyor itunes da telefonda da aynı şekil yükleme bitince simge donuk oluyor nasıl yükleyebilirim
  • İpad mini de yer yer kasıyor az , onun harici 10numara 5 yıldız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos'ta yüksek ve orta ayarlama yok. Ipad de gördüğüm kadarıyla öyle.
  • Gm diacovery de en dusuk grafikte calisir mi beyler.

• Ipad 4'te sorunsuz çalışıyor, hayatımda ilk defa paralı uygulama almış oldum bu oyun sayesinde 13 tl az bir fiyat bence böyle bir oyun için.

• Bence adamlar yapılacak en iyi uyumlulukta yapmış iOS a.512 mb ipad mini bile nadir kasıyor , oyun ise oynanabilirlik olarak dokunmatikte yapılacağın en iyisine yaklaşmış

• iPhone 4 sağ olsun oynayamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: trbomba

Gm diacovery de en dusuk grafikte calisir mi beyler.

Bence calısır. Ama ben ugrasmam,tamam sarj sorunu yok dedik deo kadar da degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BENDE VAR VE ÇOK EĞLENCELİ
  • GTA San Andreas Video IZLE

12dk'lık video merak edenler buyursun izlesin arkadaşlar
  • vay be nerden nereye

• Araçla sağa sola giderken sıkıntı var. Eliniz sürekli ekranda olamıyor, sağa döneceksiniz ardından sola döneceksiniz diyelim sağa döndükten sonra elinizi ekrandan çekmeniz gerekiyor yoksa sürekli sağa dönüyor bunun düzeltilmesi lazım
  • Arkadaşlar 3gs ye yükleyen biri varsa gta_sa.set dosyasını paylaşabilirmi?Bu sayede oyunu iphone 4de akıcı çalışacak şekilde düzenleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir internet kullanıcısı -- 19 Aralık 2013; 16:59:33 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.