Şimdi Ara

GTA:San Andreas Sevenler Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
13
Favori
39.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 294
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 243
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 22 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 58
  • Favoriye Eklediklerim 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BKR-C (243 mesaj) mtnei (25 mesaj) Trevor28 (20 mesaj) SıradanÇinkoKarbonPil (16 mesaj) Yaerveth (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (251 mesaj) Mobil (131 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (7 mesaj) Uygulama (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Grand Theft Auto >> GTA:San Andreas Sevenler Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    79 Mesaj

Carl Not Welcome

Yazan:Yine Big Smoke
    |
    |
    BKR-C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    79 Mesaj

Gta 5 tede grove var ama SA daki gibi değil
    |
    |
    Unshaken Darkness kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1542 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Trevor23

Kamera hilesi dedığın fps mod degıl mı ?

Aynen arabayı içten sürme falan oluyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4501 Mesaj
    Hocam benide ekle,az SAMP atmadık
    |
    |
  • Yarbay
    13861 Mesaj
    hiç sorun çıkarmayan hd yama varmı oyunun mevcut görüntüsünü iyileştirmek için
  • Binbaşı
    1722 Mesaj
    Hiç üşenmeden 6 defa %100 (at nalı,spray vs.) bitirdiğimi hatırlarım PS2'de
    |
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Gençler nasıl olmuş? Baya uğraştı bizim oğlan bunu yapana kadar. Rekorumuz 6+1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

hiç sorun çıkarmayan hd yama varmı oyunun mevcut görüntüsünü iyileştirmek için

kardeşim var bende internetten bulmuştum müsait olduğumda rar'layıp atarım sen de arayıp bulabilirsin istersen, bulamazsan yaz tekrar atayım
  • Yarbay
    13861 Mesaj

baktımda 50 çeşit yama var bide bunları yükleyip sorun yaşayanda çok fazla olduğu için sorunsuz bişey aradım ama çok önemlide değil hani uploadın baya uzun sürer
    |
    |
    BKR-C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    924 Mesaj
    bilgisayardan eksik etmeyeceğimiz bir oyundur san andreas.
    bence açık dünya oyunu olarak en iyisi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1401 Mesaj
    Ekle en sevdiğim GTA sa

(GTA 5 oynayamadı)

|
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

baktımda 50 çeşit yama var bide bunları yükleyip sorun yaşayanda çok fazla olduğu için sorunsuz bişey aradım ama çok önemlide değil hani uploadın baya uzun sürer

müsait olunca up'larım kardeşim nasıl kullanacağını da yazarım merak etme :) şu yoğunluğu atlatayım up'larım inşallah
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ekle
    |
    |
  • Yarbay
    4313 Mesaj
    bu oyun efsane ya. Şimdi gta v alırsak bu oyunu bedava veriyor. Online kısmı nasıl oyunun?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    402 Mesaj
    merhaba arkadaşlar gta5 almam sonucu yanında gelen san andreas kodunu ücretsiz ihtiyacı olan bir arkadaşa vermek istiyorum ben oynamıcam nasılsa isteyen olursa pm atabilir.

(key forumdan bir arkadaşa hediye edilmiştir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impiousgoat -- 30 Ocak 2015; 0:17:50 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1917 Mesaj
    Merhabalar arkadaşlar. Oyunu kendimce %100 bitirme kararı aldım ve yola koyuldum. Senaryoyu bitirdim. Internetten en araştırdığım üzere tüm çete bölgelerini de almak gerekiyormuş %100 bitirmek için. Ben de hepsini aldım, haritada her yer yemyeşil oldu. Acaba bir daha saldırabilirler mi?
    Bir de oyunun yüzdesi değişmedi, acaba her yeri alamadım mı? Son bir soru daha. Bu çete bölgelerinin bazı bölgelerindeki renkler silikti. Silik olması neyi ifade ediyor. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1297 Mesaj
    Ekle beni elimde Gta 5 var fakat sa daki gibi cete gorevi yok gta 5 te en fazla 3 tqne var

|
    |
  • Yarbay
    4968 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Glp107Oa

Merhabalar arkadaşlar. Oyunu kendimce %100 bitirme kararı aldım ve yola koyuldum. Senaryoyu bitirdim. Internetten en araştırdığım üzere tüm çete bölgelerini de almak gerekiyormuş %100 bitirmek için. Ben de hepsini aldım, haritada her yer yemyeşil oldu. Acaba bir daha saldırabilirler mi?
    Bir de oyunun yüzdesi değişmedi, acaba her yeri alamadım mı? Son bir soru daha. Bu çete bölgelerinin bazı bölgelerindeki renkler silikti. Silik olması neyi ifade ediyor. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bir daha bölgelere saldıramıyorlardı benim bildiğim.At nalı fotoğraflar ve sprayları tamamlama var birde hocam.Birde Polis, İtfaiye Pump gibi görevler var onlarıda yapın hocam.Silik sanırım diğer families ile ortak olabilir(o yüzden siliktir belki)
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Bir daha bölgelere saldıramıyorlardı benim bildiğim.At nalı fotoğraflar ve sprayları tamamlama var birde hocam.Birde Polis, İtfaiye Pump gibi görevler var onlarıda yapın hocam.Silik sanırım diğer families ile ortak olabilir(o yüzden siliktir belki)

tekrar saldırıyorlar kardeşim. ben yeşile boyadım haritayı, çok daha nadir olsa da saldırabiliyor şerefsiz ballas'lar ve vagos'lar.

• Binbaşı
    1917 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BKR-C

quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

tekrar saldırıyorlar kardeşim. ben yeşile boyadım haritayı, çok daha nadir olsa da saldırabiliyor şerefsiz ballas'lar ve vagos'lar.

Peki biz başka şehirde olsak da saldırabiliyorlar mı?
    Bir de tüm çeteleri aldığımda oyunun yüzdesi ilerlemedi. Normal midir?
    Son olarak San Fierro'daki fotoğraf çekme görevini nasıl yapacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oh Long Johnson -- 24 Şubat 2015; 13:31:45 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.