Şimdi Ara

GTA:San Andreas Sevenler Kulübü (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
13
Favori
39.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 294
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 243
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 22 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 197
  • Favoriye Eklediklerim 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BKR-C (243 mesaj) mtnei (25 mesaj) Trevor28 (20 mesaj) SıradanÇinkoKarbonPil (16 mesaj) Yaerveth (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (247 mesaj) Mobil (135 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (7 mesaj) Uygulama (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
     GTA:San Andreas Sevenler Kulübü GTA:San Andreas Sevenler Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gta sa yı nerden indirebilirim ?
  • Bende klube gelmek istiyorum admin itibarata gec benimle

• BKR-C kullanıcısına yanıt
    Ekle kardeşim
  • Ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Gta sa yı nerden indirebilirim ?

Site dahilinde link vermek yasak kardeşim ama torrent sitelerinden bulabilirsin, Steam'den de cüzi bir ücrete indirebilirsin.

• Benide ekleyin.10numara oyundur

• beyler oyun mobil cihazlara çıkıyomuş,şimdi bsc'de okudum şaka gibi hemde uzun süre sonrada değil aralıkta

Nasıl kaldıracak ya telefonlar zaten sadece üst sınıf telefonlar kaldırırda baya bir şaşırttı
  • Yanılıyorsun. Beverly Johnson(Cj'nin Annesi) Faili Meçhul bi Cinayete kurban gitmemiştir.Sweet,Beverly Johnson,
    ve küçük erkek kardeşleri evde otururken Ballaslar Tarafından Baskın Yerler.Sweet J. Kurtulur Fakat Annesi Ve Küçük erkek kardeşi vurulur ve ölür.
  • Grove'nin baş düşmanı neden ballas hiç düşünmedin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoğanG.

Yanılıyorsun. Beverly Johnson(Cj'nin Annesi) Faili Meçhul bi Cinayete kurban gitmemiştir.Sweet,Beverly Johnson,
    ve küçük erkek kardeşleri evde otururken Ballaslar Tarafından Baskın Yerler.Sweet J. Kurtulur Fakat Annesi Ve Küçük erkek kardeşi vurulur ve ölür.

Vay be
    Senelerdir san andreas oynarim bunu yeni öğrendim
    Lanet olasi İngilizce

• quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

beyler oyun mobil cihazlara çıkıyomuş,şimdi bsc'de okudum şaka gibi hemde uzun süre sonrada değil aralıkta

Nasıl kaldıracak ya telefonlar zaten sadece üst sınıf telefonlar kaldırırda baya bir şaşırttı

evet kardeşim çıkıyor, neredeyse her gün AppStore'u kontrol ediyorum henüz çıkmadı. Heyecanla bekliyorum. Sanıyorum ki üst düzey cihazlar kasmadan çalıştırabilecek, en çok kafamı karıştıran kısım da yenilenmiş grafikler konusu. Rockstar, iyileştirilmiş grafiklerle yayınlanacağını söyledi oyunun. Heyecanla bekliyoruz açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: breakerecho

Benide ekleyin.10numara oyundur

kardeşim hoşgeldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BKR-C

quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

beyler oyun mobil cihazlara çıkıyomuş,şimdi bsc'de okudum şaka gibi hemde uzun süre sonrada değil aralıkta

evet kardeşim çıkıyor, neredeyse her gün AppStore'u kontrol ediyorum henüz çıkmadı. Heyecanla bekliyorum. Sanıyorum ki üst düzey cihazlar kasmadan çalıştırabilecek, en çok kafamı karıştıran kısım da yenilenmiş grafikler konusu. Rockstar, iyileştirilmiş grafiklerle yayınlanacağını söyledi oyunun. Heyecanla bekliyoruz açıkçası

Ben bu grafiklerle kaldıracağından şüpheliydim,birde yenilenmiş grafik demişler ilginç :D
    Çok büyük oyun değilmi telefonlar için,özellikle haritası devasa çok merak ediyorum nasıl olacak,arkadaşımda denerim artık benim telefon açmaz heralde :D

• ekle
  • Efsaneye benide yaz hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pala5841

Efsaneye benide yaz hocam.

Hoşgeldin kardeşim.

• Ekle beni

• 4 yaşından beri oynuyorum aga beni ekliyen yok mu bu klübe
  • Benide eklerseniz sevinirim hocam çocukluğumdan beri oynuyorum fakat 3 sene önce role-play a başladım samp platformu altında inanın okul u hiç tınlamıyordum habire sabahlıyordum öyle bir güzel ortam vardıki sunucuda hayat istanbul du sunucuda 1 senemden sonra admin oldum sonra kapandı sınavlar nedeniyle şimdide hayat ist kadar güzel bir rp olmadığı için oynamıyorum anılarım depreşti konuyu görünce ya
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.