Şimdi Ara

GTA:San Andreas Sevenler Kulübü (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
12
Favori
41.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Carter

quote:

Orijinalden alıntı: BKR-C

quote:

quote:

quote:

Benide yaz hocam.2006 dan beri oynuyorum.PS2 almama sebeb olan oyundur bu arada.

aynen kardeşim ya. PS2'nin gelmiş geçmiş en iyi ve en çok satan oyunu seçilmiştir. Sene 2013, ve hala bütün D&R'larda Teknosa'larda oyunun orijinalini bulabiliyorsun. Oyun tarihinde bir dönüm noktasıdır, efsaneden ötedir.

Aynen oyun tarihinde devrim yapmıştır.Geçen gta 4 oynadım aynı zevki vermedi.

vermez kardeşim. o itici karakteri bile yeter, CJ'in tırnağı olamaz. ayrıca liberty city'de geçtiği için hep bir kasvet, karanlık.

Evet oyun çok karanlık.Xboxta oynadım,ilk önce bozulduğunu zannetmiştim Xboxun.Bu arada gta 5 grafiklerinde SanAndreas çıkarsalar tasından yenmez

ah bir çıkarsalar. gta iv grafikleriyle amatör coder'lar san andreas'ı yorumladılar [DHTUBE=www.youtube.com/watch?v=1u8ET-a5MDs‎]

ama işin sıkıntısı, san andreas'ı gta iv içine yedirmişler. yani karakter cj değil. yine de güzel görünüyor :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benide yaz hocam.2006 dan beri oynuyorum.PS2 almama sebeb olan oyundur bu arada.

aynen kardeşim ya. PS2'nin gelmiş geçmiş en iyi ve en çok satan oyunu seçilmiştir. Sene 2013, ve hala bütün D&R'larda Teknosa'larda oyunun orijinalini bulabiliyorsun. Oyun tarihinde bir dönüm noktasıdır, efsaneden ötedir.

Aynen oyun tarihinde devrim yapmıştır.Geçen gta 4 oynadım aynı zevki vermedi.

vermez kardeşim. o itici karakteri bile yeter, CJ'in tırnağı olamaz. ayrıca liberty city'de geçtiği için hep bir kasvet, karanlık.

Evet oyun çok karanlık.Xboxta oynadım,ilk önce bozulduğunu zannetmiştim Xboxun.Bu arada gta 5 grafiklerinde SanAndreas çıkarsalar tasından yenmez

ah bir çıkarsalar. gta iv grafikleriyle amatör coder'lar san andreas'ı yorumladılar [DHTUBE=www.youtube.com/watch?v=1u8ET-a5MDs‎]

ama işin sıkıntısı, san andreas'ı gta iv içine yedirmişler. yani karakter cj değil. yine de güzel görünüyor :)

Mobildeuim diye izleyemiyorum(PC gecince rtik)

Aslinda soyle yapsalar gta V SanAndreas etlon ve bu oyun sadece PC ye ciksa satis rekorlari kirar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam benide yazarsan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de yaz gta sa

• Yaz hocam bu oyun yüzünden az azar işitmedim ailemden zamaninda:D

• ekle hocam gta serisinin en iyi oyunu için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *Metin

PS3'de oynayan var mı almaya değer mi?Görüntü nasıl arkadaşlar?

@F1_ +1

kardeşim ben yükledim. görüntü aynı, PS2'deki gibi. ama tabi plazma tv'de oynadığın için widescreen oynuyorsun, o güzel. bir de PS3'ün kablosuz joystick'i tat katıyor.

Hocam co-op yapılabiliyor mu?Ayrıca oyun emulatorle mi çalışıyor(bunu ps oyun menusunden anlarsınız)Ve kasma var mı?
    Saolun hocam.

• San Andreas sevilmez mi

• Hocam hala ekleme var mı,efsane oyun

• Ekle benide böyle bir efsane birdaha gelmez

• BKR-C kullanıcısına yanıt
    Eklermisiniz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Hocam hala ekleme var mı,efsane oyun

olmaz mı kardeşim, ekledim hoşgeldin :) tek sorun, derslerden ve iş hayatımdan dolayı sıklıkla güncelleyemiyorum grubu, ama elimden geldiğince sizlerle bir şeyler paylaşmaya çalışıyorum. sizlerin de desteğinizle inşallah çok daha iyi olacaktır. hoşgeldiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samochu1990

hocam benide yazarsan

yazdım kardeşim hoşgeldin
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

San Andreas sevilmez mi

aynen kardeşim hoşgeldin, ekledim seni de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Cygnus_

Yaz hocam bu oyun yüzünden az azar işitmedim ailemden zamaninda:D

ah kardeşim kıyamam sana. ekledim hoşgeldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKira

Ekle benide böyle bir efsane birdaha gelmez

aynen kardeşim, kesinlikle katılıyorum. dikkat ettiyseniz, birden fazla şehrin ve bir koca eyaletin olduğu tek oyundur. ayrıca "stories" versiyonu çıkartılmayan da tek oyundur. Liberty City, Vice City Stories serileri hep çıktı ama San Andreas Stories gibi bir oyun hiç çıkmadı. Rockstar da sanırım SA'nın gerçek bir efsane olduğunun bilincinde. GTA V'te bile birden çok şehir yok, sadece Los Santos var ve Blaine County denen, dağlık bölge var. Kısacası SA, gerçek bir efsanedir. Hoşgeldin, ekledim seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightning_Warrior

Eklermisiniz hocam.

ekledim kardeşim, hoşgeldin
  • quote:

quote:

quote:

PS3'de oynayan var mı almaya değer mi?Görüntü nasıl arkadaşlar?

@F1_ +1

kardeşim ben yükledim. görüntü aynı, PS2'deki gibi. ama tabi plazma tv'de oynadığın için widescreen oynuyorsun, o güzel. bir de PS3'ün kablosuz joystick'i tat katıyor.

Hocam co-op yapılabiliyor mu?Ayrıca oyun emulatorle mi çalışıyor(bunu ps oyun menusunden anlarsınız)Ve kasma var mı?
    Saolun hocam.

kardeşim co-op yapılabiliyor olması gerek, zira oyun tamamen PS2 sürümüyle aynı. hatta oyun başlarken PlayStation 2 şeklinde görüntü geliyor. kasma yok oyunda kesinlikle. Normalde, PS3'ün bir modeli hariç hiçbir modelinde PS2'de kullanılan Emotion Engine motoru yok, o yüzden PS2 DVD'lerini çoğu PS3 çalıştırmaz. Ama PSN üzerinden indirildiğinde, ne hikmetse çalışıyor. ve gayet de stabil çalışıyor, widescreen şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paolo Maldini

Beni de yaz gta sa

yazdım kardeşim, hoşgelmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: woozer

ekle hocam gta serisinin en iyi oyunu için

sonuna kadar katılıyorum kardeşim. GTA serisinin en iyi oyunu, ve hatta PlayStation 2 döneminin en çok satan oyunu. Sene 2013, ve hala D&R mağazasında bulabiliyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.