Şimdi Ara

GTA:San Andreas Sevenler Kulübü (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
12
Favori
41.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok çekirdekli işlemcisi olanlar oyunun tek çekirdekte çalışması için görev yöneticisinden benzeşmeyi ayarlayarak CPU 0'ı seçsinler sadece. Garantisi yok ama bazı sorunlar ortadan kalkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 7 Eylül 2013; 19:26:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekle. Bu arada Beverly Johnson Ballas çetesindeki üyelerin saldırısı sonucu ölmüştür.Bu saldırıdaki asıl amaç Sweet Johnson'ı öldürmek ve Groove Street çetesinden kurtulmaktı ancak bu saldırı işe yaramadı.
  • 10. yılı şerefine akıllı telefonlara çıkar mı, ne diyorsunuz?

• GTA V'den çok daha güzel geliyor bana.Nedense gta havasını veremiyor GTA V.
  • PS3'de oynayan var mı almaya değer mi?Görüntü nasıl arkadaşlar?

@F1_ +1

• Benide yaz.
  • Benide yaz hocam.2006 dan beri oynuyorum.PS2 almama sebeb olan oyundur bu arada.
  • Ps2 Ye Daha Şimdi Yazdırdım Ekle Fanatiğiyim
  • eklermisin 3 kere bitirdim oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fburucu

Benide ekle. Bu arada Beverly Johnson Ballas çetesindeki üyelerin saldırısı sonucu ölmüştür.Bu saldırıdaki asıl amaç Sweet Johnson'ı öldürmek ve Groove Street çetesinden kurtulmaktı ancak bu saldırı işe yaramadı.

ekledim kardeşim hoşgeldin. aynen kardeşim o olay aslında the green sabre bölümünde açıklanıyor. ama senin dediğin kadarki kısmı -sweet'in öldürülmek istenmesi- açıklanmıyordu, eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

10. yılı şerefine akıllı telefonlara çıkar mı, ne diyorsunuz?

Kardeşim o konu hakkında açıklama yapılmıştı. Çok yüksek ihtimal çıkacak, ama Rockstar'dan bir yetkili oyunun boyutunun 4.5 GB olması ve grafiklerden dolayı baya zorlanacaklarını ifade etmişti. Heyecanla bekliyorum, hele bir çıksın var ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escherich

eklermisin 3 kere bitirdim oyunu

ekledim kardeşim hoşgeldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatatesliDondurma

Ps2 Ye Daha Şimdi Yazdırdım Ekle Fanatiğiyim

ekledim kardeşim, aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Carter

Benide yaz hocam.2006 dan beri oynuyorum.PS2 almama sebeb olan oyundur bu arada.

aynen kardeşim ya. PS2'nin gelmiş geçmiş en iyi ve en çok satan oyunu seçilmiştir. Sene 2013, ve hala bütün D&R'larda Teknosa'larda oyunun orijinalini bulabiliyorsun. Oyun tarihinde bir dönüm noktasıdır, efsaneden ötedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronald the Adventurer

Benide yaz.

hoşgeldin kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: *Metin

PS3'de oynayan var mı almaya değer mi?Görüntü nasıl arkadaşlar?

@F1_ +1

kardeşim ben yükledim. görüntü aynı, PS2'deki gibi. ama tabi plazma tv'de oynadığın için widescreen oynuyorsun, o güzel. bir de PS3'ün kablosuz joystick'i tat katıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1_

GTA V'den çok daha güzel geliyor bana.Nedense gta havasını veremiyor GTA V.

kardeşim veremez de zaten... 2004'ten beri diyorum, bu oyunun üstüne hiçbir oyun çıkamayacak, yani zor... gta iv'te yanılmadım. aradaki stories başlıklı oyunlar zaten eline su dökemez. gta v bence efsane bir oyun, hiç oynamadım ama çok seyrettim youtube'dan. ama düşünüyorum, harita devasa olsa bile tek bir tane şehir var. san andreas'ta bir şehirden başka bir şehre uçabiliyor, arabayla yahut motorla hatta gemiyle seyahat edebiliyordun. hatta bikini line adlı otobüse atlayıp simülasyon havası bile yakalayabiliyordun. san andreas, bütün gta'lar arasında, birden fazla şehir içeren tek oyun. hep de öyle kalacak, her açıdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: BKR-C

quote:

Benide yaz hocam.2006 dan beri oynuyorum.PS2 almama sebeb olan oyundur bu arada.

aynen kardeşim ya. PS2'nin gelmiş geçmiş en iyi ve en çok satan oyunu seçilmiştir. Sene 2013, ve hala bütün D&R'larda Teknosa'larda oyunun orijinalini bulabiliyorsun. Oyun tarihinde bir dönüm noktasıdır, efsaneden ötedir.

Aynen oyun tarihinde devrim yapmıştır.Geçen gta 4 oynadım aynı zevki vermedi.

• quote:

quote:

quote:

vermez kardeşim. o itici karakteri bile yeter, CJ'in tırnağı olamaz. ayrıca liberty city'de geçtiği için hep bir kasvet, karanlık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

vermez kardeşim. o itici karakteri bile yeter, CJ'in tırnağı olamaz. ayrıca liberty city'de geçtiği için hep bir kasvet, karanlık.

Evet oyun çok karanlık.Xboxta oynadım,ilk önce bozulduğunu zannetmiştim Xboxun.Bu arada gta 5 grafiklerinde SanAndreas çıkarsalar tasından yenmez

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.