Şimdi Ara

GTA:San Andreas Sevenler Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
13
Favori
39.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 294
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 243
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 22 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 58
  • Favoriye Eklediklerim 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BKR-C (243 mesaj) mtnei (25 mesaj) Trevor28 (20 mesaj) SıradanÇinkoKarbonPil (16 mesaj) Yaerveth (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (251 mesaj) Mobil (131 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (7 mesaj) Uygulama (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Grand Theft Auto >> GTA:San Andreas Sevenler Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Güzel bir topluluk. Eklersen sevinirim.

Hosgeldin kardesim tesekkur ederiz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: IVPles

beni de ekle :)

Hosgeldin kardesim ekledim
    |
    |
  • Yarbay
    2641 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BKR-C

quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

quote:

Orijinalden alıntı: RsnBrg

Samp Buluşmaları Yapsak Aslında Fena Olmazdı Group-Extreme Serverinde Falan Güzel Yerdir Tavsiye Ederim.

HostName: [Z]Group-Xtreme || Iyi bayramlar.
    Address: 188.138.79.4:7777
    Players: 139 / 150
    Ping: 51
    Mode: [Z]Turkiye 3.2.5
    Map: [Z]Turkiye

Bu serverı biliyorum clan kursak bir araya gelsek resmileştirsek fena olmaz mı ? Bu arada beni de yaz

Hosgldin kardesim

Hoşbulduk
    |
    |

• DH Yönetici
    12844 Mesaj
    Hoşbulduk.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar oyunda geçen en güzel şarkılardan biri
    |
    |
  • Yarbay
    2641 Mesaj
    quote:

Arkadaşlar oyunda geçen en güzel şarkılardan biri

Aynen çok seviyorum bu şarkıyı
    |
    |

• DH Yönetici
    12844 Mesaj
    Benim de sevdiğim şarkılardan bir tanesi bu. Ayrıca GTA IV'de aynı müzik var. Sözler değişik ama melodi aynı.
    |
    |
  • Yarbay
    4571 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tw1sted

quote:

Orijinalden alıntı: Ambassador.

quote:

MTA bağımlısıyım. yani San andreasın Yarış-MP versiyonu.

yazabilirsin.

MTA bilmeyenler için birkaç video vereyim bende

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=znSOSeSo7pk&feature=channel_video_title[/DHTUBE]
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=oXHClmfbtYE&feature=channel_video_title[/DHTUBE]
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=6P6sKyBYl8A&feature=channel_video_title[/DHTUBE]
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=XgmnrkvPPQg&feature=related[/DHTUBE]

ve bunun gibi yüzlercesi...

bende mta san andreas oynuyorum epg de takılıyorum genellikle

Nickini öğrenebilirmiyim. bende TG ve FFSde oynuyorum. EPG yeni düzene fazla ayak uyduramadı hala tarih öncesi mapleri kaldırmadılar. iyi map yapmasını bilen bi adminleri bile yok sırf oldschool yaptılar diye clandalar. havalarından da geçilmiyor

Bu maplar hangi serverlerde var veya en iyi mapı olan server hangisi?

• Yüzbaşı
    758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ambassador.

quote:

MTA bağımlısıyım. yani San andreasın Yarış-MP versiyonu.

yazabilirsin.

MTA bilmeyenler için birkaç video vereyim bende

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=znSOSeSo7pk&feature=channel_video_title[/DHTUBE]
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=oXHClmfbtYE&feature=channel_video_title[/DHTUBE]
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=6P6sKyBYl8A&feature=channel_video_title[/DHTUBE]
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=XgmnrkvPPQg&feature=related[/DHTUBE]

ve bunun gibi yüzlercesi...

bende mta san andreas oynuyorum epg de takılıyorum genellikle

Nickini öğrenebilirmiyim. bende TG ve FFSde oynuyorum. EPG yeni düzene fazla ayak uyduramadı hala tarih öncesi mapleri kaldırmadılar. iyi map yapmasını bilen bi adminleri bile yok sırf oldschool yaptılar diye clandalar. havalarından da geçilmiyor

Bu maplar hangi serverlerde var veya en iyi mapı olan server hangisi?

En iyi server şuan FFS
    çoğu serverda var bu mapler. zaten bi kişi yaptımı tüm serverlara dağıtıyor. ama genellikle en iyi mapler FFSde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tw1sted -- 12 Kasım 2011; 19:49:51 >
    |
    |

• Binbaşı
    1905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: madturk.35

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

quote:

Oyunu şifresiz bitirdim. Yaz beni de.

üstad ne yaptın sen ya
    tebrikler vallahi kardeşim ellerine sağlık maşallah bir sırrını anlatır mısın bize bu şifresiz bitirme olayının
    ekledim bu arada kardeşim
    bence bol miktarda sabır lazım

Aslında pek bir numarası yok şifresiz bitirmenin. Oyuna daha dikkatli odaklanıyorsun. Bir çok zor bölümü şifreli bitirdiğimden daha hızlı bitirmiştim daha dikkatli olduğumdan dolayı. Ama bazı bölümlerde can yok diye görev sırasında gidiyorum fastfood yiyorum falan komik oluyordu.

Bende hiç şifre yazmam.Bu arada buyrun hocam benim save in linkihttp://www.upload.gen.tr/d.php/www/swyluxq0/GTASAsf3.b.html bide şu mike görevini yaparmısın kurukafadaki :)

Hocam onda neyi yapamadığını sorabilir miyim? 3-4 denemede çok rahat yapılıyor. Aracı kaçırdıktan sonra polislerden kaçarken biraz seri olmak gerekiyor sadece. Bir de senin adam ne bu böyle hiç mi spor yaptırmadın adama?
    |
    |

• Yarbay
    2894 Mesaj
    Sevmek değil direk tapıyorum ben.. 10 yıldır oyun oynuyorum, San Andreas gibisini görmedim hiç.. Kesinlikle hayatımın oyunu..
    |
    |
  • Yarbay
    2641 Mesaj
    İstiyorsanız saveimi sizlerle paylaşabilirim. Hiç hile kullanmadım. Garajlarınızda kurşun ve ateş geçirmez, patlamaz, çarptığında hasar almayan ve şekli bozulmayan araç dolu + Eşsiz renk olanlar da var yani Pay 'N' Spray'e koyduğunuz da o renkten olmuyor. %100 bitmiş durumda ama sevgililerinizle ilişkiniz %100 değil ve bütük çete bölgeleri henüz alınmış değil. İsteyenler bana mesaj atabilir
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ekle
    |
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

üstad ne yaptın sen ya
    tebrikler vallahi kardeşim ellerine sağlık maşallah bir sırrını anlatır mısın bize bu şifresiz bitirme olayının

Aslında pek bir numarası yok şifresiz bitirmenin. Oyuna daha dikkatli odaklanıyorsun. Bir çok zor bölümü şifreli bitirdiğimden daha hızlı bitirmiştim daha dikkatli olduğumdan dolayı. Ama bazı bölümlerde can yok diye görev sırasında gidiyorum fastfood yiyorum falan komik oluyordu.

Bende hiç şifre yazmam.Bu arada buyrun hocam benim save in linkihttp://www.upload.gen.tr/d.php/www/swyluxq0/GTASAsf3.b.html bide şu mike görevini yaparmısın kurukafadaki :)

Hocam onda neyi yapamadığını sorabilir miyim? 3-4 denemede çok rahat yapılıyor. Aracı kaçırdıktan sonra polislerden kaçarken biraz seri olmak gerekiyor sadece. Bir de senin adam ne bu böyle hiç mi spor yaptırmadın adama?

bende mod kurulu olduğu için o görevde hata oluyo o yüzden yoksa tekte yaparım onu :D Bide arkadaşlar benim oyun açılmıyor.
    Akşam oynadım save yaptım kapattım sabah açılmadı.Tıklıyom simgeye hiç bişey olmuyo ama işlemlere gta_sa.exe geliyo bidaha tıklayınca hata raporu gönder falan diye şeyler çıkıyo nasıl hallederiz bunu bilen varmı???

• Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Sevmek değil direk tapıyorum ben.. 10 yıldır oyun oynuyorum, San Andreas gibisini görmedim hiç.. Kesinlikle hayatımın oyunu..

vay kardeşim ağzına sağlık ekliyorum hemen
    |
    |
  • Binbaşı
    1905 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

üstad ne yaptın sen ya

bende mod kurulu olduğu için o görevde hata oluyo o yüzden yoksa tekte yaparım onu :D Bide arkadaşlar benim oyun açılmıyor.
    Akşam oynadım save yaptım kapattım sabah açılmadı.Tıklıyom simgeye hiç bişey olmuyo ama işlemlere gta_sa.exe geliyo bidaha tıklayınca hata raporu gönder falan diye şeyler çıkıyo nasıl hallederiz bunu bilen varmı???

Ben de diyorum oyun niye sorun çıkarıyor. Oyunu açarken de zaten hile var sorun çıkarabilir demişti. Modsuz yükle tekrar.
    |
    |

• Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

üstad ne yaptın sen ya

Ben de diyorum oyun niye sorun çıkarıyor. Oyunu açarken de zaten hile var sorun çıkarabilir demişti. Modsuz yükle tekrar.

tekrar yükeleyemem yükleyebilsem çokta yüklemiştim :)
    |
    |

• Binbaşı
    1905 Mesaj
    O zaman sorun çıkartır. Senin kaydı yükledikten sonra oyunu silip yüklemek zorunda kaldım.
    |
    |
  • DH Yönetici
    12844 Mesaj
    Selam millet. Bakıyorum da keyifler yerinde...
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Selam millet. Bakıyorum da keyifler yerinde...

aleyküm selam homie
    al sana benden bir kıyak kardeşim

CJ'i seslendiren Young Maylay San Andreas'ın giriş parçasını liriklerle süslüyor ve harika gerçekten
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.