Şimdi Ara

>> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i << (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
2
Favori
206.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben oyunu hic sifre yazmadan bitirmeye calısıyorum ve daha hicbir sifre yazmadım ve kacak yolcu(Motorla ucagı kovaladıgımız bolum) bolumune geldim allahım delircem 1 kere bindim yanlıslıklla ates ettim patladı 2.kez bindim bombayı yerlestirdim atlamadan once patllattım ve bayadır deniyorm sinir oldum peygamber degilim ben o kadar sabır sabır motor kafasına gore bazen hızlı bazen yawas varmıdr bunun bi taktigi soyleyi verin allah askına.

tam bu msji yazdim buraya bi kere daha denedim ilk deneyisimde girdim cok sagolun arklar oyunu sifresiz bitirmeye calisiyorum esas oyle zevki cikiyo sifreli artik 10 yasindaki cocuklarda bitiriyo inanin sifresiz oyun bi baska zevkli oluyo.eger isteyen olursa savasini atarim oynayabilir 0 sifre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali-G -- 18 Temmuz 2007; 19:11:19 >
  • Arkadaşlar oyunda bir uçak oyunu varya birsürü görev var içinde paraşüt görevini yapamadım bir türlü yapmış olan save dosyasını yollarsa sevinirim. Gencinterli_14@hotmail.com
  • abi bana yoolla sana ihtiyacım var
  • son bolume geldim ama bi faydasi olmaz sana.artik son bolumdeyim arklar ama zaten bi avuc silahim var smoku olduruyorum assagıya inerken oluyrm butun silahlar gidiyo anlasilan baya zorlancam belkide sifresiz son bolumu gecemicem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kovboy0095

quote:

Orjinalden alıntı: gfb_melih_gfb

yha ben adam toplama görevini yapamıyom tuşu söylermisiniz

G VE H TUŞLARINA BAS ADAMIN YANINA GELİNCE

evett bura bayağı iyi oldu soracaklarımın hepsine cevap vermsisnizzz tbrkkler
  • sonunda bitirdim san andreasi sifresiz gercekten zor ama cok zevkliydi :)))
    sifreli oynamanın hic bir anlami olmadigini anliyor insan :))))
  • yaw eziqmisiniz yaa 18 kere bitirdim san andreası bi grewi bile 2 kere yaptıımı hatırlamıorm
  • Oyunu hilesiz bitirmiş bulunmaktayım... tek diyeceğim bu oyunları HİLESİZ oynayın
  • Benim takıldığım bi bolum var.
    Ucakla ilgili butun seyleri yaptım hatta yolcu ucagına motorla atlayıp bombalarıda patlattım ondan sonraki bolumde takıldım kırmızı gorev dairesine geliyorum ve ucagın kanadına saklanmıs bi adam beni izliyor ve sonra tekrar evin kenarında doguyom hiçbi yazı falanda cıkmıyo o bolumle ilgili bi yardımcı olursanız seviniceğim.
  • cevaplıcak yokmu acil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impavide -- 1 Ağustos 2007; 17:16:10 >
  • ?
  • arkadaşlar 'Los Desperados' görevindeyim cezarla bi yere gidicez yanımıza bizim adamlardan almamız lazım onları nasıl yanımıza alıcaz bilen varsa söylerse çok makbule geçer şimdiden tşk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReKi -- 4 Ağustos 2007; 13:05:24 >
  • Uzun süre bakamadım Bu Konuya :( Up
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolboyz

yaw eziqmisiniz yaa 18 kere bitirdim san andreası bi grewi bile 2 kere yaptıımı hatırlamıorm

Öyleyse Boşu Boşuna Mesaj Yazma, Hiç Bi BöLümü TakıLmadan Geçmek Mümkün Değil
  • sürüş ve uçak okulunda tıkandım.muradim61@hot.ekleyin save dosyası yoliyim halledelim yardımlarınızı rica ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: money

sürüş ve uçak okulunda tıkandım.muradim61@hot.ekleyin save dosyası yoliyim halledelim yardımlarınızı rica ediyorum.

Uçak okuLunu biLmiyorum ama Sürüş okuLunu yapmıştım. Sürüş okuLu koLay, SöyleniLenLeri yap, ordaki şeyLerin arasından fiLan geçiyorsun bitiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaLLen - AngeL

quote:

sürüş ve uçak okulunda tıkandım.muradim61@hot.ekleyin save dosyası yoliyim halledelim yardımlarınızı rica ediyorum.

Uçak okuLunu biLmiyorum ama Sürüş okuLunu yapmıştım. Sürüş okuLu koLay, SöyleniLenLeri yap, ordaki şeyLerin arasından fiLan geçiyorsun bitiyor

orda arabayı yan sürme den sonrasını geçemedim.sürüş okulununsa ilk bölümünü bile yapamadım.ben yinede yardımlaınızı bekliyourm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaLLen - AngeL

quote:

arabayı yan sürme bölümünü yapamadım.uçak okulunda ise ilk bölümü bile geçemedim.yapabiliceğimide zannetmiyorum
  • havaalaninda takilirm genelde
  • Up!
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.