DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
GTA San Andreas Gizemler, Hileler, Müzikler ve Modlar
491
Cevap
15
Favori
507.793
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Grand Theft Auto >> GTA San Andreas Gizemler, Hileler, Müzikler ve Modlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
  • Yarbay
   2648 Mesaj
   09 Mart 2011 11:43:31 Konu Sahibi
   1) Mass Grave
   Umarım herkes 69. bölgeyi biliyodur 69. bölgeden El Castillo Del Diablo'ya doğru giderken bir çukur var çukurun içinde 6 tane ceset var üstünde ise bir araba var havaalanındaki uçak kalıntılarında ölen insanlar sanırım ..


   2) Secret Wall
   San Fierro'da " U " harfine benzeyen bi yol var yolun virajından sağa dönüp duvara doğru motor ile yaklaşınca duvara giriyoruz ve daha sonra başka bir yere düşüyoruz ..


   3) Vice City Hidden Package and Vice City Maps
   Los Santos'ta bir dükkanda Vice City'deki gizli paketin büyüğünü bulabilirsiniz. Angel Pine'de bir çöp kutusunda ise Vice City haritaları görebilirsiniz.


   4) Gta Vice City and Gta III Pitcures
   Vinewood'da mezarlığın arkasındaki bir binada Gta Vice City ve GTA III posterlerini görebilirsiniz ..

   5) El Castillo Del Diablo Ghost [MOD]
   El Castillo Del Diablo'da bir mezarlık var mezarlığın çaprazına doğru bir çukur var o çukura bi kaç kere bomba atın sonra içine girip zıplayın tekrar bomba atın ve etrafı sis kaplamaya başlar bir evin arkasına girip tekrar çıkın ve o çukura çok fazla yaklaşmadan bakın çukurun üstünde şapkalı bir adam duruyor yanına yaklaşınca yok oluyor + kasaba lanetli olduğu için üstünden geçen uçaklar kasabaya düşüyor ..
   6) Scream In Grave
   Vinewood yazısının arkasındaki mezarlıkta bir seri katilin mezarının yanına gidip dikkatlice dinlerseniz çığlık seslerini duyabilirsiniz + Carl'ın annesinin mezarından da öksürük sesleri gelmektedir [ Carl : Oyunda yönettiğimiz adam ]
   7) Secret Graphty
   Vinewood'daki mezarlıktaki duvarda akşam 20:00'da ortaya çıkan sabah 06:00'da yok olan bir grafiti görebilirsiniz ..


   8) Writing On The Grave
   Vinewood'daki mezarlıktaki bir mezar taşının üstünde dikkatlice bakınca CARL yazdığını görebilirsiniz + Çölde terkedilmiş mezarlıktada bir mezar taşının üstünde CARL yazdığı doğrudur ..

   9) The Letter " R " In The Sky
   Bulutsuz bir gecede havaya baktığınızda " R " harfini görebilirsiniz. Her GTA oyununda karşınıza çıkar. Rockstar'ın simgesidir.
   10) Liberty City
   Oyunun içindeyken Liberty City'e gitmek mümkün ilk olarak Teleporter 3.0b programını indiriyoruz sonra programı açıyoruz aşağı saatin yanına harita geliyor ona sağ tıklayıp " Teleport To " dan Liberty City'i seçiyoruz Marko's Bistro'nun içide var ..


   11) The Big Ear
   Çöldeki dev anteni bilirsiniz onun altındaki safari kamyonetine binip Radio X'i açarsanız üzerinize intihar uçaklarının yağdığını görürsünüz ..
   12) Zombie In Zombotech [MOD]
   Zombotech'i bilirsiniz oraya ara sıra köyde yaşayan kel sadece pantalonu olan bir adama benzeyen ama çok zor ölen bir Zombi gelir + Bazen size roket atan bir yaratık gelir adı ise Nemesis'tir ..
   13) Ryder's Revenge [MOD]
   Bunun olabilmesi için oyunu bitirmeniz gerekir oyunu hep The Jonhsons House'e kaydederseniz oyuna girdiğinizde telefonunuz çalar Ryder sizi tehdit eder ve dışarı çıktığınızda evin arkasında Ryder çıkar ama üstünde kırmızı çizgiler vardır ve öldürmesi çok zordur ölünce sizi tekrar arar ve bidaha geleceğini söyler ..
   14) Area 69
   Area 69'a ara sıra UFO benzeri araçlar indiğini duydum fakat doğru mu bilemem.
   15) Not Welcome
   Big Smoke'un uyuşturucu fabrikasında saklandığı yerin önünde " Not Welcome " [ Hoş Gelmediniz ] yazısı vardır bunu Carl için yazmıştır ..
   16) UFO ??
   Bu oyunun her yerinden görülebilir bazen havada yanıp sönen arkasında iz bırakarak ilerleyen bir uçan araç vardır ve bir süre sonra bu yok olur ..
   17) Suicide Peoples
   Las Venturas'ta bir binanın üstünde insanlar doğuyor ve sonra aşağı düşüp ölüyor oyun hatasıydı heralde belli birşey değil ..


   18) Secret City
   Las Venturas'ta satın aldığımız bir evin içinde kapının yanında KANGAROO yazarak zıplarsanız aşağı düşersiniz ve bir süre sonra ufak bir şehre gelirsiniz içine insan yoktur ..


   19) " K "
   San Fierro'da bir binanın üstünde beliren " K " harfi var ..
   20) Beaten Man
   Los Santos'ta bir polis binasında bir vatandaşı sorguya çekiyorlar onu kurtarsanız bile kıpırdayamaz çünkü oraya sabitlenmiş ..
   21) Vice City Pictures
   Ganton GYM'ye gidip adamları öldürüp ROCKETMAN yazıp kapının önünden havalandıktan sonra Oblivion denilen paralel evrene geçiceksiniz ordan Ryder'ın evine girip içeriyi incelerseniz içerde Vice City posterini görebilirsiniz ..
   22) Submarine
   Denizin altında yıkık dökük bir denizaltı var ama içine binilemiyor ..
   23) Interior In The Night
   İnteriorda hiç sabah olmaz hep gecedir ..
   24) There Are No Easter Egg
   San Fierro'yu Las Venturas'a bağlayan köprünün üstünde There Are No Easter Eggs Up Here Go Away yazıyor. Anlamı ise Burada Süpriz Yumurta Yok Kaybol demek süpriz yumurtadan kastı ise oyundaki gizli şeyler ..


   25) Stone Tunnel
   The Big Ear'ı bilirsiniz hani şu çölün ortasındaki dev anten ordan aşağı inip biraz ilerledikten sonra insan yapımı olmayan taştann bir tünel görebilirsiniz ..


   26) Ghost Car
   Bu hayalet araba değildir. Rockstar Games bunu köylere kasabalara koyacakmış eski model araba olduğu için ama bi hatadan dolayı yokuşa koymuşlar arabalarda orda oluşuyor ve aşağı kayıyor. İçinde sürücü olmadığı içinde herkes hayalet araba sanıyor ama araba sadece kayıyor ..


   27) Bio Well
   Montgomery'de Bio Well denilen bir kapak var. Nükleer atıkların olduğu bir yer fakat etrafındaki otlar insanı ürkütüyor.
   28) Catalina's Ex Loves
   Catalina'nın evinin yanında 3 mezar var bu mezarlardakiler ise Catalina'nın 3 eski sevgilisidir ..
   29) Secret Town : Aldea Malvada
   Barbar'a ile tanıştığımız kasabanın hemen yanındaki bir tepene terkedilmiş ufak bi kasaba görebilirsiniz ..
   30) Rocking Chair
   Fischers Lagoon' da iskelenin sonundaki evin yanında bi sandalye var ve bu sandale gece yarısı saat 00:00 sularında sallanmaya başlıyor ama sabah olunca sallanmıyor ..
   31) CJ's Mom Ghost
   Gece saat 00:00 sularında CJ'nin evine gidip dikkatlice etrafı dinlerseniz CJ'nin annesinin çığlık seslerini duyabilirsiniz ..
   32) Leatherface And Ed Gein
   Bu iki adam psikopat bir seri katildir Leatherface moddur fakat Ed Gein çölde terkedilmiş mezarlıkta El Castillo Del Diablo'da karşınıza çıkabilir ve arasıra sizi pompalı tüfek ile koşturduğunu görebilirsiniz ..


   33) Blue Light In The House
   The Farm'da bir evin penceresinden geceleri mavi ışık süzülmekte Oblivion'dan evin içine girildiğinde anormal bişey yok boş bir ev evin gizemi geceleri beyaz ışık yerine mavi ışık vermesi ..
   34) Secret Locations
   Ganton GYM'ye gidip adamları öldürüp ROCKETMAN ile kapının önünden havalandığınızda önünüze direkt olarak sarı ok çıkar oraya girdiğinizde ise bir kaç tane gizli mekan görebilirsiniz bu mekanların içinde Madd Dogg ile OG Loc'u tehdit ettiğimiz mekanda bulunmakta üstelik mekanlarda değişik şarkılar çalmakta ..


   35) Ghost Car 2
   Mount Chiliad'da yeni bir hayalet araba keşfettim bu arabaların içinde sürücü var fakat aniden ortaya çıkıyorlar sadece araba değil bazen bisiklette çıkabiliyor ..


   36) Vinewood
   Vinewood yazısının üstüne çıktığınızda üzerinize intihar uçaklarının yağdığını görebilirsiniz ..
   37) Phone Number
   Vinewood yazısının arkasındaki havuzlu evde bir telefon var telefonun üstüne fotoğraf makinesi veya dürbünlü tüfekle yakınlaştırıp baktığınızda bir telefon numarası görmeniz mümkün google'a arattırdım ama bişey çıkmadı ..
   38) Secret Jimmy
   Winewood yazsının arkasında havada duran gizli bir levye var alınabiliyor ..
   39) Horse Screams In Tierro Robada
   Gece saat 00:00 sularında Tierro Robada'ya giderseniz at kişnemeleri duyabilirsiniz ..
   40) Salvatore And Maria In Gta Sa
   Saints Marko's Bistro görevine girdiğinizde karşınıza direkt video geliyor videoyu geçmeden izlerseniz Maria'yı ve Salvatore'yi görebilirsiniz ..
   41) Blue Hell
   Blue Hell yer altıdır buradan Area 69'ın içine girebilirsiniz gitmek için öncelikle Wang Cars'a gidin onun hemen karşısında inşaat var ROCKETMAN yazarak yarım binanın içine girip yukarı doğru havalanın daha sonra ise aşağı inin ve mavi cehennemdesiniz ..
   42) Cesar's Car
   Cesar'ın ilk yarış görevinde yarışın bittiği kumsala giderseniz araba park etme yerinde Cesar'ın arabasını görebilirsiniz ..
   43) 1 Hour Photo
   Glen Park'ta bir binanın üstünde 1 Hour Photo yazıyor bu reklamın aynısı Liberty City'de de var ..
   44) Secret Valley
   Sevgilinizi gezdirmeye gittiğinizde bazı restaurantlar var sadece sevgilinizi gezdirirken açılıyor buraya Oblivion'dan girerseniz Secret Valley adında bir restauranta varırsınız ve bazı evlerde makarna pizza yemekleri var bu kutuların üstüne dürbünlü tüfekle veya fotoğraf makinesiyle baktığınızda Secret Valley yazısını görebilirsiniz ..
   45) UFO
   69. bölgeye veya Bone County'den yüksek bir tepeye çıkın ve gökyüzünü incelemeye başlayın bir süre sonra sarı bir yıldız göreceksiniz dürbünlü tüfekle yakınlaştırıp dikkatlice bakarsanız hareket ettiğini görebilirsiniz gece yarısı hilesini yazmayı untmayın ..

   46) Claude In San Andreas
   Farewell, My Love görevine girdiğinizde GTA 3'ün ana karakteri olan Claude'u görebilirsiniz tabi her zaman ki suskun haliyle Catalina da bir GTA 3 karakteridir ..


   47) Moon
   Sniper Rifle ile Ay'a ateş ederseniz Ay'ın büyüdüğünü görebilirsiniz. Bir süre sonra küçülüp yenide büyümeye başlar bu gizem bütün GTA serisinde mevcuttur ..
   48) Unlock All Stores
   Oyuna yeniden başladığınızda ilk videoyu geçmeden izleyin. Polis arabası tam tren yolunun üstünden geçerken ROCKETMAN yazın. Böylece bütün mağazaları açmış olacaksınız. Haritada görünmesede bütün mağazalar açılacak ..
   49) Mr Whoopee
   Dondurma arabasının üstündeki şey bakın neye benziyor.

   49) Secret World

   • Desert Eagle silahı.
   • Kamera.
   • Vinewood'un arkasındaki levye.
   • Didier Sachs'tan mavi elbiseler ve şapka.
   • Prolaps'tan mavi ayakabbılar.
   • Gece görüşü.
   • Binco'dan şaka maskesi.
   • Kırmızı kamyon.
   • Kırmızı saç.
   • Didier Sachs'tan haç kolyesi.
   • Haç, R.I.P ve mezar dövmeleri.
   • Gazinoda 10.000$ harcamak.
   • 1 hafta içinde 9 fahişe ile yatma.

   Eğer yukarıda verilenlerin tamamını yaparsanız, The Farm'daki mavi ışık veren eve giriş açılıyormuş ve girince yeni bir evrene geçiyormuşuz. Bunlar Rockstar'ın epsilon sitesinde yazan bilgiler. Ben denemedim fakat bu yaz denemeyi düşünüyorum. Eğer doğruysa gerçekten çok ilginç.

   50) Epsilon

   Oyunda sırtında çanta olan, dağcı yayalar var bunlara sataştığınız da size söylediği şeyler :

   • Careful, Brother-Uncle.
   • Are you looking for spiritual answers.
   • KIFFLOM.
   • Join our fellowship.
   • Fightining is for the weak.
   • Mind out.
   • Kifflom, Krant Help!
   • Do you need spiritual guidance.
   • I bring a message of peace.
   • Careful.
   • Have you heard of the Epsilon Program?

   Ve berberde geçen diyaloglar :

   • Oh yeah, that's a whole load of Kifflom!
   • Epsilon smiles on you!
   • There you go, uncle-brother.
   • Wow, like Kifflom and everything
   • Life is a circle, friend"
   • Let Epsilon tame(?) your .......
   • Kifflom and ka-poo(?), uncle-brother!.

   İkisinin ortak noktası "Kifflom" ve "Uncle-Brother" demesi bu yayaların epsilondan bahsetmesi çok ilginç.

   51) Lil' Probe'Inn
   Area 69'un yanındaki Lil' Prope'Inn adlı kafede ufo resimleri var. Arka kapıdan girdiğiniz de San Andreas'ın haritası ve işaretli bölgeler var. Eğer gece yarısı hilesi yazıp gösterilen yerlere giderseniz, ufo görebilirsiniz.
   52) Ghost Plane
   Oyunun her yerinde görebilirsiniz. Üstünüzden uçak geçtiğinizde dikkatlice bakın bir süre sonra yok olacak.

   53) Falling Star
   Çölde gizemli bir şey araken birden yıldız gibi bir şeyin düştüğünü gördüm. Sizce ne olabilir? Video aşağıda.

   54) Ghost Vortex
   Bot kursunun karşısındaki plajda Hayalet Vortex görebilirsiniz. Yine bir random hatası.

   54) Suicidal Photographer
   Los Santos'ta bir fotoğrafçı var. Bu fotoğrafçı bir kaç fotoğraf çektikten sonra denize yürüyerek kendini öldürüyor. Sanırım koordinat hatası.

   55) Face In The Wall
   Vinewood'da bir binanın duvarlarında yüze benzeyen şekiller var.

   56) Desert Ranger or Jimmy Hernandez's Ghost
   Arco Del Oest'e araştırma yaptık ve çöl bekçisini buldum. Polis aracı belli aralıklarla buraya geliyor. Normal hiç bir araba buraya gelmiyor. Veya Jimmy Hernandez'in hayaleti olabilir. Çünkü araç buraya El Castillo Del Diablo'ya giriyor.

   57) Piggsy and Monkey Face
   Angel Pine'de yolun üstünde Piggsy ve Maymuna benzeyen bir şekil var.

   58) Angel
   Oyunda bir taşın üstünde meleğe benzeyen bir şekil var.

   59) Bunny
   Oyunda taşın üstünde tavşana benzeyen bir şekil var.

   60) Devil Face
   Oyunda bir binanın camında yaratığa benzeyen bir yüz var.

   61) Alien
   Çölde mutlaka görmüşsünüzdür. Kayaların üstünde uzaylıya benzeyen bir şekil var.

   62) Bloody Window
   San Fierro, Chinatown'da kanlı bir pencere var.

   63) Strange Walton
   Wu Zi Mu görevini yaparken fark ettiniz mi bilmem ama patikadan zengin bir adamın sürdüğü Walton geliyor. Normalde oradan araç gelmiyor. Zengin bir adamın sürmesi işi daha da garipleştiriyor.
   64) Bigfoot's Footprints
   Dağda koca ayak denilen, modla aktif edilebilen yaratığın ayak izleri mevcut. Oyunda olmadığını biliyoruz ama ayak izleri neden var?


   Hileler

   Silahlar, Can ve Zırh

   LXGIWYL - Silah paketi 1 (Thugs Tools)
   KJKSZPJ - Silah paketi 2 (Professional Tools)
   UZUMYMW - Silah paketi 3 (Nutter Tools)
   ROCKETMAN - Jetpack verir.
   AIYPWZQP - Paraşüt verir.
   WANRLTW - Sınırsız cephane.
   NCSGDAG - Tüm silah seviyenizi hitman yapar.
   OUIQDMW - Araç kullanırken aynı zamanda nişan alırsınız.
   HESOYAM - Can, Zırh, $250.000
   BAGUVIX - Ölümsüzlük.


   Polis, Seviyeler ve Çeteler

   OSRBLHH - Aranma seviyenize 2 yıldız ekler.
   ASNAEB - Polislerden kurtulursunuz.
   LJSPQK - Polisler tarafından 6. seviyeden aranırsınız
   AEZAKMI - Asla aranmazsınız.
   MUNASEF - Adrenalin modu.
   KANGAROO - Mega zıplama.
   IAVENJQ - Mega yumruk.
   AEDUWNV - Asla acıkmazsınız.
   CVWKXAM - Sınırsız oksijen.
   BTCDBCB - Şişmanlarsınız.
   KVGYZQK - Zayıflar, sıska kalırsınız.
   JYSDSOD - Maximum güç.
   OGXSDAG - Maximum güven.
   EHIBXQS - Maximum çekicilik.
   MROEMZH - Her bölgede çeteniz olur.
   BIFBUZZ - Sokakları çeteler kontrol eder.

   Araç Yaratma

   AIWPRTON - Rhino verir.
   CQZIJMB - Bloodring Banger verir.
   JQNTDMH - Rancher verir.
   PDNEJOH - Yarış arabası verir.
   VPJTQWV - Yarış arabası verir.
   AQTBCODX - Romero verir.
   KRIJEBR - Stretch verir.
   UBHYZHQ - Çöp kamyonu verir.
   RZHSUEW - Caddy verir.
   JUMPJET - Hydra verir.
   KGGGDKP - Hovercraft verir.
   OHDUDE - Helikopter verir.
   AKJJYGLC - ATV verir.
   AMOMHRER - Tanker verir.
   EEGCYXT - Dozer verir.
   URKQSRK - Planör verir.
   AGBDLCID - Monster verir.


   Araç Seviyeleri

   CPKTNWT - Ekrandaki tüm araçlar patlar.
   XICWMD - Görünmez araçlar.
   PGGOMOY - Mükemmel araç kontrolü.
   ZEIIVG - Bütün lambalar yeşil olur.
   YLTEICZ - Agresif sürücüler.
   LLQPFBN - Pembe trafik.
   IOWDLAC - Siyah trafik.
   AFSNMSMW - Uçan botlar.
   BGKGTJH - Trafikte ucuz arabalar.
   GUSNHDE - Trafikte hızlı arabalar.
   RIPAZHA - Uçan arabalar.
   JCNRUAD - Ekrandaki tüm araçlar patlar.
   COXEFGU - Tüm araçların nitrosu olur.
   BSXSGGC - Dokunduğunuz araçlar patlar.
   THGLOJ - Sakin trafik.
   FVTMNBZ - Trafikte kasaba araçları.
   VKYPQCF - Taksilere nitro verir.
   VQIMAHA - Tüm araçların seviyesini maximum yapar.


   Oynanış
   AJLOJYQY - Herkes birbirine saldırır.
   BAGOWPG - Herkes sizden nefret eder.
   FOOOXFT - Herkese sil?h verir.
   SZCMAWO - İntihar edersiniz.
   CIKGCGX - Plaj partisi.
   AFPHULTL - Ninja teması.
   IOJUFZN - Halk isyan eder.
   PRIEBJ - Funhouse teması.
   SJMAHPE - Herkese 9mm silah verir.
   ZSOXFSQ - Herkese roket verir.


   Hava ve Zaman

   AFZLLQLL - Güneşli.
   ICIKPYH - Çok güneşli.
   ALNSFMZO - Bulutlu.
   AUIFRVQS - Yağmurlu.
   CFVFGMJ - Sisli.
   MGHXYRM - Gök gürültülü ve fırtınalı.
   CWJXUOC - Kum fırtınası.
   YSOHNUL - Hızlı saat.
   PPGWJHT - Hızlı oynanış.
   LIYOAAY - Yavaş oynanış.
   XJVSNAJ - Her zaman gece.
   OFVIAC - Turuncu gökyüzü 21:00

   GTA San Andreas Teleporter 3.0b

   GTA San Andreas Teleporter 3.0b

   Nasıl Kullanılır ?

   Programı indirdikten sonra Zip'li dosyanın içindekileri çıkartın daha sonra " sat " yazan simgeye tıklayın. Saatin oraya San Andreas haritası gelecek. Ona sağ tıklayarak " Teleport to " dan istediğiniz yeri seçin oyuna girin ve seçtiğiniz yerdesiniz ..

   GTA San Andreas Radyo Müzikleri Ve Ana Müzik

   GTA San Andreas Musics

   Nasıl Kullanılır ?

   Programı indirdikten sonra çalıştırın. Üstte Game Folder diye bir şey var. Onu GTA San Andreas\audio\streams a yönlendirin. Extract seçeneğine tıklayın.Yerel disk C de "GTA San Andreas Music" adında bir klasör oluşacak.Bütün müzikler onun içinde umarım hoşunuza gider ..

   GTA San Andreas Liberty City'de Düşmeden Yürüme

   GTA San Andreas Solid Liberty City Mod

   Nasıl Kullanılır ?

   Zip'li dosyayı açın daha sonra içindekileri C: Rockstar Games/Gta San Andreas/data/maps/leveldes'e çıkartın ama çıkartmadan önce leveldes dosyasının içindekileri ordan keserek yedekleyin daha sonra GTA Sa Teleport'u açarak Liberty City'e gidin iyi eğlenceler artık düşmeden yürüyebilirsiniz ..

   Yukarıdaki bilgiler kesinlikle alıntı değildir. Bilgiler tamamen bana aittir ve kaynak gösterilerek kullanılabilir.
   Diğer GTA gizemlerine erişebilmek için imzamdaki yazıya tıklayabilirsiniz.   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutal Kill -- 7 Ekim 2012; 11:15:14 >   |
   |
   _____________________________

   ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKTIM, ULAŞMAK İSTEYENLER STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİRLER.
  • 09 Mart 2011 15:16:24
   quote:

   13) Ryder's Revenge
   Bunun olabilmesi için oyunu bitirmeniz gerekir oyunu hep The Jonhsons House'e kaydederseniz oyuna girdiğinizde telefonunuz çalar Ryder sizi tehdit eder ve dışarı çıktığınızda evin arkasında Ryder çıkar ama üstünde kırmızı çizgiler vardır ve öldürmesi çok zordur ölünce sizi tekrar arar ve bidaha geleceğini söyler ..

   Bunu hiç duymamıştım doğruysa gerçekten çok ilginç
   |
   |
   _____________________________

   Why do we fall?
  • Yarbay
   2648 Mesaj
   09 Mart 2011 17:37:30 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor


   Alıntıları Göster


   Bunu hiç duymamıştım doğruysa gerçekten çok ilginç

   Doğru ben sadece gördüğün şeyleri yazdım buraya Ryder bazen The Jonhsons House'da da karşına çıkabilir
   |
   |
   _____________________________

   ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKTIM, ULAŞMAK İSTEYENLER STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİRLER.
  • Binbaşı
   1657 Mesaj
   09 Mart 2011 19:19:15
   quote:

   Orijinalden alıntı: Brutal Kill   Alıntıları Göster


   Doğru ben sadece gördüğün şeyleri yazdım buraya Ryder bazen The Jonhsons House'da da karşına çıkabilir   ilginçç
   |
   |
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   440 Mesaj
   09 Mart 2011 21:23:46
   GÜZEL PAYLAŞIM THANKS..
   |
   |
   _____________________________

   Seni gördüğüm zaman böyle içimde bir şeyler oldu. Konuşmayı beceremem ama anladın di mi? Canımsın be! Güneşimsin, havamsın. Yani şu ağzımdaki izmarit yok mu kız! İşte onun gibi benimsin. Yani buramdasın be! Sen hayatımın tek golüsün yani.
  • Binbaşı
   1511 Mesaj
   10 Mart 2011 17:35:14

   http://www.youtube.com/watch?v=nGyzHFs72sQ Kırmızı çizgili Ryder...
   |
   |
   _____________________________

  • 10 Mart 2011 17:56:58
   quote:

   Orijinalden alıntı: Speed Style

   http://www.youtube.com/watch?v=nGyzHFs72sQ Kırmızı çizgili Ryder...

   Dünyanın kurşununu attı
   |
   |
   _____________________________

   Why do we fall?
  • Teğmen
   105 Mesaj
   11 Mart 2011 11:09:41
   ben de hiç olmadı bunlar ki ?
   |
   |
   _____________________________

   İmza kuralları için okuyun :http://forum.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm
   http://img482.imageshack.us/img482/5341/aslanlaryuvaa2ek0.gif
  • Binbaşı
   1743 Mesaj
   11 Mart 2011 15:29:49
   güzel paylaşım
   |
   |
   _____________________________


   F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


   ●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla
  • Binbaşı
   1743 Mesaj
   11 Mart 2011 15:39:09
   quote:

   Orijinalden alıntı: Brutal Kill

   6) Scream In Grave
   Winewood yazısının arkasındaki mezarlıkta bir seri katilin mezarının yanına gidip dikkatlice dinlerseniz çığlık seslerini duyabilirsiniz + Carl'ın annesinin mezarından da öksürük sesleri gelmektedir [ Carl : Oyunda yönettiğimiz adam ]


   şu bölümü haritada gösterecek arkadaş var mı ?winewood yazısının oralarda saatlerce gezmeme rağmen mezarı bulamadım
   |
   |
   _____________________________


   F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


   ●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla
  • Yarbay
   2648 Mesaj
   11 Mart 2011 20:59:25 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER   Alıntıları Göster


   Mezarların taşları falan yeşildi heralde iyice bak oralara olmazsa yarın ss yüklerim

   + Beğendiyseniz ne mutlu bana arkadaşlar yeni şeyler bulunca yazıcam   quote:

   Orijinalden alıntı: eren_619messi

   ben de hiç olmadı bunlar ki ?


   Arkadaşım sen dediğim yerlere gittiğimden emin misin ?? Ya da oyunu bitirmedin ilk 2 sır oyunu bitirmeden oluyor onları yapmayı dene hayalet falan çıkarmaya çalışırsan işin zor oyun bitmeden olmaz o
   |
   |
   _____________________________

   ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKTIM, ULAŞMAK İSTEYENLER STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİRLER.
  • DH Yönetici
   12227 Mesaj

   Android Beta Tester
   11 Mart 2011 21:44:49
   Ben teleport ile Liberty City'e gittim. Marco's Bistro güzel yer. Bir tane görevde de gidiyorduk. Oradaki kemanlı müzik harika.
   |
   |
   _____________________________

  • Yarbay
   2648 Mesaj
   11 Mart 2011 23:21:16 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: bkaakco

   Ben teleport ile Liberty City'e gittim. Marco's Bistro güzel yer. Bir tane görevde de gidiyorduk. Oradaki kemanlı müzik harika.

   Hocam teleportu nerden indirdin bana site verir misin ? Bende arıyorum programıda bi çok site virüslüdür diye korkuyorum + Liberty City'e aşağıdan bakmakla yetiniyorum jetpack çıkmıyor o kadar çok yükseğe yapmışlar Liberty City'i sadece teleportla çıkılıyomuş diye duydum ben
   |
   |
   _____________________________

   ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKTIM, ULAŞMAK İSTEYENLER STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİRLER.
  • Binbaşı
   1743 Mesaj
   12 Mart 2011 10:25:09
   quote:

   Orijinalden alıntı: Brutal Kill   Alıntıları Göster


   Mezarların taşları falan yeşildi heralde iyice bak oralara olmazsa yarın ss yüklerim

   + Beğendiyseniz ne mutlu bana arkadaşlar yeni şeyler bulunca yazıcam


   hocam ss koyar mısın dün baktım bugün baktım, yok yok.   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevzat-FC INTER -- 12 Mart 2011; 10:25:58 >
   |
   |
   _____________________________


   F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


   ●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla
  • Yarbay
   2648 Mesaj
   12 Mart 2011 13:43:43 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER


   Alıntıları Göster   hocam ss koyar mısın dün baktım bugün baktım, yok yok.

   Sen orada boşuna mezar arama önündeki mezarlığa git ordada duyarsın çığlık sesi
   |
   |
   _____________________________

   ARKADAŞLAR FORUMU BIRAKTIM, ULAŞMAK İSTEYENLER STEAM ÜZERİNDEN BANA ULAŞABİLİRLER.
  • DH Yönetici
   12227 Mesaj

   Android Beta Tester
   12 Mart 2011 15:22:09
   Forumda link vermek yasak falan değil değil mi?
   |
   |
   _____________________________

  • 12 Mart 2011 16:57:19
   quote:

   Orijinalden alıntı: bkaakco

   Forumda link vermek yasak falan değil değil mi?

   Eğer illegal bi olay yoksa neden yasak olsun. Bilgi amaçlı sonuçta.
   |
   |
   _____________________________

   Why do we fall?
  • Binbaşı
   1743 Mesaj
   12 Mart 2011 17:08:06
   quote:

   Orijinalden alıntı: Brutal Kill   Alıntıları Göster


   Sen orada boşuna mezar arama önündeki mezarlığa git ordada duyarsın çığlık sesi


   ss isterim
   |
   |
   _____________________________


   F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908


   ●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla
  • 12 Mart 2011 18:10:43
   quote:

   Orijinalden alıntı: Speed Style

   http://www.youtube.com/watch?v=nGyzHFs72sQ Kırmızı çizgili Ryder...

   İlginçmiş yıllardır oynadığım san andreasta bunu bilmiyordum
   |
   |
  • DH Yönetici
   12227 Mesaj

   Android Beta Tester
   12 Mart 2011 19:13:55
   GTA SA Teleport

   Bağlantı adresi bu. Buradan .zip uzantılı dosyayı indiriyoruz. Sıkıştırıldığı için sat adlı uygulamayı çalıştırmak istediğimizde ayıklamak isteyip istemediğimizi soruyor bize sistem. Ayıklamazsak uygulama açılmıyor onun için ayıklıyoruz. Ayıklamış olduğumuz klasöre giriyoruz ve sat uygulamasını çalıştırıyoruz. Ardından San Andreas'ı açıyoruz. Oyunu simge durumuna küçülttükten sonra bildirim alanında teleportun simgesine sağa tıklayıp teleport to diyoruz. Gitmek istediğimiz yeri seçiyoruz ve oyuna dönüyoruz.. İstediğimiz yere gelmiş oluyoruz. Eğer teleportun penceresini açmak veya gizlemek istiyorsanız bildirim alanında simgesine sağa tıklayıp Hide / Restore demeniz yeterli. Uygulamayı açtıktan sonra X simgesine basarsanız kapanır, yeniden açmak zorunda kalırsınız. Onun için dediğim yolu izleyin. Bazen harita ile bizim olduğumuz yer birbirini tutmayabiliyor veya grafikler geç açılabiliyor ama endişelenmeyin, uygulamanın oyuna hiçbir zararı yok. (ben denedim)

   NOT: Anlatım bana aittir.
   |
   |
   _____________________________

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.