Şimdi Ara

Gta San Andreas Araba Modları ve Nasıl Yükleneceği (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
130.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende bir sorun var geçende bu arabaları değil gta sitesinden skoda felicia yükledim ama farları böyle resimmlerdeki gibi gözükmüyor bazı yerleriyle farları felan beyaz niye bu böyle lütfen cevap

Gta San Andreas Araba Modları ve Nasıl Yükleneceği
  • ag ya ufff sinir oldum şu gta worldmods sitesine ya reklamı ortaya komuşlar oruspu çocukları hiç bi bok göremiom ya iyiyki IV ye 32 gün kalmış yoksa bilgisayar gittiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *aybars* -- 13 Eylül 2007; 16:06:17 >
  • Lada samara yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: *aybars*
    ag ya ufff sinir oldum şu gta worldmods sitesine ya reklamı ortaya komuşlar **** çocukları hiç bi bok göremiom ya iyiyki IV ye 32 gün kalmış yoksa bilgisayar gittiydi

Arkadaşım sen indirmek istediğin arabayı bana söyle ben linkini koyuvereyim indiremiyorsan.

MusaKa92
  • Bu Arabaları Nerden İndirebilirim
  • sağol kardeş ellerine sağlıkk çok işime yaradıı
  • KARDEŞ BEN FORMAT ATTIM VE BUTUN OYNADIKLARIM GITTI DAHA SONRA SAVE%100 LUK BİR DOSYA INDIRDIM FAKAT OYUNA GIRDIGIMDE KAYITLI OYUNLARDA GOSTERMEDİ BENDE SİLDİM SIMDIDE OYUNU KAYDEDEMIYORUM ŞÖYLE BİR HATA WERİYOR LUTFEN YARDIM !!!

Gta San Andreas Araba Modları ve Nasıl Yükleneceği
  • Şimdi GTA ' Yı yeniden yükleyip o arkadaşanızın göndermiş olduğu bitirilmiş save dosyasını "Belgelerim -> Gta San Andreas User Files" ' in içine at. Atmış olduğun dosyanın ismini "GTASAsf1.b" olarak değiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DominicR -- 27 Eylül 2007; 15:24:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MusaKa92

Şimdi GTA ' Yı yeniden yükleyip o arkadaşanızın göndermiş olduğu bitirilmiş save dosyasını "Belgelerim -> Gta San Andreas User Files" ' in içine at. Atmış olduğun dosyanın ismini "GTASAsf1.b" olarak değiştir.

BELGELERIM / GTA san Andreas user Files ' in icinde ne olacak Bana onu soyleyın yada up'layın cdsi yok :( pls
  • arkadaslar bu arabaları nasıl yuklucez san andreas a
  • niye soruma cevap vermıyorsunuz arkadaslar bakın yardım beklıyormmmmmmm
  • yukarıda yazmıs adam nasıl yapılıcagını :S
  • yuklemeyı beceremedımkı oyun takılmaya basladı bır garıp oldu
  • Gta sa da arabamı kullanılır. Hydra forever. köprülerin altında slalom yapmak gibisi var mı?
  • san andreas ta arab kornası falan var ama insan sesi yok ne yapmalıyım ?
  • link ölü :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AjanGevrek -- 7 Şubat 2008; 22:03:55 >
  • ya inmio bnlar :(
  • BU ARABALAR İNMİYOR LİNKLER BOZUK
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.