Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GTA San Andreas

15
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> GTA San Andreas
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1295 Mesaj
      19 Mart 2006 23:35:17 Konu Sahibi
      ya arkadaşlar ben bu oyunu yükledim sorunsuz açılıyo falan ancak hiç bir insanın tipini göremiyorum.hepsi mavi mavi ortalıkta dolanıyo.binalar, arablar falan görünüyor ancak insanlar görünmüyor sistemim:
      amd sempron 2500
      786 mb ddr ram
      fx5200 128 mb ekran kartı (son driver yüklü)
      bu sorunu kaldırmam için ne yapmam gerekiyor?

|
      |
      20 Mart 2006 04:35:02
      sürücü problemi olması kuvvetle muhtemel. Kaldır ve yeniden kur. yada 77.84 versiyonlu driveri indir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alcohol -- 20 Mart 2006; 4:35:16 >
      |
      |
      20 Mart 2006 12:33:20
      iyidir arkadaştada öyleydi ama formatladı pcyi sonra yükledik sorunsuz %14,4 ündeyiz
      |
      |
      The car is on fire, and there's no driver at the wheel, And the sewers are all muddied with a thousand lonely suicides, And a dark wind blows, The government is corrupt, And we're on so many drugs, With the radio on and the curtains drawn, We're trapped in the belly of this horrible machine, And the machine is bleeding to death, The sun has fallen down, And the billboards are all leering, And the flags are all dead at the top of their poles, It went like this: The buildings tumbled in on themselves, Mothers clutching babies, Picked through the rubble, And pulled out their hair, The skyline was beautiful on fire, All twisted metal stretching upwards, Everything washed in a thin orange haze, I said, "Kiss me, you're beautiful - These are truly the last days", You grabbed my hand, And we fell into it, Like a daydream, Or a fever, We woke up one morning and fell a little further down, For sure it's the valley of death, I open up my wallet And it's full of blood
    • Binbaşı
      1295 Mesaj
      20 Mart 2006 13:36:41 Konu Sahibi
      ekran kartını driverini ekran kartının cd'sinin içinden çıkan winfox isimli programla yapıyorum (herzaman bu programla yaparım)
      diğer oyunlarıda sorunsuz oynayabiliyorum (nfs mw, cod 1,2 vs.) sadece bunda böyle bir sorun var.

@_ALISH_

zaten formattan sonra kurdum oyunu
      |
      |
      20 Mart 2006 18:18:26
      Benim bi arkadaşımda da vardı fx5200 o da aynı sorunu yaşıyodu san andreas ta. Driver ını değiştirdik format attık değişmedi son çare olarak yeni bi ekran kartı aldık
      |
      |
      20 Mart 2006 21:54:50
      siz ekran kartı almıssınız. ben gaza gelip laptopumu satıp yeni laptop aldım gta san andreas oynamak icin ama 3 kere bitirdim ve yine bitiririm. insan bıkmıo ben naapiyim. insanın zenci olası gelio valla!!! hey dostum o koca beyaz kıcını kaldır siyah arabamın ustunden!
      |
      |
      20 Mart 2006 22:30:43
      kardeş işletim sistemi ne?
      |
      |

Kelime hatası yapabilirm harf harf boşuna uğraşmayın.
    • Binbaşı
      1295 Mesaj
      20 Mart 2006 22:35:53 Konu Sahibi
      @süpürman
      xp pro sp2

bide acaibime giden şey ben bunu 1 ay önce
      celeron 2000
      512 mb ddr ram
      aynı ekran kartı (ama bu asus'tu gerisi aynı fx5200)(makinayı yaktım bütün parçalar değişti 0 pc aldım)

bu makinada oynuyordum tabi grafikleri biraz kısarak ama yinede oynuyordum ama bunda bir türlü oynayamıyorum buda beni sinir ediyor

neyse bi format daha atayım ondan sonra bidaha deneyim belki olur
      |
      |

• Yüzbaşı
      893 Mesaj
      21 Mart 2006 13:01:16
      siz de gidin güçlü ekran kartı alın.
      |
      |

Ölümü İnkar Ediyorsan UYUMA,Dirilmeyi İnkar Ediyorsan Uyuduktan Sonra UYANMA
    • Binbaşı
      1295 Mesaj
      21 Mart 2006 15:40:06 Konu Sahibi
      formatta çare olmadı yine aynı yine aynı parça almadan yapmanın bi yolu yokmu yaw?
      |
      |
      21 Mart 2006 20:36:47
      arkadaşlar oyunu yükledim... ilk bisikletli görevi yaptım sonra oyunu kaydettim... çıktım bi zman sonra oyuna bidaha girip load game tıkladım ama kaydettiğim yerde yaptığım görev ismi değil : save game corrupdet.. yazıyor ve tıklayınca uyarı veriyor... daha önceden yoktu bu olay...
      Eğer bilen bi arkadaş warsa yardım ederse sevinirim şimdiden teşekkürler...
      |
      |
      23 Mart 2006 15:39:45
      SLM KARDEŞİM gta sanandreasın kedni ekran kartına özel ayraları var tmm mı onlara baktın mı menüde var görüntü ayarları gelişmiş ayarlar ordaki rakamlar var ör:1024x768 onların ayarlarını çekçen bi bak onalrada iyi genede adamlar mavi arkadaşta hiç gözükmüyodu
      |
      |
      23 Mart 2006 16:09:52
      bende asus fx5200 ekran kartı var ekran kartıyla gelen driverde aynı sorun oluyo nvidianın sitesinden indirdim en son driverini düzeldi
      |
      |
      26 Mart 2006 11:41:42
      bendede öyle oldu sonra oyunu sildim yükledim oldu
      |
      |
      FX8350 @4.2 +0.00v - MSI 970 Gaming - Sapphire Nitro+ RX570 - Kingston 16GB 1600 CL9 - Xigmatek Tauro 600W 80+ Bronze - Zalman H1 - Thermaltake NIC C4 - AData 240GB - Samsung LS24F350FHMXUF 23.5" 4ms FreeSync PLS

Afyon Kocatepe Universitesi

• Teğmen
      188 Mesaj
      26 Mart 2006 12:01:17
      |
      |
      26 Mart 2006 12:34:59
      ne güzel keşke benimde bir öyle san andreas olsun en güzel olur :D
      |
      |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,218
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.