Şimdi Ara

GTA SA MI VİCE CİTY Mİ???????? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
0
Favori
6.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • San Andreas tabi ki.
    Kısa bir süre oynadım ve bu süre çok daha iyi olduğunu anlamama yetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 18 Eylül 2005, 15:39:50 >
  • Bence GTA san andreas çok daha kaliteli.
  • san andreas gibisi yok hem gez gez bitmiyo yani hiç sıkılmıyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: radreSword

Gta San Andreas > GTa Turk City > Gta Vice City

+1

• ya bende gta sa 256 ram ve 128 mb geforce ekran kartıyla çalıştırıyo hemde jet gibi anlamadım
  • tabiki de SA
  • Arkadaşlar GTA 3 ü tek geçerim.
    Neden?Çünkü
    Daha çok görev var, zevkli ve zor görevleri var ayrıca etkileyici bir ortam.Ve oyunun konusu çok güzel, sürüşden tut herşeyi çok güzel.

Ama GTA Sa mı Vice City mi dediğiniz de ben GTA Sa yı seçerim.Çünkü Daha kapsamlı harita yetenek görüntü vs var.Görevleri beğenmedim diyebilirim.Genellikle hep aynı git bunu öldür bunu yap yani kısa ve zevksiz görevler hadi tamam öldürmeye falan bişe diceğim yok çünkü oyun intikam üzerine kurulu zaten.Bari zor uzun akıcı görevler yapınkı zevkini alalım dimi ve modifiye ve bisiklet de ayrı bir hava katmış oyuna fakat yüzmeninde hakkını vermek gerekir.GTA san andreas daysa tam bir ormanlaşmaya geçilmiş nedeniyse küresel ısınma olsa gerek.Ama Vice City derseniz kontroller güzel değil, harita küçük ve çabuk bitiyor oyun.Görüntüleriyse zaten sormayın çünkü kötü.Şunuda unutmadan söyliyeyim Google/Grafiklere "gta" yazın bakalım ilk hangisi çıkıyor San andreas mı Yoksa Vice city mi?

GTA 3 ü seçmemin nedeniyse hani derlerya herşeyin ilk i güzel işte bu yüzden.GTA diyince aklımda gta 3 canlanıyor.Ama en çok çıkmasını istediğim GTA sa'ydı.

GTA 3
    >GTA SAN ANDREAS>GTA VİCE CİTY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seF[o] -- 26 Nisan 2007; 22:19:24 >

• San andreas tek kelimeyle... Ben her zaman gerçekliğe yakın olan oyunları severim... Ve de bu sevdiğim oyunda GTA san andreas...
  • gta 3
  • Gta san andreas tabii ki ... son üç oyunun sıraalaması şöyle : :D

gta San andreas , gta 3 , gta vice

gta 3 bence vice cityden de iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emredici

fifa 2000 mi daha güzel 2005 mi gibi bişey oldu bu

ben 2000'i oynuyom daha çok sarıyor
  • vice city
  • Tarihe bak cevaba bak
  • her oyunda yeni birşeyler katıyor Rockstar.

hepsi zamanına göre süper oyunlardı. artılarını ve eksilerini karşılastırsak çok sürer...
  • vice city tabikide ama hangi gta en güzel derseniz.gta2
  • Gta Serisinin En Güzel Oyunu GTA2'ydi.Vice City'i Tercih Ederim San Andreas'da Güzel
  • Tabiki hikaye olarak vice city ama gta sanda üç koca şehir de ideal
  • Hey gidi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.