Şimdi Ara

GTA SA MI VİCE CİTY Mİ???????? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
0
Favori
6.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorulmaz bile san andreas vice city e fark atar
  • tabiki san andreas
  • Gtc sen andres yani sen andresin türk city si
  • Vc deki hikaye güzeldi ve anlamlıydı SA nın hikayesini pek beyenmedim şahsen.İkiside çok iyi derim.
  • hikaye bence çok iyiydi ve neler olacağını hiç bilmiyordum oysa vice city de lance-sonny aldatmacası belli oluyordu
  • sa manyak oyun ama vice city daha kolay bitiyodu
  • san andreas daha iyi ama insanların önce alışkanlık dönemini atlatması lazım
    ben şahsen vice city ye alışkın olduğum için daha iyi geliyor
    çünkü vice city de herşeyin yerini biliyorum

iyi eğlenceler
  • ya böyle bi soru olur mu

• vice city bağımlılık yapt bir kalemde silip atamayıaz.ama san andreas tabii ki daha güzel...adamın arkasına tüp bile takmışlar ..uç u7ç böceğim annen sana terli pabuc alacak.
  • tabikide vice city .vice citynin yerini hangi oyun tutar be.3 kere bitirdim ama bıkmadım.vice cityyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.san andreas hikaye hikaye bile değil MASAL
  • quote:

Orjinalden alıntı: unifebinan1907

vice city bağımlılık yapt bir kalemde silip atamayıaz.ama san andreas tabii ki daha güzel...adamın arkasına tüp bile takmışlar ..uç u7ç böceğim annen sana terli pabuc alacak.

• Arkadaşlar Vice Citi'nin bazı arkadaşlarımızın hoşuna gitmasinin sebebi, SA daki gibi çakal sürüsünün içerisinde başlamıyorsunuz oyuna. Yani Mafya olayına direk dalış yapıyorsunuz. Vice C'de Mafyanın direkt elemanı oluyorsunuz Çete ve çapulcu tayfası düzeyinde başlamıyorsunuz.
    SA dan hoşlanmayan arkadaşlar bu yüzden hoşlanmamış olabilir. Yani CJ nin kaprisleri ile uğraşmaktan oyuna konsantre olamıyorsunuz. Yok acıkıyor, yok azıyor. Bu ne yaaaa.. Adamlar sırf millet uzun uzadıya uğraşsınlar da kendilerine zaman kalsın diye bu olayları oyunun içerisine koymuşlar sanırım. Kapsamda SA fakat atmosfer ve sürükleyiş açısından VC.
  • Galiba SA daha iii. ilkl başta araba kuıllanrıken kamera ayarları çok kotu iidd. ole geldi . sonra alıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jack_daniels

tabikide vice city .vice citynin yerini hangi oyun tutar be.3 kere bitirdim ama bıkmadım.vice cityyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.san andreas hikaye hikaye bile değil MASAL

adam oynamamış bence ki masal diyor
  • İkisini de bitirdim ama Vice City çok daha süperdi özellikle TurkCity moduyla.
  • Böyle soru sorulurmuya 2 oyunu kıyaslaması bile saçma arada dağlar kadar fark var.Sorunun cevabı apaçık ortada akıl var mantık var tabikide VİCECİTY
  • PS2 de SA
    PC de VC

Vc nin senaryosu on basar Sa ya
  • GTA SAN ANDREAS TABİKİ YAW GEÇENLERDE VİCE CİTYİ AÇTIM MARİO GİBİ GRAFİK VAR
    HER NE KADAR BAZI BİLGİSAYARLARI ÇALIŞTIRMAYANLAR KENDİLERİNİ AVUTMAK İÇİN VİCE CİTY VİCE CİTY DİYE YIRTINSADA SAN ANDREAS DAHA GÜZEL BİR OYUN.......
  • bence de san andreas görsellik ve efek bakımından vice city den çok çok iyi san andreas oynayın ardında
    vice city e devam edin gerçekten farkı anlıyacaksınız ama vice city' dende vazgeçilmiyor çünküo bir EFSANE...............
  • GTA SAN ANDREAS
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.