Şimdi Ara

GTA SA MI VİCE CİTY Mİ????????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
0
Favori
6.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gta San Andreas kontroller ve harita bakımından beni hayal kırıklaığına uğrattı. Ama bugüne kadar gördüğüm en güzel oyunlardan biri. Vice City ise her şeyiyle mükemmel bir oyundu.

• tabiki de san daha iyi hem sen öyle desen bile vice city den daha kapsamlı aktiviteler daha çok
  • GTA San Andreas Daha İyi Yapacak Görevler daha çok aktiviteler çok Grafikler güzel Ama Bunu Oynamak içinde Güzel Sisteme İhtiyacın var
  • GTA SAN ANDREAS
  • Gta San Andreas tabi ki Vice City den daha kapsamlı ve ayrıntılı ama benim favorim vice city belki de ilk bitirdiğim oyun olduğu için onu çok seviyorum
  • san andreas
  • Kesinlikle San Andreas.Çünkü vice city çok küçüktü ve beni inanılmaz boğuyodu.San Andreas kocaman gez gez bitmiyo
  • Kesinlikle San Andreas.Çünkü vice city çok küçüktü ve beni inanılmaz boğuyodu.San Andreas kocaman gez gez bitmiyo
  • tabiki san andreas
  • Bunu sorudan saymıyorum.....................................................................................................................
  • sor ki öğrenesin demişler
  • san andreas daha iyi hazırlanmıs daha iyi detaylanmıs ama vice city de guzeldi fakat san andreas > vice city
  • san anderas tabikiii
  • tabiki san andreas sonra ilk gta 3 sonra vice city sonra gta 1 sonra da gta2 ama en sondaki oyun bile hayatımda oynadığım pek çok oyundan çok çok güzeldir
  • Vice city Sa'dan daha iyi diyorsan yan1l1yorsun tek geçerimGTA SAN ANDREAS
  • BENCEDE san andreas
  • vice city dien varmi acaba
  • san andreas ta fena degil ama ....bence o süper ya
  • açık ara vice city derim ben.neden derseniz 70 - 80 li yılların havasına şarkılarına atmosferine bayılıyorum ve vice city de çok güzel aktarmış sanal dünaya.ondan benim favorim hep vice city.

ama san andreasda güzewl tabiik çok büyük bir haritası var zaten şu anda başından kalkamıyorum bu oyununda.
  • Böyle bir soru sormak bile yanlış

TABİ Kİ SA DAHA GÜZELLLLLL
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.