Şimdi Ara

GTA RE LCS PC TÜRKÇE YAMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
3.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • '' GTA RE LCS (PC) '' İÇİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞUM TÜRKÇE YAMAYI YAYINLAMIŞ BULUNMAKTAYIM.

GTA LCS BİLDİĞİNİZ ÜZERE YAKIN Bİ TARİHTE BİR MOD EKİBİ TARAFINDAN RE LCS ADI ALTINDA PC YE AKTARILMIŞTI. BENDE BU SEVGİLİ OYUNA TÜRKÇE YAMA YAPMA GEREĞİ DUYDUM. GTA RE LCS PC TÜRKÇE YAMA 

İNDİRME LİNKİ

GTA RE LCS PC TÜRKÇE YAMAwww.dosya.tc
    GTA_RE_LCS_TRYAMA_1.6.rar dosyas�n� indir - download
    https://www.dosya.tc/server39/8qzv78/GTA_RE_LCS_TRYAMA_1.6.rar.html

KEYİFLİ OYUNLAR DİLERİM GTA RE LCS PC TÜRKÇE YAMA 

(EĞER BURDAN İNDİREMEZSENİZ AŞAĞIYA KOYDUĞUM YOUTUBE VİDEOLARININ AÇIKLAMASINDAN DA İNDİREBİLİRSİNİZ)

BURAK KÜÇÜK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hikayeci15 -- 4 Aralık 2022; 22:29:42 >

• Ellerinize sağlık.

• Güzel çalışma. Teşekkürler.
  • Elinize sağlık. Deneyip görüşlerimi varsa eksik, hatakarı bildireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: henrymorgan92

Elinize sağlık. Deneyip görüşlerimi varsa eksik, hatakarı bildireceğim.

Teşekkür ederim. Deneyip hatalar bulursanız bana bildirebilirsiniz. Memnuniyetle düzeltirim GTA RE LCS PC TÜRKÇE YAMA 

• quote:

Orijinalden alıntı: atessivas

Ellerinize sağlık.

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Güzel çalışma. Teşekkürler.

Ben teşekkür ederim GTA RE LCS PC TÜRKÇE YAMA 

• Teşekkürler. Vice City Stories için de düşünüyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Teşekkürler. Vice City Stories için de düşünüyor musun?

Vice city stories in ps2 versiyonuna bir keresinde yama yapmayı denemiştim. Ama yazı dosyası salt okunur olduğu için yapamamıştım. Ama eğer vcs nin pc versiyonu çıkarsa ona kesinlikle yaparım GTA RE LCS PC TÜRKÇE YAMA 

• Hikayeci15 H kullanıcısına yanıt

Pc versiyonu çıkmıştı ama bazı görevleri eksik sanırım, tam bilmiyorum.

https://gtaforums.com/topic/949961-vice-city-stories-pc-edition/?tab=comments#comment-1059766111

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Pc versiyonu çıkmıştı ama bazı görevleri eksik sanırım, tam bilmiyorum.

https://gtaforums.com/topic/949961-vice-city-stories-pc-edition/?tab=comments#comment-1059766111

haaa bu versiyonu biliyorum. tamamlanmayan demo sürümüydü. Bu pc versiyonu sadece 12 görev barındırıyor. Tamamlanmadan iptal edilen bir projeydi. Sadece 12 görev için yama yapmaya değmez ama eğer bana bu oyunun american.gxt dosyasını atabilirsen seve seve yaparım yamayı GTA RE LCS PC TÜRKÇE YAMA 

• Merhaba, uzun zamandır hazırlayacaktım ama üşeniyordum, bugüne nasipmiş.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories Pc sürümü için fontları bugün hazırladım.

Arayüz ve görev fontlarını henüz düzenlemedim ama onları da halledeceğim.

Çevirinizin tamamının Türkçe karakterli hâli elinizde mevcut mu acaba?

Muhtemelen çeviriyi tr karaktersiz yaptınız, genelde font desteği olmayınca çevirenler tr karaktersiz çeviri yapıyor ki bu en büyük hatalardan birisi.

Eğer yoksa da tamamını Türkçe karakterlerle düzenlersiniz font hazır olacak. Benim de oynamadığım gta serilerinden biri.

Diğeri Vice City Stories, onun için de font hazırlayacağım. Çeviren arkadaşla konuşuyorum.

Olumlu ya da olumsuz cevabınızı bekliyorum. Tr karakterli olarak yama çok daha iyi olacaktır :)

Birkaç ekran görüntüsü de aldım. Bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 14 Şubat 2021; 16:35:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISKA

Merhaba, uzun zamandır hazırlayacaktım ama üşeniyordum, bugüne nasipmiş.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories Pc sürümü için fontları bugün hazırladım.

Muhtemelen çeviriyi tr karaktersiz yaptınız, genelde font desteği olmayınca çevirenler tr karaktersiz çeviri yapıyor ki bu en büyük hatalardan birisi.

Eğer yoksa da tamamını Türkçe karakterlerle düzenlersiniz font hazır olacak. Benim de oynamadığım gta serilerinden biri.

Diğeri Vice City Stories, onun için de font hazırlayacağım. Çeviren arkadaşla konuşuyorum.

Olumlu ya da olumsuz cevabınızı bekliyorum. Tr karakterli olarak yama çok daha iyi olacaktır :)

Re:LCS'i türkçe yama ve karakterli bitirmek çok iyi olur hocam elinize sağlık

• quote:

Merhaba, uzun zamandır hazırlayacaktım ama üşeniyordum, bugüne nasipmiş.

Font çok başarılı olmuş. Elinize sağlık. Yamamın türkçe karakterli hali yok ama yapabilirim. Bugün başlasam bir haftaya kadar biter diye düşünüyorum. Fontları bana tamamlanmamış da olsa atabilir misiniz. Yamaya türkçe karakter eklemem için hangi karakterin oyuna nasıl aktarıldığını görmem gerek. Fontları ne zaman atarsanız başlarım yamayı türkçe karakterli yapmaya. Bu arada bi süredir foruma girmiyordum, ondan dolayı geç gördüm kusura bakmayın. Bana fontu atmayı unutmayın emeğinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hikayeci15

Font çok başarılı olmuş. Elinize sağlık. Yamamın türkçe karakterli hali yok ama yapabilirim. Bugün başlasam bir haftaya kadar biter diye düşünüyorum. Fontları bana tamamlanmamış da olsa atabilir misiniz. Yamaya türkçe karakter eklemem için hangi karakterin oyuna nasıl aktarıldığını görmem gerek. Fontları ne zaman atarsanız başlarım yamayı türkçe karakterli yapmaya. Bu arada bi süredir foruma girmiyordum, ondan dolayı geç gördüm kusura bakmayın. Bana fontu atmayı unutmayın emeğinize sağlık.

Alıntıları Göster

Sağ olun, 1-2 gün önce fontları tamamladım, yalnız bir şey var. Ben sizi başka biriyle karıştırdım. Geçen günlerde font için oyunu çeviren arkadaş mesaj atmıştı. Ben sizi o sandım, meğerse farklı kişiymişssiniz. O diğer arkadaş çevirinin yarısını bitirdi sayılır. Tamamı bitince o da yayımlayacak, o yamayı çıkarmasına yakın size de atarım fontları, siz de kendi yamanızda kullanırsınız. Şimdilik tr karakterlerini duzenlediğim aracı özelden size atarım. Düzenlemeye başlayabilirsiniz. Diğer arkadaşta maalesef tr karaktersiz çevirmiş. O da onla uğraşıyordu, görevlerin yarısı bitmiş.

• quote:

Sağ olun, 1-2 gün önce fontları tamamladım, yalnız bir şey var. Ben sizi başka biriyle karıştırdım. Geçen günlerde font için oyunu çeviren arkadaş mesaj atmıştı. Ben sizi o sandım, meğerse farklı kişiymişssiniz. O diğer arkadaş çevirinin yarısını bitirdi sayılır. Tamamı bitince o da yayımlayacak, o yamayı çıkarmasına yakın size de atarım fontları, siz de kendi yamanızda kullanırsınız. Şimdilik tr karakterlerini duzenlediğim aracı özelden size atarım. Düzenlemeye başlayabilirsiniz. Diğer arkadaşta maalesef tr karaktersiz çevirmiş. O da onla uğraşıyordu, görevlerin yarısı bitmiş.

Alıntıları Göster

Tamamdır teşekkürler. Yalnız benim hesabım özel mesajlara kapalı olduğu için mesajınızı alamadım. Rica etsem discord kullanıyorsanız ordan atabilir misiniz? Hikayeci#2410 ekleyip ordan atarsanız sevinirim. Eğer dc kullanmıyorsanız instagramdan da link falan atabilirsiniz. Ondaki kullanıcı adım da burak._kucuk isterseniz ordan da atabilirsiniz teşekkürler. Bu arada bu oyun için tek türkçe yama yapanın ben olduğumu sanıyordum diğer yama için uğraşan kişi kim? Rica etsem onu da söyler misiniz kendisine ulaşmak isterim, belki biraz yardımım dokunur. GTA RE LCS PC TÜRKÇE YAMA 

• 2.şehri açtığımız görev bitince oyundan atıyor onu nasıl düzeltebilirim?

• Yamayı bugün deneyimledim oldukça başarılı olmuş elinize sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.