Şimdi Ara

GTA Online serverları, Epic'in kampanyasına dayanamadı: Rockstar'dan açıklama geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
6.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek hesap ile aldım ilerde bir gün PC alırsam oynarım.

• Bu kadar aç gözlü bir güruh daha yok. Birde utanmadan bununla övünenler var. Yazık.

• barabarabarbara kullanıcısına yanıt
    Bu DH'ye değil tüm dünyaya mahsus bir şey. Dünyada bedava veya ucuz diye talan edilmeyen ne bir ürün ne kampanya ne de kara cuma görmedim. Dünyada Kara Cuma indirimlerinde birbirini ezenler de yani bilmem kaç bin dolar para kazanıp her şeyi bize göre çok çok ucuza alan en azından öyle söylenen gelişmiş zengin ülkelerin vatandaşları olunca 350 hesaptan üyelik açan yurdum insanı az bile yapmış bence:)))

• Millette nasıl bir kafa varsa 350 hesap açıyor ya. Ayrıca rockstar herhalde bundan sonra çıkaracak tüm oyunlarını da pc ye de çıkarır

• Bir çok insan kendisi için bu oyunu bedava aldı. 350 hesap alan arkadaş sadece kendisi akıllı sanıyor herhalde. Bir çok insanda bunun gibi fazla fazla hesap almıştır ve bu fazlalığın içerisinde 50-60 liraya felan satamaz kimse. Bundan sonra satıs fiyatıda düser zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barabarabarbara kullanıcısına yanıt
    Valla bence aglayalim hocam. Kizsakta elemanlar ekmeginde. Simdi o 300 hesabi 50 liradan satsa 15.000tl para yapar. Sen ben usendigimiz icin yapmiyoruz adamlar usenmiyor hesap aciyor satmak icin. Valla kiziyorum evet ama birazda imreniyorum. Hee 300 hesabi 50 liradan satabilir mi? İlla satar sonucta herkesin bilgisi yok ucretsiz olduguyla ilgili.

• 350 hesap açan o arkadaşı merak ettim şimdi.. DH tarihinde eşi bulunmaz ölücü tayfası sıralamasına altın harfler'le yazdıracak kendisini sanırım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlacK SeA StorM 61 -- 18 Mayıs 2020; 10:35:21 >
  • gothamcity kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani 2.5 saat?

• Ulan tam hangarlarım bunkerlarım dolmuştu satamadım 2 gündür

• nıye alcak hıle yapıp yapıp banlatıp diğer hesaba gecıcek

• sitenin başında yoğunluktan dolayı 6 ile 10 arası içinde gelecektir yazıyor hem mod indir daha iyi

• 1den fazla alamazsınız diye bir kural mı var?

• Cep telefonu ile onaylama zaten var 2 faktörlü doğrulama yapmadanda Gtayı alamıyorsun

• fitamino kullanıcısına yanıt
    Tek hesap satan o olmayacak. Dolayısıyla satamayabilir büyük ihtimal herkes satacağı için

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    O zaman o 350 hesap açtım diyen kolpa

• ben bir tane indirdim onu da yükleyemedim ztn
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Cep telefonu onayı isteğe bağlı e-mail yetiyor.

• blue7 kullanıcısına yanıt
    Gözünü doyursuna katılabilirim de bela okumak nedir kardeşim? Nefretin sebebi nedir alan alsın satan satsın. Seni niye ilgilendirsin. Bunu indirime sokanların da aklı var satanların da var. Onlar düşünüyordur bunları senin bela okuman ancak kendi değerini düşürür. İşine bak başkasına bakma.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.