Şimdi Ara

GTA Liberty City Stories PC Türkçe Yama | V1.6 Yayımlandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
7
Favori
9.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Normalde çevrili ama setupı güncelleyince öyle oldu. Diğer güncellemede düzeltilecek.

• Yama güncellendi. Tepedeki Love ve Kurnaz görevlerindeki çökme sorunları giderildi. 5 tane görev adı İngilizceden Türkçeye çevrildi ve kodlamadan dolayı dolayı Türkçeden İngilizceye dönen kelimeler düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 25 Şubat 2021; 19:40:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rockstar_ASY R kullanıcısına yanıt
  • Eski sürümünü kaldırıp bunu yüklemiştim

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 26 Şubat 2021; 12:52:35 >
  • Çıkmak bu ben save ederken gördüm 👍

Yanlış ekran görüntüsü paylaştım :D

• GTA Liberty City Stories PC Türkçe Yama | V1.6 Yayımlandı

Bende Türkçe görünüyor. Siz en son sürümü kurun, yine Türkçe görünmezse kodlamada sıkıntı olabilir, bir sonraki güncellemede düzeltirim.

• v1.3'ü görünce yüklemiştim de galiba kodlama da sorun var

O halde kodlama sıkıntısı var. Akşama halletmeye çalışırım hocam.

• GTA Liberty City Stories PC Türkçe Yama | V1.6 Yayımlandı

100 tane gizli paketten ... tane toplandı dense iyi olmaz mıydı @elpdrno_046

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockstar_ASY -- 26 Şubat 2021; 16:45:12 >

Düzelteceğim. Bu arada olmaz mıydı ayrı yazılır.

• Yama güncellendi. Oyun çok hassas olduğu ve en ufak şeyde çökme yaptığı için çok sık güncelleme yapıyoruz, en hatasız ve stabil hale gelene kadar yama güncellenmeye devam edecek. Oyun ilk başlarda Türkçe karaktersiz çevrilip daha sonradan Türkçe karakterler eklendiği için yer yer yazım hataları ile karşılaşıyoruz ve onları da düzenliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 27 Şubat 2021; 0:40:44 >
  • Vice City Stories'i de çevirmeyi düşünüyor musunuz?

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Hayır.

• Oyunu bitirdim ve oyunun birçok yerinde çökme sorunu yaşadım. Bu yüzden sık sık kayıt etmeyi unutmayın. Ayrıca oyunun jenerik ekranında Atatürk'ten yaptığınız alıntı çok hoşuma gitti. Emeğinize sağlık.

GTA Liberty City Stories PC Türkçe Yama | V1.6 Yayımlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-adebisi -- 20 Nisan 2021; 0:55:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Oyunu bitirdim ve oyunun birçok yerinde çökme sorunu yaşadım. Bu yüzden sık sık kayıt etmeyi unutmayın. Ayrıca oyunun jenerik ekranında Atatürk'ten yaptığınız alıntı çok hoşuma gitti. Emeğinize sağlık.

Yama çıktıktan sonra baştan aşağı oyunu bitirip test etmiştim. Sadece Driving Mr Leone görevinde oyun çöktü. Hem yamalı hem yamasız denememe rağmen çökmüştü.

Yamayla ilgili hiçbir çökme sorunu yok şu anda. Bazı ufak tefek hatalar vardı, textlerin bazı yerlerinde gözükmeme vs. gibi ama hepsi son sürümle düzeltildi.

• ISKA kullanıcısına yanıt

Yamayla alakalı olduğunu düşünmüyordum zaten. Love on the Rocks görevini 2-3 kez, final görevini de 4-5 kez oynadım. Driving Mr. Leone'u iki kez baştan oynadıktan sonra save dosyasını atarak devam ettim. Final görevinde hep aynı yerlerde hataya rastladım. Ya oyun hep aynı yerde çöküyordu ya da görev icabı yanımda olan adam denize atlıyordu. Neticecede bir mod olduğundan görmezden gelmek lazım ama bana bitirene kadar baya bir sıkıntı yaşattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-adebisi -- 20 Nisan 2021; 4:29:25 >
  • Yamayı yapmadan önce oyunu normal haliyle bitirmiştim ve ben de aynı sorunları yaşamıştım maalesef. Son görevdeki denize atlama kısmını da kare sabitleyiciyi açarak çözebilmiştim. Oyun hayranlar tarafından bilgisayara aktarıldığı için birçok problem yaşatıyor ne yazık ki.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.