Şimdi Ara

Gta IV oyunda takılma oluyor.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hakkibulut

quote:

Orijinalden alıntı: DoktorTR

Ati catalyst'e gir. 3D ayarını bul. "performans" olacak şekilde ayarla. takılma düzelecektir.

bu cevap bana ise benim ekran kartım nvidia geforce 240M 1gb paylaşımsız.

Yine aynı şekilde deneyebilirsin. 3d ayarını bulup full performans yapmalısın. bunun yanında gta iv'ün üzerine sadece 1.0.0.4 patch'ini kur ve kürekle.
  • laptoplarda gta 4 kasma yapıo birde bnm sistemim çok iyi ama low da bile kasıyor 2-3 tanesi low da diğeri highest biri medium ötekide medium ama yinede kasıo ekran çözünürlüğpü düşürünce kasmıo ama öle de çok yakın oluyor low da bile oynasam kasıyor işlemciden herhalde patchler yüklü 1 2 3 4 bazen kasma yapmıo ama

SİSTEMİM

4GB RAM 320GB HARDDİSK DWD+R INTEL CORE DUO QUAD 2 İŞLEMCİ ATI RADEON HD 4350 1GB EKRAN KARTIM VAR

DAHA 2 AY oldu pc yi alalı WİNDOWS 7 HOMEBASİC di ama oyunda application hatası alıodum XP yaptırdım ama şimdide kasıo WİNDOWS 7 ULTĞİMATE yada PRO da açıo diğerlerinde açmıo

• Arkadaşlar bende ise oyun oynuyorum ilk başta görev yapılıyor ya hani o görevde bir çizgiyi geçiyorum bir yazı geliyor sonra tık takılıyor kasma değil kitleniyor. ctrl + alt + delete yapmak zorunda kalıyorum. En son sürüm yüklü grafikler en düşükte
  • Merhaba Bende de Bir Sorun Var Oyunu 5-6 Dk Oynuyorum Sonra Görüntü Takılıyor Ama Oyundaki Radyo Sesi Hala Duyuluyor Acil Cevap Verirseniz Sevinirim F4'e Baıyorum Oyundan Çıkıyor Kurtuluyorum.

Sistem Bilgilerim:

Intel(R) Core(TM) İ3-4005U CPU @ 1.70GHz, 1700 Mhz 2 Çekirdek 4 Mantıksal İşlemci

4GB Ram Windows 10 Bu Kadarını Biliyorum Umarım Verdiğim Bilgiler Yeter.

Call Of Duty Modern Warfare 3 Ve 2

Battlefield 3,4 Bad Company 2

Need For Speed Most Wanted(2012)

Ve Ondan Önce çıkan Need For Speed'ler

Gta San Andreas

Gta Vice City

Ve Gta III Düzgünce Çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyoooo1090 -- 15 Ağustos 2021; 13:33:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.