Şimdi Ara

GTA IV Kasmıyodu Ama kasmaya başladı Cözüm ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Grand Theft Auto >> GTA IV Kasmıyodu Ama kasmaya başladı Cözüm ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar öncelikle sistem özeliklerim: inter core 4.3 3.60GHZ 2GB ram Zotac Nivdia GF-9500 32 Bit win7

GTA Serisi bende hic kasmadı ne GTA IV nede GTA vice ctiy Yani bütün oyunları kaldırıyodu Buruya DİKKAT ! Win xp de sorunsuz oynayıp bitirmeye yaklaştığım GTA IV Win 7 Kasmaya başladı ve oyun actımda bile mausu zor kontrol ettim oyuna girdimi anlatmak bile istemiyorum ama bu yeterli olur adamın 1 adımı 3 DK mı aldı :( :( :( Aynı sistem farklı yüzde nasıl kasa bilir anlamıyorum şu ortalıkta gezen Win 7 çözümüde hicbir hani şu windows günlü olayı neyse oda işe yaramdı Çözmü bilen varsa lütfen cevaplasın yoksa yeni bi formatmı lazım ki şunuda söyleyim bütün direver ler yüklü onda bi sıkınıt yok

NOT:Bu anlatıklarım en düşük kalitede

|
    |
    |
    MSI B450 gaming plus - AMD Ryzen 5 2600 stock - Sapphire Pulse RX570 4GB ITX - 8GB 2133 mhz DDR4 Kingston HyperX - 8GB 2400 mhz DDR4 kingston Hyperx - WD Blue 1TB 64MB 7200 rpm HDD - Xilence XP550W PSU- Dark Blade 2 mavi led fanlı 2xUSB 3.0 Kasa----Apple İphone SE 16GB Space Gray
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.