Şimdi Ara

GTA IV Hata Çözüm Rehberi [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.225
Cevap
3
Favori
349.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar ekran kartım ATı 2600xt gddr4 ama oyun 800x600 çözünülrlükte bile takılıyor. Ayrıca Options da istediğim ayarları yapamıyorum. Oyun ekran kartımın belleğine ( 256 mb ) göre kota koymuş. Bana saçma gibi geldi. İlgilenirseniz mutlu olacağım. İyi günler
  • Ses sırf cızırtı olarak geliyor arkadaşlar sorun nedir sizce? müzik dinlerken bi sorun yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LGatakan

SORUM VAR BENİM :D

Arkadaşlar ekran kartım ATı 2600xt gddr4 ama oyun 800x600 çözünülrlükte bile takılıyor. Ayrıca Options da istediğim ayarları yapamıyorum. Oyun ekran kartımın belleğine ( 256 mb ) göre kota koymuş. Bana saçma gibi geldi. İlgilenirseniz mutlu olacağım. İyi günler

valla ne diyim aynı sorun bendede var ama bende 800*600 de takılma yapmıyo oyuna girerken arkaplanda çalışan ıvır zıvırları kapat belki faydası olur

Oyun detayları açmama izin vermiyor.Engeli nasıl kaldırabilirim?
    Oyunda tüm grafik ayarlarını kullanabilmek için, \Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV klasöründe commandline.txt isimli bir dosya oluşturun ve içine
    -norestriction -nememrestrict
    yazıp kaydedin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baydn26 -- 12 Aralık 2008; 16:29:42 >

• iyi akşamlar,
    Arkadşlar Görev alamiyorum,yaklaşık 3 saattir filan şehiri gezdim tozdum görev veren yok oyunun %13.56dayim,en son Mikail Faustin'nin kizinin sevgilisinin çetesini öldürdüm yani No love Lost görevini yaptim,ondan sonra Dimitrinin ve Faustinin simgeleri kalkti ortadan,ne telefon caliyor ne bisey :S,romanin taxicisi,LJ'nin torbacisi gibi oldum sürekli onlarin görevlerini yapiyorum,ve birde ilk evimizin önünde park alanimiz varya,oraya 2 araba 2 motor koyuyorum ama oyundan cikip girince,1 araba 1 motor kalmis herkeste bölemi,bu görev isine bi care bulursak cok sevinirim,Saygılar..
  • arkadaşlar vista kullanıyorum, oyunu kurmak istediğimde şu hatayı alıyorum,

Çözümü nedir ? yardım please

GTA IV Hata Çözüm Rehberi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 865pe -- 12 Aralık 2008; 17:03:32 >
  • arkadaşlar ben de 4-5 gündür gta yı bilgisayara kurmak için uğraşıyorum.Sorun üstüne sorun derken halledebildim.Ama ne göreyim oyun 22 fps ye sabitlenmiş en düşük en yüksek ayar farketmiyor 22 fps! Tam ati ye sürücüler nedeniyle sövmeyi bırakıp çözüm bulmak için internette dolaşmaya başladığımda bi baktım aynı sorunlar nvidia sahiplerinin başına da gelmiş .BU ne biçim iştir kardeşim BU ne saçma bir konsal çakması bir oyundur !!İki gündür rockstar games e sövüyorum gelin hep birlikte RSG e sövelim

• @865pe
    Service Pack 1 yüklü değil mi
  • Ati 4850 iceq turbo 4 kartım var 2 gb ocz 800 mhz ram ve 3.0 ghz athlon 6000 x2 işlemcim var oyuna girince güzel fps alıyorum fakat yollar simsiyah görünüyo ileri taraflar düz yol ama oraya gidince siyah oluyo yol simsiyah nasıl olacak arkadaşlar?
  • Aynı hatayı bende alıyorum.Ve ayrıca SP1 yüklü.
    quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

arkadaşlar vista kullanıyorum, oyunu kurmak istediğimde şu hatayı alıyorum,

Çözümü nedir ? yardım please

• yukarıdaki sorun

• Arkadaşlar,olmadi birinin %14 de filan olan save'i varmi?

yada nasl düzeltirim bunu,görev gelmiyor artik,Dimitri'yle faustin'e ulasamiyorum görev alinan simgeleride kalkti,tikandi oyun kaldi %13.56da,yardim ederseniz çok sevinirim ütfen arkadaşlar..Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: To die

quote:

Orjinalden alıntı: To die

beyler yardım eder misiniz yerler gözükmüyor yaa

http://img370.imageshack.us/my.php?image=pffffby4.jpg

bu sorun bendede var arkilr nasıl çözücez

• Merhaba arkadaşlar.
    Bnede de resimdeki hatayı veriyor nedeni nedir acaba, bilen bu hatayla karşılaşan var mı ?
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zegan -- 12 Aralık 2008; 21:47:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eagle_Pascal

Arkadaşlar oyunu sorunsuz biçimde yükledim girdim ilk bölümde arabayı çalıştırıyorum karşıdaki sokağa gelmeden pc kendini resetliyor.ben sorunu anlayamadım bi türlü.Şu an çıkan bütün crackleri indirip denedim yine olmadı.
    NOT : Oyunu 800 x 600 değerlerinde denedim. ATİ'nin 8.12 driveriınıda yüklemedim

PC'min özellikleri:

İntel Core 2 Duo 2.13 GHZ işlemci
    2GB RAM
    ASUS EAH 2600PRO Serisi 512MB Ekran kartı.

arkadaşlar lütfen bilen kimse yokmu bu sorunun neyden kaynaklandığını.
  • %13-14 de save'i olanlar varmi arkadaslar? Faustinle Dimitri kayboldu oyun tıkandı görev alıncak yerlerde gözükmüyor,lütfen yardim:(
  • ya nedir bu WS10 hatası bilen varsa yardım etsin lütfeeen
  • quote:

Orjinalden alıntı: TryAgain

yukarıdaki sorun

buradaki yol sorununu bilen varmı yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: zegan

Merhaba arkadaşlar.
    Bnede de resimdeki hatayı veriyor nedeni nedir acaba, bilen bu hatayla karşılaşan var mı ?
    -

İlgili veri bozulduğundan bu hatayı veriyor.DVD'den yüklüyorsanız DVD'nize çekilmiş dosya bozuk ya da DVD'niz çizik olabilir. ".iso" uzantılı dosyayı bilgisayardan sanal dvd ile yüklüyorsanız dosyada bozukluk vardır.Yeni bir DVD edinip sorunu çözebilirsiniz.

• quote:

Orjinalden alıntı: elektro67

mrb arkadaşlar oyunu sorunsuz şekilde yükledim ve sorunları giderilmiş olan crack yaptım

sallanma vs hiç bir sorun yok fakat oyunu oynarken 1-2 saat sonra bir anda fps 1 e düşüyor menüde bile bu şekilde zorunlu reset atmak zorunda kalıyorum bu neden olabilir kimsede bu tip sorun görmedim sanırım

sistemim imzamdaki gibidir
    şuan belki düzelir diye 8.12 sürücüsünü indiriyorum

bilen varsa yardımcı etsin lütfen

up
  • quote:

Orjinalden alıntı: TryAgain

yukarıdaki sorun

bende daha kotusu var :D bende hic bisi gozukmuo cozumunu bilen varsa solesin bi araba camlari ve cok az sey gozukuo ne yok nede duvarlar hic bisey gozukmuo anlamadim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.