Şimdi Ara

GTA IV’e 6 Yıl Sonra Yeni Bir Güncelleme Geldi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> GTA IV’e 6 Yıl Sonra Yeni Bir Güncelleme Geldi.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    157002 Mesaj
    Optimizasyonu çıkar bir kenara koy , hayatımda oynadığım en iyi 3 oyundan birisi
    |
    |
    11741 Mesaj
    Gta v yeni bitirdim ve gta 4 haric tum seriyi oynadim
    Sizce gta v den guzelmi
    |
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Teğmen
    138 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: patren

Sizce gta v den guzelmi

Bana göre serinin en iyi hikayeye sahip oyunudur. Senaryosu diğer gta oyunlarına göre biraz daha dram ağırlıklıdır. Oynanışı da üstünden yıllar geçmesine rağmen kötü sayılmaz. Bana göre serinin en iyi oyunudur. Kesinlikle tavsiye ederim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Ama hala laptopda nvidia ekran kartını seçmiyor. Niye hala intel kartı kullanmak istiyor ki

Nvidia Optimus ayarlarından ekle de oyunu bul, Nvidia GPU ile çalıştır'ı seç.
    |
    |

STEAM ID
    ORIGIN:Bandoper
    uPlay: Bandoper32
    PSN:bandoper
  • Binbaşı
    1831 Mesaj
    Optimizasyonu da sıkıntılı olmasa 10/10'luk bir oyun.
    |
    |

Orjinalden alıntı: Vermillion03

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: patren

Sizce gta v den guzelmi</blockquote>

Bana göre serinin en iyi hikayeye sahip oyunudur. Senaryosu diğer gta oyunlarına göre biraz daha dram ağırlıklıdır. Oynanışı da üstünden yıllar geçmesine rağmen kötü sayılmaz. Bana göre serinin en iyi oyunudur. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sırf size + vermek için girdim. Sonunda benim gibi düşünen birisini görmek gerçekten sevindirici oldu benim için.
    |
    |

Orijinalden alıntı: madiko

Keşke games for windows live bırakıp oyunu komple steame geçirselerdi. Oynayan sayısı bayağı artardı

Buna kesinlikle katılıyorum. Games for windows live denilen saçmalık yüzünden 1-2 kez girip bıraktım oyunu steam üzerinde,offline oynadım. Tamamen steamde olsaydı çok daha fazla kitleye hitap ederdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaragucu1910 -- 5 Aralık 2016; 16:24:58 >
    |
    |

#Ankaragücü!
  • Yarbay
    3107 Mesaj
    Hikaye olarak 5ten çok çok daha iyi bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    LG 27UD58-B 4K IPS Monitör || Amd Ryzen 5 2600 4GHZ OC || Cooler Master Mastergel Maker || Cooler Master MasterLiquid 240L RGB || Gigabyte Amd Rx 580 8GB || Asus Prime x370-Pro 3200Mhz Ddr4 Am4 || Corsair Vengeance LPX 24GB (2x8GB)(2x4GB) 3200MHz CL16 Red Ram || Samsung 750 Evo 250Gb || 1Tb Western Digital Blue || Nzxt S340 White || High Power 1200W 80+ GOLD Astro GD || Windows 10 Enterprise 1909 x64 || Arch Linux x64 || macOS Mojave 10.14.5

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
  • Yarbay
    2614 Mesaj
    GTA4 Rock Star tarafından bilerek ve isteyerek kullanılamaz hale getiriliyor buna inandım. Hem Steam hem de DVD versiyonları var her ikisini de başarıp da oyunu yükleyip kurup oynayamadım.

İstiyorlar ki bununla uğraşma git GTA5 al. E o zaman bunu niye satıyor insanların kotasını zamanını sinirini yiyorsun? Bu tam bir ahlaksızlık. Çalıştırılamayan, kurulamaya bir oyun yaptıklarına inanıyor musunuz? Adamlar böylesine bir dev oyun dünyası kurarken bunu kurulup oynanamaz hale getirmelerini normal bulabilir misiniz?

Niye oyun ilk çıktığında böylesi kurulum hataları yokken birden GTA5 çıktıktan sonra GTA4 asla kurulamaz oldu, bu normal mi?

Tamamen bir pis pazarlama taktiği.

Adice bir kahpece bir satış taktiği.

Amerikada olsa şirketi dava ederdim ve paraya götürürdüm. Çünkü haklıyım zamanımı, sinirim bozdu ve oyun kullanılamaz olarak piyasaya sürülerek dört günlük mesaimi ve şu kadar da kotamı aldı diye en az 1000 dolar dava açardık ve ABD yasalarına göre de gayet de kazanırdım.

Bu oyunun diliyle söyleyeyim: Fak Yu Rock Star.

|
    |

• Er
    2 Mesaj
    başarılı oyun
    |
    |
Reklamlar
üniversite
haberler
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.