Şimdi Ara

GTA IV Donma Sorunu Kafayı Yıyecegım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar pcım cok ıyı oyunu havada karada calıstırır ama sankı ekran kartı ramı yetmıyomus gıbı donarak oynatıyo oyunu pcım bılenler bılır qosmıo x305 q706 ekran kartım nvdıa 9800mgtx ram 4gb cıft cekırdeklı 7200 speed drıovers vs vs bu sıstem havada calıstırır ama donduryo analadmım ya cıldırcam yardım edın lutfen

• Kımse yokmu sus soruan yardım edıcek yoksa gıdıp para verıcem okadar konsola alıcamS:
  • Şuanda piyasadaki çoğu PC, GTA IV'ü oynatmakta zorlanıyor. Sistemimde gördüğünüz PC'de sizin ekran kartınızdan daha üstün olan 4870 ile bile kasmalar yaşıyorum. Olabildiğince distance ayarlarını en aşağıya indirin. Texture'i kısın atlamalar azalacaktır...
  • hocam grafık ayalarının hepsı en dusukte:S
  • inanılmaz aynı şekilde takılsa insan harbi kafayı yer yada bilgisayarı parçalar
    oyunun pak yada yamaları çıkmıştı onları indirip kurmanızı tavsiye ederim
  • Bilgisayarına kızma oyun dandik geçti PC ye...Arkadaşın dediği gibi patch leri deneyin
  • malesef bende de oyun donuyor yani kasılma falan yok ama ekran bi donuyo kalıyo :S pc reset le ancak dönüyorum

Ekran kartımın son driverları kurulu oyunun güncellemeleride kurulu ekran kartım Palit nVidia GTX 275 ama olmuyo yinede :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BATYUS -- 30 Ağustos 2009; 3:19:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.