Şimdi Ara

GTA IV Car Spawner (GTA IV'deki Bütün Arabalardan İstediğinize Binin) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
63.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler,Denicem...
  • Ne arabalar varmış yaw bunda deneyelim bakalım.Teşekkürler şimdiden.
  • yorumlar için teşekkürler
  • Paylaşımınız için teşekkürler yararlı başlıklar listesine ekledim.
  • Güzel teşekkürler deniyorum hemen
  • Bende calısmıyor.

Aksıne oyundan atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Bende calısmıyor.

Aksıne oyundan atıyor.

Aynen bende de olmadı.
  • bende gta 4 ripli var ripli olarak yükledim gta 4 car spawner çalışmadı bi yardım edin
  • Bende Çalıştıramadım
  • Arkadaşlar crackiniz ya da yüklemiş olduğunuz herhangi bir patch engelliyor olabilir car spawner'ı.
  • Çok teşekkür ederim,denedim çok iyi çalıştı.Sorun yok.Bi de şey sorcam;bu Bmw M6 falan araba modu yükleyerek nasıl yapıcam?Konu falan varsa link verebilir misinz?1.0.3.0 yaması yüklü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnUr_02

Çok teşekkür ederim,denedim çok iyi çalıştı.Sorun yok.Bi de şey sorcam;bu Bmw M6 falan araba modu yükleyerek nasıl yapıcam?Konu falan varsa link verebilir misinz?1.0.3.0 yaması yüklü.

Blogumda gta4 araba ekleme yöntemini anlattım buyrun:
    http://mertcanaytar.blogcu.com/gta-iv-araba-ekleme-yontemi/5914468

Bir de yeni araçları gtainside.com veya gtagaming.com gibi sitelerden indirebilirsiniz.
  • Teşekkürler Mertcan.Peki bişey daha sorucam;istediğim arabaları indirdim diyelim.Arabaya bindiğim zaman sağ altta yazan araba ismide değişicek mi yoska aynı mı kalıcak(yani M6 falan yazıcak mı sağ altta)?Ve yüklediğim arabaları yüklediğim Spawner sayesinde istediğim zaman kullanabilecek miyim acaba?Yani M6 o listeye eklenicek mi yoksa M6 ile değişen araba ismi sabit kalıcak m(aslında bu soru bi bakıma ilk sorduğum soru ile aynı)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnUr_02

Teşekkürler Mertcan.Peki bişey daha sorucam;istediğim arabaları indirdim diyelim.Arabaya bindiğim zaman sağ altta yazan araba ismide değişicek mi yoska aynı mı kalıcak(yani M6 falan yazıcak mı sağ altta)?Ve yüklediğim arabaları yüklediğim Spawner sayesinde istediğim zaman kullanabilecek miyim acaba?Yani M6 o listeye eklenicek mi yoksa M6 ile değişen araba ismi sabit kalıcak m(aslında bu soru bi bakıma ilk sorduğum soru ile aynı)?

O listede m6 değil de m6 hangi araba yerine eklendiyse onun ismini seçmen gerekecek.Yine eskisi gibi spawner ile istediğin arabayı alabileceksin ama orjinal isimlerini bilmen gerekecek tabi.
  • Teşekkürler Mertcan.
  • Önemli değil, iyi oyunlar, iyi bayramlar.
  • Mertcan,4 araba modu yükledim.Biri Sentinel yerine geçti ama beğenmedim.Fiziği falan kötü bi araba oldu.Acaba geri alma yolu var mı bu araba modunu?Sadece Sentinel için olanı tabiki?Bu arada Audi R8 güzel olmuş
  • Orjinal sentinel dosyalarını indirip yine araba ekler gibi sentinel yerine eklemen gerekiyor.
    Bendeki sentinel arabası orjinaldi sentinel.wtd ve sentinel.wft dosyalarını upload ettim buradan normal araba ekler gibi sparkIV ile değiştirebilirsin:
    http://hotfile.com/dl/19088474/a238670/Sentinel_orjinal.rar.html
  • Teşekkürler Mertcan,süpersin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.