Şimdi Ara

GTA IV Bu Kadarda Olmaz Dedikleriniz .. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: snksss

araba kullanırken radyo açıksa cep telefonu çalmadan biraz önce parazit yapması:)

Evet bu süper
  • quote:

araba kullanırken radyo açıksa cep telefonu çalmadan biraz önce parazit yapması:)

Hakkatten adamlar herşeyi düşünmüş ya
  • abi oyun % 63 te ve ben oyunu bitirdim ne anladım bu işte ya :D:D ekxtra görevleri oyun yüzdesi dışında bırakıcaklar ya bunasıl bi hayal kırıklığı sonunda acaip şeyler oluyor diye bekledim1 helikoptere bindik okadar :D
  • Dün gördüüm adam arabada kola içiyordu ve kola kutusunu camdan fırlattı :) O kadar oynadım oyunu daha ilk defa gördüm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.dRe`

Polis II.şehirde köprüde çevirme yapıyo süper olmuş , bakıyorum bazı arabaların camından uzanmış , bazılarının bagajlarını açmış bakıyo

evet bende bi kere izledim bakalım sonu ne olcak die ; polis adamı serbest bıraktı, adam arabasına atladı bastı gaza gitti birine vurdu polis hemen olay yerinde
  • Artislik olsun diye sağa sola yumruk atarken Michelle tadına baktı
  • Ben Bir Keresinde Sokakta Sigara İçen Adamın Tekini İtmiştim Adamın Elindeki Sigara Yere Düştü E Tuşu İle Elime Aldım Ama İçmedi Tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iea96 -- 30 Temmuz 2011; 14:15:44 >
  • quote:

çok iyi düşünülmüş
  • quote:

Orjinalden alıntı: iea96

BEN BİRKERESİNDE SOKAKTA SİGRARA İÇEN BİR ADAMI ÖLDÜRDÜM SİGARASI YERE DÜŞTÜ SONRA E YE BASTIM SİGARAYI ALDI İÇMEYE BAŞLADI :D

okuyunca ben de denedim.evet çok güzel bi detayı yakalamışsın.sigarayı alıyor ama içmiyor.sadece elinde tutuyor.
  • Yürürken kafam esti Roman ı arıyıp içmeye gidelim dedim . Aldım Romanı gittik içtik kafalar baya iyi 2 sininde sallana sallana gidiyoruz. İçtik romanın dükkanına geri dönüyoruz. Arabadan bi indik bir araba son sürat Romana çarptı. Roman hiç bir şey olmamış gibi yıkılmadım ayaktayım modunda bana doğru koşuyordu. Araba çarpınca sürüklendi tabii. Tam bana gelirken son sürat bi araba daha çarptı benide aldı götürdü 2 mizde öldük
  • siz böyle anlatınca ağzım sulandı dolar düşşede alıp pc mi direk girişsem GTA IV ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bartthy

Yürürken kafam esti Roman ı arıyıp içmeye gidelim dedim . Aldım Romanı gittik içtik kafalar baya iyi 2 sininde sallana sallana gidiyoruz. İçtik romanın dükkanına geri dönüyoruz. Arabadan bi indik bir araba son sürat Romana çarptı. Roman hiç bir şey olmamış gibi yıkılmadım ayaktayım modunda bana doğru koşuyordu. Araba çarpınca sürüklendi tabii. Tam bana gelirken son sürat bi araba daha çarptı benide aldı götürdü 2 mizde öldük

müdür naapmışınız ya siz öyle , gül gül öldüm :)
  • quote:

Yürürken kafam esti Roman ı arıyıp içmeye gidelim dedim . Aldım Romanı gittik içtik kafalar baya iyi 2 sininde sallana sallana gidiyoruz. İçtik romanın dükkanına geri dönüyoruz. Arabadan bi indik bir araba son sürat Romana çarptı. Roman hiç bir şey olmamış gibi yıkılmadım ayaktayım modunda bana doğru koşuyordu. Araba çarpınca sürüklendi tabii. Tam bana gelirken son sürat bi araba daha çarptı benide aldı götürdü 2 mizde öldük

• quote:

Orjinalden alıntı: emre_fb_fb

quote:

Bugün oynarken roman beni arada bar'a gidelimmi diye bende reddettim sonunun böyle olacağını biliodum

• günler geçtikçe yoldaki karayollarında çalışan insanlar çalıştıkları yerleri bitiriyorlar
  • oyunda bayağı bir gerçekçilik var takdir ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Orjinalden alıntı: emre_fb_fb

quote:

Bugün oynarken roman beni arada bar'a gidelimmi diye bende reddettim sonunun böyle olacağını biliodum

zuhauahua

• ben bir kere polisin ağzına tükürdüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakkari11

ben bir kere polisin ağzına tükürdüm

nasıl yani
  • Ya siz bunlara mı ""Bu kadar da olmaz""" diyorsunuz. O kadar paranız var bir halt alamıyorsunuz.. Bundan daha saçma ve garip ne olabilir ???
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.