Şimdi Ara

GTA episodes from liberty city SORUN.ÇILDIRICAM!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sayın arkdaşlar...Dediğim gibi şu an çıldırma noktasındayım...

Makina amd 500+,asus m2mx board, ati hd2600pro 512mb, 2gb ddr2 ram.xp sp3

Hdd'de 16 lık D de ve 3-4 gb da boş yer var...Herneyse...

Bu yeni gta abimizi aldım.2 dual dvd kendileri:)Güzelce kurudm...Diğer hiç bir oyunac problem yaşamazkken bu oyunda anlayamadğım ne yaptı isem olmayan bir problem var...Problem şöyle...

Oyunu açmada hiç bir sıkımtı yok.Ekran kartında dolayı medium ayarlarda 25 fps felan çalışıyr oyun.Normal...GTA 4de böyle idi...Oyun başlar başlamaz azıcık ilerliyorum ve önce hafif bi takılma...Sonra biraz daha fazla takılma...Sonra külliyen takılma ve mavi ekran:)Mavi ekranda hep ati hatası.Ekran kartının son driver'ını kurdum.Hem yalnız driver hemde ccc'li driver ı kurdum fakat yok...Aynı...CCC den ayarlarla oynadım.Hepsiinin denemdim gene aynı...:(Diğer oyunlarda hata yok fakat bu oyun bana kafayı yedirtecek...Bunu kurmadan önce sistemde GTA4 kurulu idi.Onu cayır cayır oynerken (ki ikiside aynı grafik motorunu kullanıyor) bunu oynayamıyorum:((KAç kere uninstal ettim.Reg'den herşeyi temizleyip farklı bi yere kurudm ama hep aynı sonuç:(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bassc -- 25 Haziran 2010; 1:51:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.