Şimdi Ara

GTA 6 sızıntı analizi: İşte oyuna gelecek yenilikler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
5.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• R* sen nasıl bir kralsın?

• 400 GB olmasın belkide daha fazla :D

• Bilerek yapılmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RDR 2'nin çok daha gelişmiş ve GTA evrenine uyarlanmış bir versiyonunu göreceğiz gibi. Tamamen yaşayan bir şehir ve yaşayan NPC'ler. İple çekiyoruz artık, önsiparişi yapıştıracağım  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafada tek soru acaba ilk çıkışı PC de olacakmı?

• SeniorGrandMaster kullanıcısına yanıt

Bu baya bildiğin bilinçli yapay zeka demek. Bunu yapabilen bir makine çıktı mı ki? :)

• Kesinlikle roleplay kismina cok odaklanmalari lazim, gta'yi en cok sattiracak ve surekli oynatacak unsur o.

Ozellikle roleplay sunucularina cok buyuk ekstrasi olur bunun, single playerdan yana.

• Efso özellikler geliyor ama ön sipariş vermeyeceğim millet begendikten sonra bakarım

• _köle_ _ kullanıcısına yanıt

Güvenlik açığından değil fishing ile sızdı, yani hırsız içeriden olunca kapı kilit tutmaz => s*lak içeriden olunca kapı kilit tutmaz mantığı.

• flonky kullanıcısına yanıt
    Mac'e. :) Şaka bir yana Apple'ın yerinde olsam Rockstar'ı kafalarım.

• Bence basit sorunsuz bir oyun yapsınlar çok ayrıntıya gerek yok

• flonky kullanıcısına yanıt

30 yıldır R* oyunlarını önce konsola çıkarıp ekmekle dibini sıyırınca PC'ye getirir. Yine öyle olacaktır. PS5 dönemi çıkarıp önce PS6'ya remaster satıp 1-2 yıl sonra da PC'ye çıkarırlar. PC tarafı da minimum 3-4 sene bekleyecek anlamına geliyor bu.

PS5 almamdaki tek etken GTA 6 diyebilirim. GTA V dönemi PS3 ve PS4 tayfa keyfine bakarken PC tarafında ağladım oynayamadığım için. Ne God of War'lar ne The Last of Us'lar, bir şekilde senaryosunu - gameplay'ini izler geçerdim ama GTA 6'yı oynamadan ölmek istemiyorum :)

GTA V'i PC'de ilk oynadığım gece yaşadığım mutluluğu askerden eve döndüğümde falan yaşamıştım :D

Hiç unutmam, İsviçre'de yaşayan bir arkadaşım o dönem SSD ile çat diye yükleyip girmişti hemen oyuna, ben 1 saat de külüstür HDD'min Steam'den oyunu açmasını beklemiştim. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 5 Mart 2023; 18:12:4 >

• Vice city olması güzel olmuş eski mekanları easter egg olarak koyarlar mı acaba  

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.