Şimdi Ara

Gta 6 Nasıl Olmalı? Sistem Gereksinimi Tahminleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
3.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harun50

quote:

Orijinalden alıntı: oNuR ŞaHiN

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Çıkmasına ne kadar kaldı?

en fazla 3 yıl diye tahmin ediyorum

o zaman hani trailer

3 yıl önceden trailer mi yayınlayacaklar?

https://www.youtube.com/watch?v=M80K51DosFo 1.5 yıl
    https://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs 2 yıl

bakarsın 1 yıl sonra çıkar kim bilir, oyunun 2020 de çıkcak hali yok ya

• Birbirinden bağımsız şehirlerden oluşabilir oyun. Avrupa'dan da şehir olsa fena olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2Gb 256bit, 4gb veya 6gb

Kurtulun şundan ya artık. Ekran kartinin bitine ve bellegine bakarak sistem onerilmez. Gt630 da 4gb ona bakarsak oynayabilecek misin gt630 ile gta6 yı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyuk hedef 2023

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbi neden avrupa sehirlerinde gecmiyor ki oyun. Amsterdam cok guzel bi baslangic olabilir avrupa haritasi icin :)

• BenceGta VI'da siyaset olsun.mesela birisi drsinki ben şu şu yapacağım.Biz ona oy verelim.Eğer ki yapmazsa suikast düzenleyelim

• Bence
    Minimum ;
    Ram : 8 gb
    Ekran kartı : 4 gb 256 bit
    Boyut:180-250 gb

Gta 6 için daha çok var o zamana kadar daha çook özellikle pcler çıkar

• quote:

Evet sevgili DH üyeleri bence gta 6 Vice City'de geçicek. Tommy'i tekrar görürmüyüz bilmiyorum ama ona ait izler olacağı kesin. sizce nasıl olmalı, nerde geçmeli? tamininizce sistem gereksinimleri nasıl olur?

Minimum sistem gereksinimleri tahminimce:
    İşlemci: intel i5 - i7 4 çekirdek veya amd 8 çekirdek
    Ekran Kartı: 2 gb 256 bit
    Ram: 8 gb ddr3
    HDD: 140 gb boş alan

Önerilen:
    İşlemci: İntel i7 6 çekirdek veya amd 8 çekirdek
    Ekran Kartı: 4 gb veya 6 gb
    Ram: 16 gb ddr4
    HDD: 145 gb boş alan

8k çözünürlükte Full grafiklerde açmayı hayal bile edemiyorum :o

i7 olacağını sanmıyorum Sadece i5 olur ihtimal %75 ---i7 olacaksa yeni herkes pc almak zorunda kalacak bence i5 olsun sorun yaşamazlar umarım

• üç karakter olmayacak belki 5-10-20 karakter olsun büyük harita yapılırsa tam olacak iş

Bu arada Tommy efsane karakteri geri dönsün çok özledim adamı seviyordum gta vice city'de beni ateş edince kan fışkırıyordu ah be duygulandım

• Bu oyun PC'ye gelene kadar zaten yeni işlemciler ve ekran kartları piyasada yaygınlaşır. Yine de günümüz şartlarında düşünecek olursak minimum sistem gereksinimlerinde işlemci için Intel Core i5'ten (AMD'de de bunun muadili neyse) ötesini isteyeceğini sanmıyorum. Bu sefer minimum RAM gereksinimi 8 GB'a çıkabilir. Minimum ekran kartı gereksinimi de GTX660 (ATI için de bunun muadili neyse) ayarı bir şey olabilir. Tabii optimizasyona, kullanılan oyun motoruna ve dönemin teknolojik şartlarına bağlı bunlar. Fazla iyimser de olabilirim. GTA IV gibi bir ürün yine bizi karşılayabilir.

Oyun muhtemelen 2019-2020 civarlarında çıkar. Çıkar da sadece konsollara mı çıkar, PC'ye de eş zamanlı çıkar mı, bilemem; ama yine PC için öncelik vereceklerine dair umudum yok benim.

Oyunun bu sefer Vice City'de geçeceğini düşünüyorum. GTA serisinin ABD dışına çıkacağını düşünmüyorum açıkçası. Çıksa güzel olur, çok da uygun aday şehirler illa var; fakat bu, Amerikan sokak kültürü ile yoğrulmuş bir seri.

Yeni GTA oyununda neler olmalı? Bu soruya verilecek bir sürü yanıt var. GTA serisinde şimdiye dek hep beklediğimiz ama görmediğimiz bir sürü şey: belediye otobüsü çalıp taksi görevleri gibi otobüs şoförlüğü yapmak, kar yağması, araba ile trafik lambalarını devirebiliyorken çarptığımız duvarların ve diğer objelerin de zarar görmesi gibi mantık dahilinde grafiksel geliştirmeler, onların "Soccer" dediği futbolun da oyun içi etkinlikler arasında yer alması, illa birini öldürmemiz ve bir polis aracına çarpmamız değil de aşırı derecede şehir içi vandallığın da artık polisler tarafından fark edilmesi (Bir düzeyden sonra tabii.) ve aranmamız, içine girebildiğimiz binaların daha çok ve daha çeşitli olması...

Benim en büyük temennim; en az GTA V'in PC/X1/PS4 grafikleri kadar iyi grafiklere sahip ama aynı zamanda en az GTA IV, Vice City ve özellikle de San Andreas kadar zengin içerikli bir oyun olması. GTA V grafikler ve Online açısından albeniye sahip; fakat oyunun içeriği kesinlikle bu saydığım 3 önceki oyunun tadını veremiyor. Hele içine girdiğimiz binaların oldukça kısıtlı olması ve itfaiye görevleri gibi bir çok klasik yan görevin yer almaması büyük bir hayal kırıklığı oldu.

Bir de şu 3 ana karakter olayı gibi bir şey olmasın. 1, hadi en fazla 2 karakter yönetelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 14 Ağustos 2015; 1:01:58 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

o zaman hani trailer

https://www.youtube.com/watch?v=KHpsQ3pfUu8

• Nerde geçeceğini bilmiyorum ama; 2 karakter ve 2 şehir olabilir. Evlerin içine girilebilir. Sistem gereksinimleri olarakta 2018-2020 yıllarında çıkacak ekran kartlarını baz alacaktır. Ayrıca mevsim döngüsüde olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizamanda -- 14 Ağustos 2015; 11:35:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

o zaman hani trailer

https://www.youtube.com/watch?v=KHpsQ3pfUu8

trailer'i 1 sene sonra çıkar demek istedim

• quote:

Evet sevgili DH üyeleri bence gta 6 Vice City'de geçicek. Tommy'i tekrar görürmüyüz bilmiyorum ama ona ait izler olacağı kesin. sizce nasıl olmalı, nerde geçmeli? tamininizce sistem gereksinimleri nasıl olur?

Önerilen:

140 gb fazlaymis gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cemtalan

quote:

Önerilen:

140 gb fazlaymis gibi duruyor

Gta Vice City 1 gb
    San Andreas 4 gb
    Gta IV 15 gb
    Gta V 60 gb

gta VI en az 240 gb beklenebilir aslında bu tabloya göre

• Gta 5 beni gangster görevleri bakımından hayal kırıklığına uğrattı. Dlclerle falan biraz genişletilmeye calışılıyor. Gta SA bana göre en iyi gta oyunu. Oyunda kas yapmak yemek yiyip kusmak şişmanlamak vs gibi ayrıntılar mükemmeldi. Gta 6 grafik değilde içerik olarak gelişmiş olsa yeterli.

• GTA 6 hakkında yabancı sitelerde bulduğum bilgilerle ilgili vidyo yaptımhttps://www.youtube.com/watch?v=L0LzNlKAtEo buradan izleyebilirsiniz
  • Evet şuan gereksinim tahminlerim,

En düşük 4 gb ekran kartı (fury x veya daha hızlısı) (30 fps) (1366x768)veya 1280x720)
    16 gb ram
    4 core i5

Önerilen:(FHD) 16 gb ekran kartı 64 gb ram.
    Önerilen:(4k) 24 gb ekran kartı 64 gb ram
    Onerilen 8k: 32 gb ekran kartı 64 gb ram
    8 core i7

ayrıca en az 260 gb hdd alanı isteyeceğini düşünüyorum
    Ve bu özelliklerden daha fazlasını isteyebilir bunlar olabilecek en düşük özellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Interceptor_0000 -- 22 Haziran 2016; 22:00:33 >
  • benim sistem medium high arası açsında gerisi beni ilgilendirmez
  • Bence Minimum: Sistem: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2*
    İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core (4 CPUs) @ 2.5GHz
    RAM: 6GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GTS 250 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
    HDD: 65GB
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Önerilen:Sistem: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
    İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
    RAM: 12GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
    HDD: 65GB
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.