Şimdi Ara

Gta 6 almanyada geçse nasıl olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Almanya olarak sınırlandırmayıp Avrupa dersek, bence güzel bir deneyim olur, en azından biraz sınırların dışına çıkılmış olur. Fakat Rockstar Games, ABD merkezli bir geliştirici olduğundan bu biraz zor görünüyor.
  • The Crew oyunundaki gibi büyük ve çeşitli bir coğrafyada geçse daha iyi olur. Gta V haritasında doğru dürüst orman bile yok.
  • rockstar los angeles konusunda çok bilgilendi artık ayrıca en çok oyunda amerikada satıldığından olmaz öyle bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: ılgaz94

The Crew oyunundaki gibi büyük ve çeşitli bir coğrafyada geçse daha iyi olur. Gta V haritasında doğru dürüst orman bile yok.

Gta sanandreasda bile orman vardı gta v'ki ağaç birikintisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

rockstar los angeles konusunda çok bilgilendi artık ayrıca en çok oyunda amerikada satıldığından olmaz öyle bir şey

İlgisi yok abdde nufus çok olduğu için neredeyse bütün popüler oyunlar en çok orada satar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Almanya olarak sınırlandırmayıp Avrupa dersek, bence güzel bir deneyim olur, en azından biraz sınırların dışına çıkılmış olur. Fakat Rockstar Games, ABD merkezli bir geliştirici olduğundan bu biraz zor görünüyor.

Bencede müthiş olur artık abd sıktı gta iv tarzında kasvetli bir atmosferde senaryosu sağlam olan ingiltere yada almanyada geçen bir gta harika olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powerman1923 -- 23 Temmuz 2017; 23:3:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower14

quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

rockstar los angeles konusunda çok bilgilendi artık ayrıca en çok oyunda amerikada satıldığından olmaz öyle bir şey

İlgisi yok abdde nufus çok olduğu için neredeyse bütün popüler oyunlar en çok orada satar

bende öyle demek istedim hocam
    düzenle dedim hata verdi forum dahada uğraşmadım
  • Dar sokaklı ara sokaklı bi şehir olsun daha eğlenceli olur. Hep geniş geniş yollar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berbat olurdu
  • quote:

quote:

Almanya olarak sınırlandırmayıp Avrupa dersek, bence güzel bir deneyim olur, en azından biraz sınırların dışına çıkılmış olur. Fakat Rockstar Games, ABD merkezli bir geliştirici olduğundan bu biraz zor görünüyor.

Bencede müthiş olur artık abd sıktı gta iv tarzında kasvetli bir atmosferde senaryosu sağlam olan ingiltere yada almanyada geçen bir gta harika olur

İngiltere olsa çok iyi olur cidden

• Meurglys kullanıcısına yanıt
    dün bi sahnesine bakayım dedim gece 4 de yatırdı beni
  • japonyayı çok istiyorum şöyle bir tokyo off dadından yenmez. aslın da 6 ya gerek yok v ye ekleseler dlc olarak tokyoyu 100 lira bile veririm.

• Aslında Amerika dışına çıkmak farklı bir deneyim olur.İstanbulda geçmesini çok isterdim ama imkansız gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meurglys

quote:

quote:

İngiltere olsa çok iyi olur cidden

İngiltere olabilir aslında gta 1 deydi galiba 3 şehir Liberty City, San Andreas, Vice city. Bu üç şehir 2.kez yapıldıysa belki gta:London ı baştan yapabilirler.
    Adamlar Gta 2 den Z-type ı getirdilerse bence gelebilir.

• Olmaz
  • Yüksek ihtimal Vice Cityde geçecektir.

• Berlin'de deniz olmadığı için olmaz. Deniz kenarı ve büyük şehirde olan bir yerde geçer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.