Şimdi Ara

Gta 5 sarmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 kere bitirdim ama hala Gta 4 den aldığım zevkin çeyreğini alamıyorum.

Oyunda fizik diye birşey yok.

Trevor dışında franklin ve michael ın npc den farkı yok.Nerde niko nun tommy nin o ağırlığı,nerde bu npc den hallice 2 karakter.

Oyunda yapılacak aktiviteler az.Bir kere yemek yeme olayı yok.Kız arkadaş desen striptiz kulübde fahişeleri düşürebiliyorsun ancak onlarla takılamıyorsun sadece evlerine gidiyorsun.Gta 4 de internetten kız arkadaş yapıp onlarla her türlü aktiviyeye gidiyorduk.Niko ile kız arkadaş arasında uzun uzun diyaloglar oluyordu.

Gta 5 de golf ve tennis gta 4 de bovling ve bilardo var.Bovling ve bilardo daha iyi.

Senaryodan falan bahsetmicem çünkü yok.Gta 5 e senaryo var desek gta 4 ün senaryosuna film çekmek lazım.

Hiçbir yan karakteri hatırlamıyorum bile herifler bildiğin npc derinlikleri yok.

Atmosfer desen lc atmosferini ls dan daha çok seviyorum.

Benim gibi düşünen var mı yani gta 5 kötü bir oyun değil ama gta 4 den zayıf bence.Gta 5 in gta 4 den tek üstün olduğu taraf bence grafikleri.2022 de bile mükemmel grafikleri var.

Gta 4 de ekstradan araba çalma uyuşturucu ticareti gibi arkadaş görevleri vardı gta 5 de yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dxdiag36 -- 1 Ağustos 2022; 5:19:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ee yani ne yapalım bizden ne yapmamızı istiyorsun? Biri sana 4 daha iyi dese tatmin mi olacaksın ne yani amacını anlamadım konunun. Madem öyle ne diye 3 kere bitirdin ki.

• Evet tatmin olucam.Kaybol şimdi

• Liberty City atmosferi candır beni hep eskilere götürür.O yüzden gta 4 ün atmosferi beni daha çok cezbediyor ne var ki oyunun optimizasyonu o kadar çöp ki daha oynayıp bitirebilmiş değilim.Ama en yakın zamanda oynamayı istiyorum.Gta 5 grafik açısından harika bir oyun ancak yazılanlara katılıyorum story modunu beğenmedim,sadece online ya da FiveM girmek için giriyorum.

• Sarıyor hocam sizde bir sorun var

• Hocam acilen ders çalismaya dönün ne isiniz var burda     

• GTA 4 daha iyi olabilir, ancak oynayamadıktan sonra ne anlamı var? GTA 4 PC için berbat optimizasyonu olan bir oyundu. Oyun çıkışından 10 yıl sonra bile süper sistemlerde yarım yamalak çalışmayı başarabilen bir oyundu. Bu sebeple hiçbir zaman bitiremedim GTA 4'ü. Her seferinde "Bu sefer bitireceğim" dedim ama en güzel sistemimde bile hata vermeyi başardı.

Her ne kadar GTA 4 senaryo, oynanış vs vs çok daha iyi olsa da oynayamadıktan sonra benim için bir anlamı yok. GTA 5'i, farklı sonları tatmak adına, 2 kez bitirdim; online bölümünde 750+ saat geçirdim, bir kere bile hatayla karşılaşmadım. Sonra da doydum, artık sarmamaya başladı ve bıraktım. Sizi de sarmıyorsa tekrar tekrar bitirmeyin, bırakın gitsin benim gibi.

• onunadıV kullanıcısına yanıt

hocam tercihlerimizi yaptık tıpımıza gireceğiz sizin de tıp yazmanızı tavsiye ederim  

• Tıpcı tayfa burayı da basmış   

• GTA 4 baya kötü oyundu. Ama o dönem oynadıysan çok güzel oyundu. Şuanda oynanacak oyun değil. GTA 5 hikayesine katılıyorum kötü hikayesi var. GTA San Andreas en iyisi. Ne için mücadele ettiğini anlıyorsun oyunda. GTA 4 ve GTA 5 hikaye olarak çok kötü oyunlar.

GTA Vice Citynin bile hikayesi çok güzeldi.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt

Hocam gta 4 ün hikayesini bildiğinden eminmisin

• Köl Tigin K kullanıcısına yanıt

Ben gta 5 i stabil 60 fps oynarım pc de gta 4 ise çoğunluk 50-55 fps yer yer 40 lara düşüyordu ama fps den rahatsız olan biri olmadığım için gta 4 çok zevk verdi bana

• gta5 boş. sadece multide sniper çekip sağda soldaki milleti kesmek zevkli. gerisi tırt. grafik desen geride kaldı artık. rdr2 desen o da sanki emekliyiz 7/24 pcde ağır ağır yürücez sabahtan akşama öyle bi oyun. aç bi fps . coştur. 20 25dk. çık git işine.

• 2-3 kere bitirdim demişsin. ben 1 kere bile bitiremedim hocam nasıl sarmamak bu  

• takami59 kullanıcısına yanıt

Oyunu 2013 den ber single ını oynuyorum ara ara girip bitirdim gta 4 ü kaç kere bitirdiğimi söylesem inanmazsın

• MordSithh kullanıcısına yanıt

Tam benim kafa.Millet rdr 2 ye ayılıp bayılıyor.Oyun güzel olabilir ama akmıyooor.Toplasan 1-2 saat zamanım var ondada ağır ağır giden bir oyunamı harcıcam.Adrenalin yok aksiyon yok.Zaten yaşda ilerleyince hikayeli oyunlarla uğraşamıyor insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dxdiag36 -- 1 Ağustos 2022; 16:2:50 >
  • gta 4 resmen gerçek hayat gibi gelirdi bana. kulaklığımı takar son sesi açar, kendimi new yorkun derinliklerine bırakırdım. en sevdiğim araba sultandı. yerine göre sultan rs'de olabilir ama stock 4 kapı sultan daha iyiydi. hafif bi modlamayla daha iyi hızlanmasını sağlamıştım. resmen günde 12 saat oynardım kendimi o dünyada hissederdim. hiç pişman değilim, kiki ile ortalama üzeri bir new york hayatı yaşarken alex ile tamamen lüks takılırdım. ama carmen denen illete bi gram bile bulaşmazdım.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt

arkadaş neden herkes san andreas'ın hikayesini beğeniyor? tek bi olay var, bir zenci, kendisine kötülük yapan polisi oyun boyunca yakalamaya çalışıyor hepsi bu. gta 4'te aile kavramı var. dimitrinin adamlarının roman'ı kaçırdığında gerçekten bir akrabamı kaçırmış gibi delleniyordum.

• Dxdiag36 D kullanıcısına yanıt

Ya arkadaşım biri şu foruma TC doğrulaması getirsin 18 yaş altı ergenleri almasınlar şuraya..

• Aynı durum bende de var 🤣

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.