Şimdi Ara

gta 5 rockstar hileciler için hiç bir şey yapmuyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

neyse yarış açtım daha demin
    kalabalık olsun diye 5 dk felan bekledim

sonra bi tanesi geldi hi tipik dedi
    bende tanıyamadım, baktım arkadaşlarda ekli mi diye ekli gözükmüyordu
    sonra yarışa başladık neyse ben rampayı geçtim sonra karakter olduğu yerde kala kaldı dondu öyle sürekli kendi kendine respawn oldu

ondan sonra hi tipik diyen adamın üstüne geldim p ye basarak oyuncular kısmından bi baktım her şey full
    bu kesin sövdüğüm hilecilerden biridir dedim reportladım ve find new missions dedim
    oyun bekledi bekledi ve beni story moda attı

abi bu nedir bıktım bunlardan ya

ÖZET:2 hafta önce reportladığım hileci daha demin yarışıma gelip benle dalga geçip tekrar hilesini rahatlıkla kullandı

oyunu para vererek almadım fakat abi bu ne rezilliktir ya hiç ben başka oyunda böyle saçma şeyler ile karşılaşmadım

napsak change orgdan imza mı başlatsak anasını satayım oyunun %30 u hileci abi bıktım yeminlen ya

• google dahttps://www.google.com.tr/#q=gta+5+hileci+rapor+etme

aradım karşıma söyle bir sayfa çıktıhttp://www.bihile.com/gta-v-pc-report-kaldirma-bandan-kurtulma-hilesi/

ben bu hileyi yapanında paylaşanında rockstarında var ya...
  • buna göre bir yaptırım söz konusu değil..
  • Dün bir hacker durduk yere benimle arkadaşımı zengin etti. Ne olduğunu bende anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

Dün bir hacker durduk yere benimle arkadaşımı zengin etti. Ne olduğunu bende anlamadım

Aman Allahım ne kadarda hayırsever bir hileci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

Dün bir hacker durduk yere benimle arkadaşımı zengin etti. Ne olduğunu bende anlamadım

Reis o adamın nickini hatırlıyor musun veya hangi platformdaydin. Neden diyeceksin bende PS3 teyken herkese para dağıtıyordum belki sana da hayrim dokunmuştur diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • liarzpl L kullanıcısına yanıt

Hocam ben ya xbox 360da oynadım ya da pc'de. Xbox döneminde zaten hile yoktu. Ps3te hiç oynamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.