Şimdi Ara

Gta 5 mi alayım Last of us mu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
3.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ikiside var last of us duygu yonunden cok iyi gozunden yas bile akitir oyuna cok odaklanirsan gta 5 de guzel ama canim skliyo suan onlinedede normaldede oyle garip seyler aramaya basliyorum last of us onlineside var headset ve gurubun olunca cok rahatsin zevklidir oda bi yere kadar tabi ama sunu unutma last of us her ps3 oyuncusunun kesinlikle almasi gereken oyunlardan birisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gta 5

• Bende aynı ikilemde kalmıştım dostum gta v aldım
  • Abi bence normalde The Last Of us ama sen diyorsun ki uzun zaman kullanıcam o halde GTA 5 sıkmaz bence ama sen bilirsin hani bende ps3 var bende alıcam GTA5 alcam .ünkü GTA 5 ps3 de de iyi grafikleri var ama The Last Of Us sanırım o kadar iyi değil...Yani GTA 5.... Bende Telefon mu yoksa oyun mu alıyım diye kafamı böyle duvarlara vuruyordum ama yani işte kenara parayı ayırdım GTA5 seçtim yani bunu niye anlattıysam artık....Neyse sonuç olarak GTA 5
  • gerekirse böbreğini sat 2 sinide al
  • Mutlaka ikisi de oynanması gereken başyapıtlar ama bir PS kullanıcısı için TLOU oynamak farzdır.
  • İkisi alakasız oyunlar bikere kıyaslanamaz ama uzun süre oynamayı düşünüyorsan GTA 5 al çünkü The last of us 4 günde bitirdim ve sonrası yok kaldırır atarsın oyunu ama GTA aç araba uçak helikopter kullan Dağa taşa çık
  • Adam geçen sene ekimde yazmış bence şimdiye kadar ikisini de almıştır
  • İlk Önce GTA 5 Al Uzun Süre İdare Eder Açık Dünya ve Online Olması Nedeniyle,Sonra da The Last Of Us Al Çok Fena Bir Oyun.7.Kez Bitirmeye Çalışıyorum
    Bir de The Last Of Us'ta Ödül Aldı:https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&es_th=1&ie=UTF-8#q=the%20last%20of%20us%20%C3%B6d%C3%BCl Link'e Bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D014650D3 -- 2 Kasım 2014; 18:09:08 >
  • Uzun süre oyun almayacaksan kesinlikle GTA V. TLOU'da güzel oyundur fakat uzun süre idare etmez.
  • Gta V
  • GTA 5'in dünyası çok büyük birçok yapabileceğin şey var oyunda.Bana kalırsa GTA 5 alman daha iyi olur,seni uzun bir süre idare eder
  • Assassins Creed unity al :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the last of us tek atar ama uzun süreli olduğu için gta v

• Gta V al derim ben ama şöyle bi öneri sunayım

Last of us al, oyunu oyna bitir sonra bitirdiğin oyunu sat. Sattığın fiyata 10-20 Lira ekleyip GTA V al:)

@edit: Konunun açılış tarihini sonradan fark ettim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dincerecevit -- 9 Kasım 2014; 22:07:33 >
  • 2 oyunu alamıyorsan aldığın tek oyunu takas et.Ve ilk önce The Last of Us oyna derim ben.Takas parasını da çıkaramıyorsan artık daha ne diyeyeyim.
  • İkisi çok farklı oyunlar hocam The Last of Us, GTA V kadar oyun süresi sunmuyor ama sizi bir o kadar etkileyeceğine eminim GTA V ise hem Online hem senaryosu oldukça uzun bir oynanış süresi sunuyor bence ikisini de alın.
  • Kardesim tabii ki gta 5
    Tamam the last of us te guzel oyun ama gta5 in yaninda o kadar iyi degil
    The last of us te surekli devam ediyosun iste zombiler falan filan
    Ama gta 5 1 ton farkli farkli sey var yapilacak
    Ayip edersin the last of us alirsan
    Ayrica ben aldim o kadar sevmedim açik soylemek gerekirse
  • PS3'ünü bile satmıştır çoktan siz hala oyun öneriyorsunuz.
  • Last of Us'ı da bitirdim GTA 5'i de bitirdim. Açıkçası konulu hikaye anlatan oyunları daha çok seviyorum, tamam GTA 5'te de var ama çok da aman aman değil. Online'ı da sarmadı o kadar; ben olsam Last of Us'ı alırdım, ama tercih meselesi tabii. Açık sandbox tabir edilen oyunlar beni çok da sarmıyor, çıkar dışarda dolaşırım daha keyifli.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.