Şimdi Ara

GTA 5'i sizce almalı mıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gta 5 ' i pc'ye çıkınca almalı mıyım sizce, yani oyun hakkındaki düşünceleriniz neler, beğendiniz mi? Yardımcı olursanız sevinirim

• Almalısın da acele etme hele bir oyun çıksın on sipariş vereyim deme erteler bunlar şimdi. Oyun tabi ki güzel tabi türünü seviyorsan.
  • Eğer daha önce GTA serisini oynadıysan ve beğendiysen kesinlikle al derim fakat playstationda falan GTA 5'in varsa ( ya da başka konsolda) parana yazık ama bunun dışında grafikleri falan süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: LetTheRain

Eğer daha önce GTA serisini oynadıysan ve beğendiysen kesinlikle al derim fakat playstationda falan GTA 5'in varsa ( ya da başka konsolda) parana yazık ama bunun dışında grafikleri falan süper

Teşekkürler hocam sağolun pc'ye çıkınca almayı düşünüyorum , konsolum yok zaten
  • Hiç önmeli değil hocam ama almaya değen bir oyun zaten en iyi 10 grafiği olan oyun listesine rahat girer bence
  • Al kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Al kesinlikle.
    Arabayla gelen geçeni ezmek istiyorsan al oyna, tipik GTA işte :D
    Grafik, fizik, yapay zeka'dan çok fazla bir şey bekleme, çünkü taa 2005'te çıkan konsolların kaldırması için yapılmış bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_lenker

Arabayla gelen geçeni ezmek istiyorsan al oyna, tipik GTA işte :D
    Grafik, fizik, yapay zeka'dan çok fazla bir şey bekleme, çünkü taa 2005'te çıkan konsolların kaldırması için yapılmış bir oyun.

Alayım o zaman , teşekkürler hocam
  • O nasıl soru tabikide al
  • vito_scaletta1 kullanıcısına yanıt
    greenmangaming'de %20 indirim koduyla 38 dolara almanız mümkün.
    Ayrıca nuuvem'de 80 TL civarına denk geliyor ama alışveriş yaparken "hola" tarzı bir vpn kullanmanız lazım, verilen keyler bölge kısıtlamalı değil.
  • quote:

Ayrıca nuuvem'de 80 TL civarına denk geliyor ama alışveriş yaparken "hola" tarzı bir vpn kullanmanız lazım, verilen keyler bölge kısıtlamalı değil.

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta1

quote:

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum.

Alıntıları Göster
    Sorduğun kabahat

• quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

Sorduğun kabahat

Haklısın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vito_scaletta1 -- 6 Mart 2015; 22:15:25 >
  • Merhaba ben bu siteyi çözemedim kusura bakmayın bilgisayarım Call of Duty Black Ops 2 Kaldırıyo Gta 5 i kaldırırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5UMUT7

Merhaba ben bu siteyi çözemedim kusura bakmayın bilgisayarım Call of Duty Black Ops 2 Kaldırıyo Gta 5 i kaldırırmı
    Kesinlikle almalısın bana kalırsa da üstelik mod desteği ile oyun kim bilir ne hale gelecektir zamanla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Kesinlikle almalısın bana kalırsa da üstelik mod desteği ile oyun kim bilir ne hale gelecektir zamanla.

Alıntıları Göster
    Bugüne kadar yapılmış en iyi open world oyunların başında geliyor.Günümüzdeki dünyaya şuanki gözünle bakıyorsun.Kullanamayacağın araç yok (denizaltı dahil) hala alayım mı diye soruyorsun
  • quote:

Gta 5 ' i pc'ye çıkınca almalı mıyım sizce, yani oyun hakkındaki düşünceleriniz neler, beğendiniz mi? Yardımcı olursanız sevinirim

Al. Tabii sistem ultra için yetiyorsa.Yetmiyorsa alma derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IV. Murad

quote:

Gta 5 ' i pc'ye çıkınca almalı mıyım sizce, yani oyun hakkındaki düşünceleriniz neler, beğendiniz mi? Yardımcı olursanız sevinirim

Tamam hocam
  • quote:

quote:

quote:

Tamam hocam

Hocam merak ettim de sisteminiz ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fat bat

quote:

quote:

quote:

Tamam hocam

Hocam merak ettim de sisteminiz ne ?

Alıntıları Göster
    Hocam önsiparişte almayın bence, bunlar durmadan erteliyorlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.