Şimdi Ara

Gta 5 Hesap Sorunu Lutfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler gecen hafta bır hesap aldım arkadasın bırınden Bu forumda Ve hesabı gercek sahıbı tekrardan Bundan almıs Ve buda Bana baska bır hesap verdı mail adresıne ekledım ama malesef olmadı tekrardan gene bır hesap daha verdı ama malesefte buda olmadı Bakın soyle hatta verıyor ılk basta hesap tanıtıldı dıor ama malesef hesabıma ne reset nede baska bısey gelıyor Lutfen Yardım edın Gta 5 Hesap Sorunu Lutfen Yardım

• Çalıntı hesap satın alıyorsunuz sahibi geri alınca böyle kalıyorsunuz iste. Yapacak birşey yok hocam maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Çalıntı hesap satın alıyorsunuz sahibi geri alınca böyle kalıyorsunuz iste. Yapacak birşey yok hocam maalesef.

Hocam olayın enteresanı Adam bana 3 hesap verdı 3 e gırıdıgım an 3 de hesaplara maıl eklendı ama sımdı sıfre 0 lama olmuyor acaba yenıdenmı aldılar mevzuyu cakamadım nasıl olucak yenıden alsalar bana mesaj gelmezmı bunlar hesabı yenıden aldı dıze

Adamda 3 hesap aldı 3 sorunlu cıktı
  • Hadı Dıyelım Bırını aldılar 3 bırden nasıl alıyorlar benım aklım almadı
  • Mail gelmez. Ben size kendi hesabımı gönül rızamla versem bile supporta hesabın benim olduğunu kanıtladığım taktirde hesabı geri alabiliyorum. Eğer aldığınız hesaplar anlık olarak değişiyorsa belki de aldığınız satıcı değiştiriyordur şifreyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Mail gelmez. Ben size kendi hesabımı gönül rızamla versem bile supporta hesabın benim olduğunu kanıtladığım taktirde hesabı geri alabiliyorum. Eğer aldığınız hesaplar anlık olarak değişiyorsa belki de aldığınız satıcı değiştiriyordur şifreyi.

Ad Gta 5 Hesap Sorunu Lutfen Yardım

2 hesaptanda mesaj attılar bakarmısınız

• Anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resimlerden biri sifrenin değiştirildiğine dair bilgi maili.
    diğeri de mail adresinin değiştirildiğine dair bilgi. bilgi mailleri çok önemli değil hesap ayarlarında bir yanlışlık yapmış giremiyor olabilirsin. bir ayarı değiştirdikten sonra yenileyip devam et hep.
    onaylayıp aktif etsen de bir süre sonra hesabın ilk sahibi desteğe mail atıp hesabı geri alabilir.
    yapabileceğin HİÇBİRŞEY yok bu konuda hesap sahibi ne derse o olur diyorlar. satın almayın diyorlar 2. el hesap.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.