Şimdi Ara

Gta 5 Game data corrupted hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
13.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 gün 7 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SakuraiTomoki (4 mesaj) alihan1988 (3 mesaj) Xenjz (3 mesaj) RADIO_HEA_D (2 mesaj) Dilskesti (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (3 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Grand Theft Auto >> Gta 5 Game data corrupted hatası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1601 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşalar oyunu launcher den açıyorum oyun açılıyor rockstar games logosu geliyor ardından game data corrupted hatası alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 14 Nisan 2015; 4:00:38 >

|
    |

• Er
    6 Mesaj
    aynı sorun bende de var ve hiçbir yerde çözümünü bulamadım o kadar bekledikten sonra hevesim kursağımda kaldı lütfen fikri olan arkadaşlar yardımcı olsun
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj

kendilerine rockstar diyenlere yazdım bakalım, çözerlerse buraya yazarım.
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alihan1988

kendilerine rockstar diyenlere yazdım bakalım, çözerlerse buraya yazarım.
    ALLAHIM ÇÖZDÜM LAN HATAYI CAPS LOCKLA YAZIYORUM SEVİNÇTEN x64w.RPF ADLI NALET DOSYAYI SİLİP OYUNU TEKRAR AÇTIM O DOSYAYI TEKRAR İNDİRDİ OYUNDAYIM ŞU AN ALLAAAAAAAAAAAAAAH

• Er
    7 Mesaj

Birde GTAV_Setup_Tool.exe kurulum dosyası duruyorsa repair seçeneği var.
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xenjz

ALLAHIM ÇÖZDÜM LAN HATAYI CAPS LOCKLA YAZIYORUM SEVİNÇTEN x64w.RPF ADLI NALET DOSYAYI SİLİP OYUNU TEKRAR AÇTIM O DOSYAYI TEKRAR İNDİRDİ OYUNDAYIM ŞU AN ALLAAAAAAAAAAAAAAH

Alıntıları Göster
    bu seferde ilk görev yüklenirken hata veriyor tek çözüm 60 gb yi baştan yüklemek :) <3Rockstar<3

onca bekleyiş onca parayı verdikten sonra (sırf gta 5 için değil açacak bilgisayara 3 bin lira) fiber internetle 6 gün inmesini bekledim çıkınca açılmasın sırf okula gitmedim bugün tüm gün oynayım diye şimdi adil kullanım aşılmış bir şekilde tekrar indiriyorum gelde ağlama şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xenjz -- 14 Nisan 2015; 10:34:05 >

• Er
    7 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xenjz

893mb yeniden indiriyorum bakalım.
    Verifying game data! yaptı.

Çalıştı: rockstar sensin ahbap!
    |
    |

• Binbaşı
    1601 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Eve gidince bende deneyim bakalım umarım çalışır.
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Eve gidince bende deneyim bakalım umarım çalışır.
    O dosyayı silerek denemiştim yabancı bi forumda görüp ama düzelmedi.Acaba oyunu açabilen bi arkadaş gta klasörünün ssini atabilir mi dosya boyutlarını karşılaştırıp belki sorunlu olan dosyayı bulabilirim yeniden indiririm yoksa imkanı yok 60 gb indirmem oyunu satarım daha iyi.Rockstarda bu arada çok güzel iş yapmış.Oyuna harcadığı para oyunun popüleritesine bak bide yaptıkları indirme aracına vs bak şaka gibi.2000 lerin başındaki sorunlar gibi ufak hata varsa full yeniden indir falan yazıyo .....
    |
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RADIO_HEA_D

O dosyayı silerek denemiştim yabancı bi forumda görüp ama düzelmedi.Acaba oyunu açabilen bi arkadaş gta klasörünün ssini atabilir mi dosya boyutlarını karşılaştırıp belki sorunlu olan dosyayı bulabilirim yeniden indiririm yoksa imkanı yok 60 gb indirmem oyunu satarım daha iyi.Rockstarda bu arada çok güzel iş yapmış.Oyuna harcadığı para oyunun popüleritesine bak bide yaptıkları indirme aracına vs bak şaka gibi.2000 lerin başındaki sorunlar gibi ufak hata varsa full yeniden indir falan yazıyo .....

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar oyunu sorunsuz çalıştıran biri klasörün ekran görüntüsünü alıp atsın lütfen. Dosya doyutlarını kontrol etmem lazım açılmıyor lanet olası.
    |
    |

• Binbaşı
    1601 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    SaçmalıkHataya rockstarın verdiği cevap yeniden indirin!Resmen başlarından savıyorlar.Sanki hemen indirilecek bir oyunda :-(
    |
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    quote:

SaçmalıkHataya rockstarın verdiği cevap yeniden indirin!Resmen başlarından savıyorlar.Sanki hemen indirilecek bir oyunda :-(
    x64w.rpf yi sildikten sonra oyuna girebildiyseniz ve kapıya c4 yerleştiğinde oyun çöküyorsa x64v.rpf dosyasını silip onuda yükleyin
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Purivier

x64w.rpf yi sildikten sonra oyuna girebildiyseniz ve kapıya c4 yerleştiğinde oyun çöküyorsa x64v.rpf dosyasını silip onuda yükleyin

Alıntıları Göster
    x64w.rpf sildim yükledim zaten birisi ss atsın klasörünün basit bişey istiniyo ama abuk sabuk aaa abi kapı nası patladı ya adamlar yapmış puahahahah gibi binlerce yorum varken sorunu olmayanların umrunda değil bu konular şaka gibi.Hallettikten sonra hadi dh birlikte gta girelim denir ama ......
    |
    |
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RADIO_HEA_D

x64w.rpf sildim yükledim zaten birisi ss atsın klasörünün basit bişey istiniyo ama abuk sabuk aaa abi kapı nası patladı ya adamlar yapmış puahahahah gibi binlerce yorum varken sorunu olmayanların umrunda değil bu konular şaka gibi.Hallettikten sonra hadi dh birlikte gta girelim denir ama ......

Alıntıları Göster
    Aynı sorun bendede var. Yok mu bunun çözümü

Edit: 1 gün sonra yeniden denedim dvdler ile kurulum yaptım temiz bir şekilde oyunu açabildim arkadaşlar umarım sizde girebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingSchultz -- 16 Nisan 2015; 2:42:22 >
    |
    |

• Çavuş
    90 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1601 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşın linkindeki yazan çözüm büyük ihtimal işe yarayacaktır teşekkürler.
    |
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    quote:

Arkadaşın linkindeki yazan çözüm büyük ihtimal işe yarayacaktır teşekkürler.
    Update yapın. Daha önceden yaptıysanız yine tekrardan yapın. Ben update yaparak düzelttim.
    |
    |
  • Yarbay
    5032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dilskesti

Update yapın. Daha önceden yaptıysanız yine tekrardan yapın. Ben update yaparak düzelttim.

Alıntıları Göster
    yokmu bir hal çare
    |
    |
  • Er
    9 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

yokmu bir hal çare

Alıntıları Göster
    hortlatmak gibi olacak ama aynı hatayı az önce aldım. Daha önce araba modları yüklemiştim o yüzden x64e yi silip denedim düzeldi
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abdominis

hortlatmak gibi olacak ama aynı hatayı az önce aldım. Daha önce araba modları yüklemiştim o yüzden x64e yi silip denedim düzeldi

Alıntıları Göster
    http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=93281.0 Arkadaşlar Umarım Yardımcı Olur (Konuyu Ben Hazırlamadım Alıntıdır)
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.