Şimdi Ara

GTA 5 Çok iyi makinede kasma problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese Merhaba bende Samsung NP700G7C S02-TR var
    Buda bilgisayarımın özellikleri
     GTA 5 Çok iyi makinede kasma problemi

Oyuna başladığımda oyun gayet akıcı hiç bir sorun yok grafikler felan hepsi akıyor bildiğiniz online oynarken 15 20 dakika sonra milisaniyelik fps düşüşleri oluyor hissedebiliyorum görev yöneticisinden baktığım zaman ram %75 dolu gözüküyor bu fps düşüşünü nasıl önleyebilirim fikri olan var mı ?

• Hocam bende de win8.1 kuruluyken fps sorunlari yasiyordum. Win7'ye gectim sorun cozuldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi geçseeeeem tekrar format at programlar vs geçmeseeem içimde kalır meraktan ölürüm diyelim windows 7 ye geçtim GTA V save gamelerini almama gerek var mı online oynuyorum ?
  • serdenci kullanıcısına yanıt
    İşlemci sıcaklığını oyundayken MSI Afterburner programıyla takip eder misin ? Eğer 90 derece civarına kadar gelirse otomatik olarak çekirdekler overheating yapıp freakans düşürecektir, haliyle GPU dar boğaza girdiğinden FPS düşüşü meydana gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence sanal belleği kapatıp deneyin.
  • Afterburner ile bugün kontrol edip tekrar sonucu buraya yazarım
    Sanal belleği kapatmayı ilk defa duydum biraz araştırayım onuda deniyim
  • İşlemci sıcaklığım normal düzeylerde 60 70 o aralarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdenci

İşlemci sıcaklığım normal düzeylerde 60 70 o aralarda

Sanal belleği kapatmak işe yaramadı mı? Ayrıca texture quality'i yapabildiğin en yüksek ayar yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 4 Haziran 2015; 19:01:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşımda aynı problem vardı 6 gb ram tüketiyor zaten problemin ekran kartı ile alakalı. arkadaşım overclock yapmış hafiften düzelmiş. çok uzun süre oynadığında siyah ekran oluyormuş. ekran kartı yazılımını güncelle en son yazılımda gta 5 için optimize edildi sürücüler çünkü o kesin çözüm olur.
  • sorunu çözdüm işlemci macununu vs içini komple temizlettim şuan canavar gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.