Şimdi Ara

gta 5 bağımlılığından nasıl kurtulurum (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
9.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben seriye soyle baslamayi uygun gordum;

cod modern warfare ile basladim world at war i atladim geri kalan hepsini oynayip, listenin basina donup cod 1 den itibaren kalan oyunu bitirecegim nedeni son oyunların çöp olması imiş

Neden sordunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

ben seriye soyle baslamayi uygun gordum;

cod modern warfare ile basladim world at war i atladim geri kalan hepsini oynayip, listenin basina donup cod 1 den itibaren kalan oyunu bitirecegim nedeni son oyunların çöp olması imiş

Neden sordunuz?

cod united offensive de serinin önemli oyunlarından.
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    infinite warfare indirme konusunda kararsizim boyutu cok yuksek millet oyuna çöp diyor. Nedense ben advances warfare de ki yüksek teknoloji olayini begendim, infinite warfare yi de begenirim diye dusunuyorum

• Temiz bir dayak ye kendine gelirsin bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyem çizgi roman ve/veya sevdiğin bi tarzda kitap roman okuman izlediğin film türü hangisiyse örneğin bilim kurgu o tarzda kitap okursan o alışkanlığıda edinirsin.
  • Kurtulma.
  • 300 saat ne ya benim sadece cs için bin küsür saatim var ve tek oynadığım hesap bu değil. Bide diyer oyunlar var onları saymayım (bf4 bf1 vb..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

sende gta5 oynucak sistem var mı? helal olsun ben olsam da bırakmam oynamayı devam et

var oynadığım sistem

intel i3-3210 3,20 ghz

4+4 gb ddr-3 1600 ram

saphire 5830 1 gb ddr-5 256 bit

msi 1155 anakart

sistem bu bende bilgisayar çook

edit:

core2 quat q8300

2+2 4 gb 800 mhz ram

ati 7730 2 gb 128 bit ddr-3

bu diğer pc lerimden biri sistem ile bile normal ayarlarda 1600x900 son derece akıcı oynatmakta 40 50 fps aralığında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke__17 -- 12 Mart 2017; 8:16:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: letmax

Temiz bir dayak ye kendine gelirsin bence

almıyım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhornek

Tavsiyem çizgi roman ve/veya sevdiğin bi tarzda kitap roman okuman izlediğin film türü hangisiyse örneğin bilim kurgu o tarzda kitap okursan o alışkanlığıda edinirsin.

iyide hocam ömrü hayatımda okuduğum kitap gazete dergi toplamasan 10 15 sayfa zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawkbjk

Kurtulma.

adam haklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

300 saat ne ya benim sadece cs için bin küsür saatim var ve tek oynadığım hesap bu değil. Bide diyer oyunlar var onları saymayım (bf4 bf1 vb..)

3 hesap 1 bilgisayar eskkitim toplamını hatırlamıyorum
  • İşte dediğim gibi yaparak o 10 15 sayfayı 10bin 15bine çıkarabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

GTA 5 fazla abartılan bi oyun bence. Ben de hevesle aldım 100 saat oynadıktan sonra artık oynayasım gelmemeye başladı. Hele online'a girmek eziyet.
    Oyunun açılmasını beklerken loading...
    Online'a bağlanırken Loading...
    Evden çıkarken Loading...
    Görev bulunca kişi listesi için Loading...
    Kişileri bekleme süresi.
    Kişiler gelince Loading...
    Loading.. Loading LOADİNG!

30 dakika oynamak için 20 dakika loading bekliyorum.

Haritası da muhteşem zengin bi harita değil bence. Büyük dağ dümdüz, zirvesinde teleferik harici bir şey yok. San Andreas oyununda aynı dağ, daha güzeldi bence. Oyun çıkmadan önce o dağı daha canlı, daha farklı göstermişlerdi bomboş hiçbir özelliği bulunmayan standart bi dağ. Haritanın solunda ve sağında da 2 tane otoyol var. Kasabalarda hayat yok, hepsi ölü. Bunları ele aldığımızda harita sadece şehir merkezinden ibaret. Çünkü başka yerde fazla bi etkinlik yok

Gta iv'ün haritası bile küçük olmasına rağmen daha detaylıydı en azından yaşayan bir şehir adam akıllı senaryo ve gerçekçi bir metropoll atmosferi vardı

Gta v'ün harita tasarımı rezalet hikaye modu ondan daha rezalet ilk trailerde bizi o dağın fake haliyle kandırdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 12 Mart 2017; 12:5:25 >
  • Bence bağımlılık yapıcı bir etkisi yok, zaten 3 karakterle oynuyorsun , bağdaşamıyorsun hiçbirine gta ruhundan çok uzak, o araçlardaki sürüş ağırlık hassasiyeti yok, gta 4 de ben motor araç vs sırf keyiften kullanıyordum , çarptırıp duruyodum nikoyu. :D gta 5 de süresim gelmiyordu pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

quote:

GTA 5 fazla abartılan bi oyun bence. Ben de hevesle aldım 100 saat oynadıktan sonra artık oynayasım gelmemeye başladı. Hele online'a girmek eziyet.
    Kişileri bekleme süresi.

Haritası da muhteşem zengin bi harita değil bence. Büyük dağ dümdüz, zirvesinde teleferik harici bir şey yok. San Andreas oyununda aynı dağ, daha güzeldi bence. Oyun çıkmadan önce o dağı daha canlı, daha farklı göstermişlerdi bomboş hiçbir özelliği bulunmayan standart bi dağ. Haritanın solunda ve sağında da 2 tane otoyol var. Kasabalarda hayat yok, hepsi ölü. Bunları ele aldığımızda harita sadece şehir merkezinden ibaret. Çünkü başka yerde fazla bi etkinlik yok

Gta iv'ün haritası bile küçük olmasına rağmen daha detaylıydı en azından yaşayan bir şehir adam akıllı senaryo ve gerçekçi bir metropoll atmosferi vardı

Gta v'ün harita tasarımı rezalet hikaye modu ondan daha rezalet ilk trailerde bizi o dağın fake haliyle kandırdılar

Aynen öyle. Oyun bi çıktı fos. Ben hiç beğenmedim şahsen bilseydim satın almazdım oyunu ama iş işten geçti. Gta 4'ü 100 saat daha oynarım sıkılmam ama gta 5 i 30 dakika oynayamıyorum. Yapıcak bişey yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

quote:

Kişileri bekleme süresi.

Aynen öyle. Oyun bi çıktı fos. Ben hiç beğenmedim şahsen bilseydim satın almazdım oyunu ama iş işten geçti. Gta 4'ü 100 saat daha oynarım sıkılmam ama gta 5 i 30 dakika oynayamıyorum. Yapıcak bişey yok

• Eve Online gel sende başla unutursun gtayı
  • George of Kagen kullanıcısına yanıt
    Aynen güzel wd2. İnmesini için bekledim bi gece kurdum iki saat oynadım bu muydu dedim sildim.

• Bence sen yaşamak istediğin hayatı anlatmışsın
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.