Şimdi Ara

Gta 5 - 82 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Steam indirimlerinde de aynı fiyata geliyor ortalama
  • Teşekkürler, şu oyun çıkalı kaç yıl oldu hala pahalı ve cazibesini yitirmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online edition? Story mod yok mu?

• Adamlar suyun başını tutmuş.

• Nedense bu gta 5 gta serisinde hiç hoşuma gitmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaten 85 tl idi 2 3 gün önce voiduda farkı var mı acaba
  • https://www.cdkeys.com/pc/games/grand-theft-auto-v-5-pc-cd-key

Steam keyi değil social clup keyi . 70 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım da sorun var. Sürekli online’dan atma sorununu bir türlü çözemedim. Arkadaşlarla giriyoruz ama ya onları atıyor oyundan ya da beni atıyor. Bayağı kişide de bu sorun varmış tabii.

• Windows 10 mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Windows 10 mu?
    Evet win 10

• Aynı sorun bende de var.
    Iki farklı bilgisayarım var, ikisinde de windows 10'un son surumu kurulu. Gta online a girince bir süre sonra iki bilgisayarda da internet kopup geri geliyor. 2 farklı modem ile denedim. Cepten internet paylaşımı ile denedim. Olmuyor.

Bu arada gta 5'in hem rockstar hemde steam sürümüne sahibim. Sorun ıkisinde de var.

Açıkçası windows 10'dan şüpheleniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 19 Mart 2019; 20:11:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Aynı sorun bende de var.
    Iki farklı bilgisayarım var, ikisinde de windows 10'un son surumu kurulu. Gta online a girince bir süre sonra iki bilgisayarda da internet kopup geri geliyor. 2 farklı modem ile denedim. Cepten internet paylaşımı ile denedim. Olmuyor.

Bu arada gta 5'in hem rockstar hemde steam sürümüne sahibim. Sorun ıkisinde de var.

Açıkçası windows 10'dan şüpheleniyorum.
    Bence win 10 ile alakası yok bu olayın. Sunucularda anlık yaşanılan kayıplara denk gelince oyundan atıyor sanırım.

Yabancı forumlarda birileri modemin firewall'ını kapatıp tekrar deneyin demiş. Artık oyunu tekrar indirip tekrar deneyeceğim bakalım olacak mı.

Bu arada ben rockstar games hesaplarında sorun var diyordum ama steam'de de aynısı oluyormuş demek ki. Bu yüzden bile gidip steam sürümünü alacaktım iyi ki almamışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 20 Mart 2019; 11:52:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Nedense bu gta 5 gta serisinde hiç hoşuma gitmedi.
    Rockstar hikaye tarafını güzel yapamıyor ne yazık ki. Açık dünya adamların işi, rdr2 de aynı şey oldu oyun açık dünya süper ama bir hikaye var çok kötü.
  • Alınır mı beyler ? Premium oe nin farkı nedir ? Online için alıcam bu arada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.