Şimdi Ara

GTA 4 - Yeni %200 Türkçe Yama (TAMAMLANDI) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
47
Favori
27.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu söyleyen çok kişi oldu, şu 10-15 gün içerisinde inşallah artık alfa mıdır beta mıdır indirmeye açacağım

Bu arada Steam'den oyuna sahip olan arkadaşlar, şöyle incelemelere güzel bir "çeviri geliyor" bombardımanı alsak iyi olur. Gördüğüm kadarıyla hâlen haberi olmayan arkadaşlar var. Yakın tarihte başlamayı düşünen arkadaşları uyarmış olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player 01 -- 20 Nisan 2020; 22:8:25 >
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    Oyuna neden güncelleme geleceğini ve neden yarın gelebileceğini düşündüğünü sorabilir miyim dostum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player 01 -- 20 Nisan 2020; 22:3:0 >
  • Oguz gürselin yamasını severdim hatta oradaki kuzeniko telafuzu 2010 da kuzenimle birbirimizi telefona o hitapla kaydetmemize yol açmıştı ancak şu complete edition ile birlikte tayfun diye biri güya düzenleme adına sacma sapan yerlere bir şeyler eklemiş batırmış. Umarım senin yamada da güzel hafif tebessümlü bi ceviriye rastlarız kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steamdb üzerindeki hareketlilikten bu çıkarımı yapıyordum. Sürekli qatest sürümüne güncelleme geliyor sonrasında bu güncellemeler salı günü öğleden sonra herkese açık yayınlanıyordu ama şuan qatest surumu başka bir güncelleme aldı yani güncelleme ertelendi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    Hmm tamamdır, oyunda güzel yenilikler yapsalar da ben tek tek çeviriyi uyarlamaya hazırım. Ama işte...

• Şuan kesin olarak geleceğini bildigim yenilik oyuna 3 tane radyo istasyonu eklenecek ama bu istasyonlar ne zaman gelir bir fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 21 Nisan 2020; 15:54:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yamayı beklerken bu bilgiyi paylaşmak istedim, eğer oyunun fazla gri olduğunu düşünen varsa linkteki yerden modu kurabilir:
    https://www.gtainside.com/en/gta4/mods/71621-colourful-enb-mod-low-v3/
    Şahsen steam versiyonunda denedim ve sorunsuz çalışıyor
    Örnek resim:
    GTA 4 - Yeni %200 Türkçe Yama (TAMAMLANDI)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pointflow

Türkçe yamayı beklerken bu bilgiyi paylaşmak istedim, eğer oyunun fazla gri olduğunu düşünen varsa linkteki yerden modu kurabilir:
    https://www.gtainside.com/en/gta4/mods/71621-colourful-enb-mod-low-v3/
    Şahsen steam versiyonunda denedim ve sorunsuz çalışıyor
    Örnek resim:
    bence oyunun o gri havası iyi oluyor hem farklılık hemde olması gereken oymuş gibi

• 2.haritaya geçtim bekliyorum hocam. betayı istediğiniz zaman bana gönderebilirsiniz.
  • belki paylaşılmıştır fakat rica etsem kontrolcü ile oynayanlar için kontrolcü ayarlarını da adam akıllı çevirebilir misiniz ? :)
    Bende bu yama ile başlayacağım adam akıllı bunu oynamaya. meraktayım ve takipteyim.
    Elinize, emeğinize sağlık.
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Kontrolcü ayarlarını çok önce çevirdim. Hatta çıktıktan sonra diyecektim kontrolcü ile oynayan varsa durumlar nasıl diye :)
  • Dostum yeni yamayı 4 gözle bekliyoruz.
    Dost Kayaoğlu eski yamanın çok troll olduğundan yakınıyor. 3:30dan itibaren izleyebilirsiniz.
    Hatta 4:38de kafa atıyor masaya çevirmenden ötürü

Bu oyunun doğru düzgün bir Türkçe çeviriye acil ihtiyacı var.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Dost'u takip etmeme rağmen GTA IV'e başlayacağını unutmuşum yahu. Neyse iyi ki söyledin, bir yorum atıp birkaç güne yayınlayacağımı söyledim, bakalım...
  • Bir kaç güne yayınlayacak olman sevindirdi.
    Başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Dostum yeni yamayı 4 gözle bekliyoruz.
    Dost Kayaoğlu eski yamanın çok troll olduğundan yakınıyor. 3:30dan itibaren izleyebilirsiniz.
    Hatta 4:38de kafa atıyor masaya çevirmenden ötürü

Bu oyunun doğru düzgün bir Türkçe çeviriye acil ihtiyacı var.
    Ne saçmalıyo bu ya Last of Us 2'ye last of us 1'in aynısı diyo

• Bende dün Gta 4 yamasına başlarım destek gelirse devam ederim diyordum technopatdaki bir arkadaş DH den bir arkadaş çeviriyor demişti baktım şimdi yakında yama çıkıyormuş bile dört gözle bekliyoruz hocam
  • Herkesin dediği şu "alfa"yı yayınladım Şu an gerçekten heyecanlıyım, pek bir şey diyesim yok. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun...
  • Dostum eline emeğine sağlık bugün başlıyorum yeniden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinize sağlık ilk 45 görev ne demek oluyor anlayamadım? Ayrıca son çıkan complete edition a göre mi yaptınız onda dlc ler de var diye biliyorum? Complete yi indirirsem her şey türkçe olacak mı acaba teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Residentevil8 -- 27 Nisan 2020; 21:43:49 >
  • Çeviri sadece ana oyunu kapsıyor ve ana oyunun hikâyesinin yarısı henüz çevrilmedi. DLC'ler değil. Henüz değil. Hem korsan hem Steam sürümüyle uyumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player 01 -- 27 Nisan 2020; 21:53:47 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.