Şimdi Ara

GTA 4 - Yeni %200 Türkçe Yama (TAMAMLANDI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
47
Favori
27.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 tane ana görevi çevirmişsiniz bile yakında çeviriyi Alfa olarak paylaşabilirseniz harika olur, siz diğerlerini çevirene kadar 15' görev anca biter zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Bu yeni sürümde EFLC radyoları GTA IV'e ekleniyordu. Müzikler halihazırda eklenmiş durumda ancak 3 tane radyo istasyonu şuan geçici olarak eksik. Bu istasyonlar eklendiği zaman dil dosyalarına güncelleme gelebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mchtu17 kullanıcısına yanıt
    saçma sapan bir dosya kurulumu yapmış. pc'ye ne kuruyor belli değil.
  • Az kalmış az , kolay gelsin
  • Ulan uygun fiyattan çıksaydı alacaktım ne güzel başarımlar da eklendi. Hala sinirime dokunuyor oyunun fiyatı.
  • Bu ay sonuna acaba çıkar mı ki? kolay gelsin takipteyim.
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Hem bu oyunsuz zamanlarda hem de bir sürü insanın evde durduğu şu zamanlarda çıkarmak süper olurdu ama, işim gereği evde duranlardan olamıyorum maalesef. Hatta tam hızlandım diye sevinmiştim, daha da yoğun oldum bu aralar.

Kısacası hedefim o yöndeydi ama çıkması mümkün görünmüyor.

Teşekküler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player 01 -- 3 Nisan 2020; 22:21:43 >
  • Sağlık olsun.En azından bittiğinde düzgün anlaşılır bi yamayla oynamış olucaz önemli olan o.
  • Yamayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarım kısa zamanda biter. Diğer yamayla oynamak istemiyorum. Kaliteli yamayı bekliyoruz. Umarım en yakın sürede gelir.
  • Moral veren yorumlar için herkese teşekkürler.

Bu arada qabRiéL isimli arkadaşa yardım etmemelerinden dolayı teşekkür etmiyoruz. İki defadır eski çevirilerinden yardım alabileceğimi söylüyorsun, iletişimi geçince ses seda yok. Başından beri bireysel bir çalışma olduğunu, yardıma ihtiyacım olmadığını söylüyorum zaten. Ama madem zamanında emek vermişsin, dedik senin de ismin geçsin bakalım yamada. Ama şov yapmaktan başka bir şey değilmiş.

Yahu böylesine fayda sağlanmayan bir şeyden bile kendinize pay çıkarmaya çalışıyorsunuz ya, yazıklar olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player 01

Moral veren yorumlar için herkese teşekkürler.

Bu arada qabRiéL isimli arkadaşa yardım etmemelerinden dolayı teşekkür etmiyoruz. İki defadır eski çevirilerinden yardım alabileceğimi söylüyorsun, iletişimi geçince ses seda yok. Başından beri bireysel bir çalışma olduğunu, yardıma ihtiyacım olmadığını söylüyorum zaten. Ama madem zamanında emek vermişsin, dedik senin de ismin geçsin bakalım yamada. Ama şov yapmaktan başka bir şey değilmiş.

Yahu böylesine fayda sağlanmayan bir şeyden bile kendinize pay çıkarmaya çalışıyorsunuz ya, yazıklar olsun.
    Yahu Allah aşkına, bu forumdaki bu linç sevdası nedir böyle? O mesajları yazdığımdan beri araya o kadar çok şey girdi ki, inan seni unutmuşum. Bir mesaj daha atıp durumu sorman, burada "ifşa" etmeye çalışıp aşağılamaya çalışmandan daha kolaydır emin ol. Şov yapmaya da ihtiyacım yok, yamada "ismimin geçmesine" de, fayda çıkarmaya da.
    Fayda sağlanmayan bir hizmette bulunmadan önce insanlarla yapıcı ve nazik bir şekilde iletişim kurmaya çalışmanı tavsiye ederim.

• qabRiéL kullanıcısına yanıt
    Hepimizin başına birçok şey geliyor. Buraya mesaj yazmaya zaman ayırdığın zamandan fazlası mı acaba özelden göndermek. Ve bu çeviriyi duyuralı 1 sene oldu. İlk duyurduğumda da yazmışsın. Konuya şöyle bakıldığında görüldüğü ve diğer benimle iletişime geçen arkadaşların da bildiği üzere, herkesle yapıcı ve kibar bir dille konuşuyorum. Ama neyse. Yolun açık olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player 01

Hepimizin başına birçok şey geliyor. Buraya mesaj yazmaya zaman ayırdığın zamandan fazlası mı acaba özelden göndermek. Ve bu çeviriyi duyuralı 1 sene oldu. İlk duyurduğumda da yazmışsın. Konuya şöyle bakıldığında görüldüğü ve diğer benimle iletişime geçen arkadaşların da bildiği üzere, herkesle yapıcı ve kibar bir dille konuşuyorum. Ama neyse. Yolun açık olsun.
    Durumumu anlattım, ancak yaptığın davranışın doğru olduğunu kendine inandırdığın için empati yapamıyorsun. İnan bana şov yapma ya da ismimi bir yerlere koyma gibi bir niyetim yok. Tek niyetim yardımcı olunacak bir şey varsa o konuda desteğimi vermekti. Ama böyle bir mesajla karşılaşınca şok oldum açıkçası.
    Umarım bazı şeylerin iletişim ile çok daha kolay halledilebileceğini, dört kelimelik bir mesajın birçok gönül kırgınlığını ve tartışmayı engelleyebileceğini ve kimseyi parmakla göstererek suçlamanın hoş bir şey olmadığını anlarsın.
    İyi niyetin için teşekkür ederim, yama konusunda ve hayatında sana başarılar dilerim.

• Başkan son durum nedir? Sal şu yamayı da karantina günlerimiz şenlensin

• burakop kullanıcısına yanıt
    Son durum burada:https://gthorse.blogspot.com/2020/03/gta-iv-yeni-turkce-ceviri-2020devam.html?m=1

• Yamayı full bitirip mi paylaşmayı düşünüyorsun yoksa belli bir aşamaya gelince paylaşacakmısın ? Sitene göre ana görevleri yarılamışsın aslında beta gibi paylaşsan eve kapandığımız bu günlerde iyi olurdu :D
  • Büyük ihtimalle yarın oyuna güncelleme gelecek. Bu güncelleme ile dil dosyalarının değişme ihtimali var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.