Şimdi Ara

GTA 4 - Yeni %200 Türkçe Yama (TAMAMLANDI) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
47
Favori
27.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunu şuan acayip oynayasım var çevirmen dostum. Bizi Niko Bellic ile kavuştur :) Şunuda şuraya bırakayım:https://www.youtube.com/watch?v=jqE8M2ZnFL8
  • balikekmekyedim kullanıcısına yanıt
    Eski çeviri bok gibi gerçekten. Adam çevirmemiş resmen kendisi diyaloğları kafasına göre baştan yazmış.
  • Mastertranslatorr kullanıcısına yanıt
    Öncelikle müzik 10 numara. Hikaye ve introsu da bir o kadar sağlamdı. Tam bir Amerika eleştirisi.
    Oyun 2008'de çıkmış, 2009 sonunda aldığım notebook ile Metro 2033'ü Black Ops'u falan sorunsuz oynarken bu oyunda kanser olmuştum. O nasıl bir optimizasyondu öyle. Sözde son model bilgisayar almıştım. O kırıklık hep içimde kaldı öyle. Bu arada Niko Bellic adamdır.
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 1 Haziran 2020; 20:13:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mastertranslatorr kullanıcısına yanıt
    Dostlar çok beklettiğim için gerçekten özür dilerim. Emin olun elimden geleni yapıyorum. Test aşamasına geçmek için sabırsızlanıyorum.
  • Hocam son durum nedir %'de olarak ne kadar çevrildi

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    2013 yılında aldığım dizüstü bilgisayarda dahi kasıyor. :)
  • burakop kullanıcısına yanıt
    Gösteriler var. (stand-up vb.) Çokça görev ve azıcık da arkadaş dialogları. Yüzde hesabı yapmadım.
  • Beklemedeyiz GTA libery City stories bitince GTA 4 e geçicem kolaylıklar dilerim

• Arkadaşlar GTA IV satıştan kaldırılmış. Yani hem Steam, hem de Rockstar Launcher üzerinden kalkmış. Çeviriyle bir ilgisi yok sadece bu haberi paylaşmak istedim. Ama üzülsem mi ne yapsam bilemedim gerçekten. Umarız Remaster hâliyle geri döner...
  • Yazıklar Olsun Steam ve Rockstar Games Gta 4 En iyi hikaye sahip oyundu yazıklar olsun Gta 4 steam ve rockstar games kaldıranlara kınıyom üzüldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 11 Ocak 2020; 16:50:15 >
  • Gerçekten enteresan
  • Yamada son durum nedir dostum? Gta 4 hariç bütün Gta'ları oynadım bi bu oyun kaldı onuda sen yama çıkar diye bekliyorum :)
  • asil_kan26 kullanıcısına yanıt
    Minimum iki ay. Maksimumu boş ver Beklemeye devam edeceksen buna değeceğinden emin olabilirsin dostum.
  • Beklemedeyiz dostum 1 tur da senin yamanın bahanesine bitiririz.
  • Birisi yanlış anlayacak denilen malum kişi olarak şunu diyeyim: Senelerdir Oğuz Gürsel olsun, OyunÇeviri olsun tam anlamıyla doğru çevirilemeyen GTA IV Türkçe yamasını ana senaryoya ve önemli yan görevlere zarar vermemek adına piyasada düzgün çeviri yok diye 2013 senesinde iyi kötü tamamlamıştım. Lost and Damned projesi iptal edilirken, rica ettim dosyaları aldım tamamladım. The Ballad of Gay Tony ise GTA Turk ekibi tarafınca başarılı çevirilse de, onları da bayan şeyler yüzünden Lost and Damned devam etmemişti. Sonra GTA V'in gelişiyle piyasaya eski tecrübelerden TechnoGame ekibi ile sonuna kadar savunabileceğim başarılı bir Türkçe yama çıkardık. Kaldı ki hiç buna girişmesek GTATurk'ün sadece ana senaryo ve sonradan güncellenen yan görevli yine eksik Türkçe yaması piyasada olacaktı. İşte bu bağlamda eskileri eskide bıraktık. GTA IV için bugün istesek yenisini ve güzelini yaparız o günkü tecrübeye kıyasla ama arada çok zaman geçti. Uğraşası da gelmiyor insanın. Hatta oyunu bile oynayamıyorum. Belki Complete Edition ile durum değişir. Bilmiyorum.

O zamanın çevirileri çok iyi değildi tamam ama kötü de değildi. Yabancı herhangi bir dil bilmeyen arkadaşların işine yarayacak seviyede.

• TayfunKey kullanıcısına yanıt
    Sadece tek bir cümlen için düzeltme yapmak isterim. "Yanlış anlayacak" cümlesi sadece tek bir kişiye odaklı bir cümle değildi.
  • Episodes From Liberty City'de Çeviriye dahil olacak mı acaba? yoksa sadece GTA IV'mü?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.