Şimdi Ara

GTA 4 kontrolleri değiştirme nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
13.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı gibi kontrolleri değiştiremedim bilgisayarda. oyunu durdurup, CONTROLS, CONTROLLER CONFIGIRATION a geliyorum. klavyeyle oynamama rağmen orda gamepad resmi çıkıyor. değiştirmek için üstlerine tıklıyorum ama herhangi bi şey olmuyor. kontrolleri nasıl değiştirebilirim ??

• evet ben de aynı şeyden dertliyim bilen arkadaşlar varsa yazsın lütfen
  • hemen anlatıyorum controls a geldin ya sen aşağıdakine tıklıyorsun.yukarıdakine tıkla.şimdi ismi aklıma gelmedi.yeni açılan sayfada ise en alttakine tıkla.
  • nereyi dediğini anlayamadım. oyundan adına bakıp söylemen mümkün mü ? çünkü controls e geldikten sonra yukarda bi sürü şey var.
    quote:

Orijinalden alıntı: obenberk

hemen anlatıyorum controls a geldin ya sen aşağıdakine tıklıyorsun.yukarıdakine tıkla.şimdi ismi aklıma gelmedi.yeni açılan sayfada ise en alttakine tıkla.
  • senin yüzünden tekrar 1.0.4.0 ı yükledim türkçe yama vardı. . olsun mühim değil. şimdi birader
    oyunu ilk açtığında direk options a gir>>controls>>keyboard/mause options>custom mapping

burdan istediğini değiştirebilirsin
  • cok saol:) simdi değiştirdim kontrolleri ama yine helikoptere tırmanmadı :(

quote:

Orijinalden alıntı: obenberk

senin yüzünden tekrar 1.0.4.0 ı yükledim türkçe yama vardı. . olsun mühim değil. şimdi birader
    oyunu ilk açtığında direk options a gir>>controls>>keyboard/mause options>custom mapping

burdan istediğini değiştirebilirsin
  • helikoptere tırmanmak için sürekli boşluğa basıcaksın.neyle değiştirdiysen kontrolleri ona sürekli bas
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.