Şimdi Ara

[b]GTA 4 ARABA YÜKLEME YÖNTEMİ[/b] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
6
Favori
176.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya ben gta inside dan arab inidirdim araba ferrari f12 berlinetta ama arabanın aynı kodu yok spark da arab şöyle f12.wtf ve wtd bunu nasıl eklicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmtsafa -- 22 Temmuz 2013; 20:34:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtsafa

ya ben gta inside dan arab inidirdim araba ferrari f12 berlinetta ama arabanın aynı kodu yok spark da arab şöyle f12.wtf ve wtd bunu nasıl eklicem

Kardeş o indirdiğin arabayı f12.wtf ve f12.wtd yazıyor ya onu turismo.wtd ve turismo.wtd olarak değiştirmelisin. Ben o arabayı indirmiştim isim değiştirmiştim turismo yaptım. Benim dediğimi yap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takla atma sorunu bazi arabalarda oluyor, cozumunu hic arastirmadim ben direk o arabayi degistiriyorum

Handling ayarlari ile duzeltiliyordu sanirsam,tam olarak nasil yapildigini bulabilirsem paylasirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben araba yaması yaptım ama oyunda ki arabaların hepsi kayboldu
  • merhaba arkadaşlar ben gta insideden arabayı indiriyorum ama arabanın dosyası sparkta çıkmıyor:YANİ:
    admiral.wtd ile admiral.wft ya bunlar sparkta gözükmüyor lütfen yardım edin
  • yardım ederseniz sevinirim
  • ben yapabildim sizin içinde saolun
  • araç listesinde admiral yok o zaman nasıl yükleme yaparız indirdiğim araba dosyasının adını listede olan bir ad ile değiştirip yüklersem olur mu
  • tuning_vw T kullanıcısına yanıt
    yav arba yamasını yaptım ama olduğundan pek emin değilim nasıl anlarız @tuning_vw
  • arkadaşlar yüklediğimizi nerden anlıyoruz araba yamsını
  • ya kardeşler ben arabayı yaptım ama bulamıyorum nasıl bulcaz yardım edin ya
  • dr.dRe` kullanıcısına yanıt
    Tm hepsini yaptım saveledikten sonra oyunamı girmem lazım oyunada girdim ama arabayı bulamıyorum yamada bir sorun yok.. Arabayı bulmanın başka yolu warmı ?
  • Ben s2000 yaması yükledim herşey tamam fakat oyunda araca binmiyo etrafında geziyo s2000 in diğer araçlarda sorun yok nasıl düzeltebilirim
  • ben audi tt yaptım comte arabanın ya ön tamponu yada arka tampon yok admiral nerde var ona bmw koydum da
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.